Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tych ekip to chętnie zobaczyłbym mecz z Osasuną. Najsłabsza chyba Sevilla.
3
Trochę się dziwię, że nie chce przedłużyć umowy. Akurat na 9-ce wielkiej konkurencji nie ma a Lewy ma swoje lata.
1
@Encore Nie. Piłka stykowa. Obaj próbowali do niej dopaść i zastawić przy czym Morales szukał upadku.
7
Wszyscy którzy chcą Realu w następnej rundzie: pamiętajcie, że szczęście ma swoje granice. Nie zawsze można wylosować najsłabszego rywala :/
7
Cóż - 2:0 to niebezpieczny wynik...
0
@SuperPatsonFCB ale to do przerwy miał pewnie na myśli ;)
1
Tego nawet Messi nie zrobił! Dwie bramki jednym strzałem Lewy zdobył!
Z 4:0 od razu na 6:0
11
I cyk! Jest!
0
@Ptasior ostatnio chyba na TVP były? Nie wiem - jak już to n Eurosport oglądam ;)
2
PK i skoki to chyba jedyny materiał jaki da się oglądać w TVP
1
@PsychoFanBlaugrana2 na 3 poziomie rozgrywek. Obecnie ostatnie miejsce w grupie - 8 pkt. po 19 meczach. 18:36 w bramkach
0
Czy LaBambowy wielbiciel Koemana dostał perm bana?
0
@Isso89 w ostatnich 11 meczach bilans 11-0-0 w bramkach 48:8
Jeżeli coś dziwi to tylko jedna strzelona bramka.
1
@Faro Obstawiam że zmieni Raphinhe w drugiej połowie - może obaj po 45 min. Bo obaj potrzebują minut na ligę.
1
@michal26
O tym właśnie mówię
3
@LewoSkrzydlowy11 tak samo jak pod rozliczył po. To jedna mafia która pierze swoje brudy. Bez szans
0
@marcinK0000 idzie
1
@Hubsao robimy w Barcelonie takie drugie słabsze City ;)
Kogo nie chcą to leci do nas
0
@maroon w tym rzecz
0
@maroon pytanie czy są ubezpieczyciele którzy chcą ubezpieczać takie rzeczy?
2
@Kessie ale talent! Dawać go do pierwszego zespołu ;)
1
@Uukasz_93 to zależy od kraju, długości urazu (rodzaju zapewne też), najpewniej od tego czy zawodnik nabawił się kontuzji w czasie "pracy" czy w czasie wolnym.
W PL zdaje się że przy kontuzji dłuższej niż 180 dni kasę wypłaca ZUS (do określonej kwoty z wyrównaniem przez klub do 100%).
5
@Aragorn33 najlepsze jest to że oni gadają o zniszczeniu rosji w wojnie w której to oni atakują Ukrainę...
0
@Emhyr przecież on nie miałby życia gdyby po pół roku trafił do Interu.
1
Zbliża się koniec świata skoro tak skutecznie sami siebie niszczą przy małej pomocy Ukrainy ;)
1
@AlexDark00 wtedy reklamacja ;)
2
@michal26 jak rozumiem odnosi się to do Leopardów? W takim razie wysyłanie ich bez zgody Niemiec jest bez sensu... Czołg bez części zamiennych jest bardzo, bardzo mało warty a naszych części im nie oddamy - to musi iść od producenta.
0
W ataku Ansu i Raphinha potrzebują minut ale Lewy i Torres są zawieszeni na ligę, więc nie zdziwi mnie jeżeli obaj zagrają w wyjściowej 11. W zasadzie najlepiej byłoby, gdyby Ansu i Raphinha zagrali po 45 minut (Torres przeszedłby na prawą stronę kiedy na boisku byłby Ansu).
Jest jeszcze opcja że zagra cała 4: Pena - Bellerin, Garcia, Alonso, Alba - S. Roberto, Kessie - Raphinha, Torres, Fati - Lewy
Taki skład chciałbym w sumie zobaczyć. Wtedy na boisko spokojnie może wejść Torre/Alcaron i zmienić dowolnego zawodnika z ataku - zakładając że mamy dobry wynik.
1
@waletpl tanie wino jest dobre bo jest tanie ;)
2
@TaughtMule Czyli dżem zdradził Pique, więc ten w rewanżu zdradził Shakirę. Ma to sens!