Azi

0

Z tych ekip to chętnie zobaczyłbym mecz z Osasuną. Najsłabsza chyba Sevilla.

Azi

3

Trochę się dziwię, że nie chce przedłużyć umowy. Akurat na 9-ce wielkiej konkurencji nie ma a Lewy ma swoje lata.

Azi

1

@Encore Nie. Piłka stykowa. Obaj próbowali do niej dopaść i zastawić przy czym Morales szukał upadku.

Azi

7

Wszyscy którzy chcą Realu w następnej rundzie: pamiętajcie, że szczęście ma swoje granice. Nie zawsze można wylosować najsłabszego rywala :/

Azi

7

Cóż - 2:0 to niebezpieczny wynik...

Azi

0

@SuperPatsonFCB ale to do przerwy miał pewnie na myśli ;)

Azi

1

Tego nawet Messi nie zrobił! Dwie bramki jednym strzałem Lewy zdobył!

Z 4:0 od razu na 6:0

Azi

11

I cyk! Jest!

Azi

0

@Ptasior ostatnio chyba na TVP były? Nie wiem - jak już to n Eurosport oglądam ;)

Azi

2

PK i skoki to chyba jedyny materiał jaki da się oglądać w TVP

Azi

1

@PsychoFanBlaugrana2 na 3 poziomie rozgrywek. Obecnie ostatnie miejsce w grupie - 8 pkt. po 19 meczach. 18:36 w bramkach

Azi

0

Czy LaBambowy wielbiciel Koemana dostał perm bana?

Azi

0

@Isso89 w ostatnich 11 meczach bilans 11-0-0 w bramkach 48:8
Jeżeli coś dziwi to tylko jedna strzelona bramka.

Azi

1

@Faro Obstawiam że zmieni Raphinhe w drugiej połowie - może obaj po 45 min. Bo obaj potrzebują minut na ligę.

Azi

1

@michal26


O tym właśnie mówię

Azi

3

@LewoSkrzydlowy11 tak samo jak pod rozliczył po. To jedna mafia która pierze swoje brudy. Bez szans

Azi

0

@marcinK0000 idzie

Azi

1

@Hubsao robimy w Barcelonie takie drugie słabsze City ;)
Kogo nie chcą to leci do nas

Azi

0

@maroon w tym rzecz

Azi

0

@maroon pytanie czy są ubezpieczyciele którzy chcą ubezpieczać takie rzeczy?

Azi

2

@Kessie ale talent! Dawać go do pierwszego zespołu ;)

Azi

1

@Uukasz_93 to zależy od kraju, długości urazu (rodzaju zapewne też), najpewniej od tego czy zawodnik nabawił się kontuzji w czasie "pracy" czy w czasie wolnym.

W PL zdaje się że przy kontuzji dłuższej niż 180 dni kasę wypłaca ZUS (do określonej kwoty z wyrównaniem przez klub do 100%).

Azi

5

@Aragorn33 najlepsze jest to że oni gadają o zniszczeniu rosji w wojnie w której to oni atakują Ukrainę...

Azi

0

@Emhyr przecież on nie miałby życia gdyby po pół roku trafił do Interu.

Azi

1

Zbliża się koniec świata skoro tak skutecznie sami siebie niszczą przy małej pomocy Ukrainy ;)


Azi

1

@AlexDark00 wtedy reklamacja ;)

Azi

2

@michal26 jak rozumiem odnosi się to do Leopardów? W takim razie wysyłanie ich bez zgody Niemiec jest bez sensu... Czołg bez części zamiennych jest bardzo, bardzo mało warty a naszych części im nie oddamy - to musi iść od producenta.

Azi

0

W ataku Ansu i Raphinha potrzebują minut ale Lewy i Torres są zawieszeni na ligę, więc nie zdziwi mnie jeżeli obaj zagrają w wyjściowej 11. W zasadzie najlepiej byłoby, gdyby Ansu i Raphinha zagrali po 45 minut (Torres przeszedłby na prawą stronę kiedy na boisku byłby Ansu).

Jest jeszcze opcja że zagra cała 4: Pena - Bellerin, Garcia, Alonso, Alba - S. Roberto, Kessie - Raphinha, Torres, Fati - Lewy
Taki skład chciałbym w sumie zobaczyć. Wtedy na boisko spokojnie może wejść Torre/Alcaron i zmienić dowolnego zawodnika z ataku - zakładając że mamy dobry wynik.

Azi

1

@waletpl tanie wino jest dobre bo jest tanie ;)

Azi

2

@TaughtMule Czyli dżem zdradził Pique, więc ten w rewanżu zdradził Shakirę. Ma to sens!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?