Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut do czego?
0
@Emhyr wiadomo że wszyscy grali wybitnie tylko Busi zawala ;)
0
@Cule1234 Nie przestają mnie zadziwiać doniesienia, że ekipa słynąca z zaangażowania przychodzi do nas po zawodnika, który jest zaangażowania przeciwieństwem.
1
@MesQueUnClub_87 nie no chłopie jak idziesz kupować alkohol nie w sklepie ale na stacji to niech Cię doją ile wlezie. I prawidłowo. Jeżeli nie masz możliwości kupienia alkoholu w sklepie a jesteś na tyle zdesperowany, że kupisz go na stacji to oczywistym jest że zapłacisz dużo więcej niż w innym miejscu. Zawsze możesz nie pić przecież skoro za drogo :)
0
@MesQueUnClub_87 co jest w tym nie tak?
2
@Barca1992 spoko spoko - wreszcie znajdzie się ktoś kto ich zinwigiluje i wtedy będzie płacz :)
0
@Messibestplayerintheworld raczej sugerują że wypowiadający jest antyfanem jakiegoś zawodnika a nie kibicem Barcelony. Nieustannie zastanawia mnie myśl jak można mieć takie dziwaczne podejście, że chce się źle dla klubu tylko po to żeby nielubiany zawodnik źle zagrał.
0
@Rewolucja123 na skrzydle to tylko Balde. No i na pewno nie Kessie w z de Jongiem w drugiej linii. Busi wyjdzie na bank.
0
@michal26 zapytałem czy są pytania na które odpowiada jednym słowem: tak lub nie i napisał mi całą tyradę że są takie pytania. Potem dałem kilka pytań typu Tak/Nie i na żadne nie odpowiedział jednym słowem. Na koniec zapytałem jakie pytanie trzeba mu zadać żeby odpowiedział tak/nie to napisał mi że nie ma takich pytań i zawsze będzie dłuższa odpowiedź... SI kłamie.
3
@kubix05 No ba!
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/1-kapusta-13-zlotych-3-kapusty-40-zlotych-kazdy-kupuje-po-3-kapusty-i-uczy-mnie-marketingu.jpg
0
@Miszak MatS - Araujo, Kounde, Christensen - Busi, Frankie, Pedri, Gavi - Dembele, Lewy, Balde
W obronie 442, w ataku 343.
0
MatS - Araujo, Kounde, Christensen - Busi, Frankie, Pedri, Gavi - Dembele, Lewy, Balde
W obronie 442, w ataku 343.
1
To ta żelazna defensywa Juve?
2
@Comentateiro od kogo tej gały oczekiwałeś? Jeszcze jeden co mu się nie wiedzie :D
1
@Kidd o taki!
https://x.com/Citronowy/status/1613801715270041601
0
@Borry temat jego wieku zrobił się na tyle głośny że bez badań pewnie nikt go nie zakontraktuje. A podobno badaniom nie chce się poddać.
Ciekawe też co z meczami drużyn juniorskich w których grał jeżeli wyjdzie że jest jednak starszy. Czy będą walkowery?
0
@sebo939 nie wiedziałem w czasie oznaczonia a teraz nie mogę edytować
0
@Firestone no to wtopa bo na tel nie mogę edytować tak żeby usunąć :D
0
@sebo939 a za co?
0
Busi wczoraj 700 występ w naszych barwach. Przed nim już tylko Xavi 767 i Messi 778. To jeszcze dwa sezony i będzie liderem!
Jak uważasz @arasz1819 ?
1
Z całego serca życzę aby Pana Bartomeu spotkała nie mniej i nie więcej jak sprawiedliwość ;)
0
@aleksandrowielki Nie wiem co widzisz sprawiedliwego w tym że kobietę jakiś dzban potrąca na pasach a ktoś inny mówi że to w sumie trochę jej wina... Bez jaj. Jesteś z marsa czy jowisza?
0
@aleksandrowielki to nie jest kwestia tego co napisałeś tylko tego, że zachowujesz się tak jakbyś nie ogarniał jak funkcjonuje ten świat i dlatego czepiał się całkowicie normalnie przechodzącej przez jednię kobiety.
0
@Emhyr
9
@Luciano99 Bohater, którego potrzebujemy, ale na którego nie zasługujemy!!
0
@michal26 Nie. Powinna się położyć :D
Mam wrażenie że takie osoby jak @aleksandrowielki żyją na jakiejś innej planecie. Jakby przejście przez jezdnię było dla nich czynnością czysto abstrakcyjną.
4
@Sulimo właśnie jem tortille - polecam!
2
Ale Xavi jest bardzo zadowolony czy "bardzo zadowolony"?
1
@michal26 wtedy też dla części osób pewnie byłaby współwinna :D
e: może krzywo stała? Albo prowokująco :D
9
@aleksandrowielki przecież ona jest w połowie pasów kiedy nadal jest zielone. O czym Ty piszesz? O.o