Azi

0

@Ptasior wygrałeś;)

Azi

0

@jedrek7000 Garcia ;)

Azi

0

Araujo coś Ty chłopie zrobił :'(

Azi

2

Ula to powinna być żółta chyba

Azi

0

@Malkey95 poluje na asyste

Azi

0

@arasz1819 ciekawa ta miłość;)

Azi

0

@jedrek7000 zasadniczo to niezależnie od tego jakie zmiany by robił Xavi to reaguje coś dokładnie tak samo.

Azi

0

@bartas97 piłka była na spalonym ;)

Azi

3

FATI!!!!! Wrócił?

Azi

0

@arasz1819 siadło dużo dużo wcześniej. Widzisz to co chcesz widzieć bo zamiast kibicować Barcelonie to jesteś antykibicem Busiego

Azi

8

Zabawne jest to że bramka dla Betisu nie powinna być uznana bo tam chwilę wcześniej był faul na Gavim

Azi

0

@arasz1819 ale Cię boli że Busi wszedł :D

Azi

0

Dawajcie dogrywkę bo Kessie czeka na zmianę!

Azi

0

@Darkin zerknij na miejsce w tabeli ligowej12 miesięcy temu ;)

Azi

2

Lahoz już by obu wyrzucił! I jeszcze Alba by dostał kartkę przy okazji.

Azi

0

@trolownik to by było dopiero trollowanie

Azi

0

@Kondziu_FCB to zdanie nie ma sensu logicznego ;)

Azi

4

Nieuznawanie bramek z Betisem to już tradycja :)

Azi

0

Ale Raphinha ma dziś dzień... Zamiast asysty ma spalony czubek buta i zmarnowana akcje 2 na 1.

Oko Lewy gol :)

Azi

2

@macio_944 a więc to Twoja wina!

Azi

0

@Kitek1640 i Alonso! I Kessie!

Azi

0

@pt9 tak naprawdę jak drużyna dominuje to Frankie gra dobrze ale jak trzeba się bronić to Frankie pokazuje się z gorszej strony. Niestety to taki "paradoks Busquetsa"...

Azi

1

@pax oznaczaj @arasz1819 bo szkoda żeby przegapił ;)

E: a tak swoją drogą to pierwsze 30 minut naprawdę świetne.

Azi

1

@kuz ale to nie Fekir dostał

Azi

2

@Coutinho007 oglądał Polaków na mundialu po prostu

Azi

0

Jak go nie skosił jak skosił?

Azi

1

@HighestInTheRoom weź nie kracz!

Azi

0

@Peciak Chłopaki nie płaczo!

Azi

1

Ale mu wjechał! Dobrze że to Araujo bo Gavi by zabił!

Azi

0

@Firestone Xavi chce podnieść LaBambie emocje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?