Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ptasior wygrałeś;)
0
@jedrek7000 Garcia ;)
0
Araujo coś Ty chłopie zrobił :'(
2
Ula to powinna być żółta chyba
0
@Malkey95 poluje na asyste
0
@arasz1819 ciekawa ta miłość;)
0
@jedrek7000 zasadniczo to niezależnie od tego jakie zmiany by robił Xavi to reaguje coś dokładnie tak samo.
0
@bartas97 piłka była na spalonym ;)
3
FATI!!!!! Wrócił?
0
@arasz1819 siadło dużo dużo wcześniej. Widzisz to co chcesz widzieć bo zamiast kibicować Barcelonie to jesteś antykibicem Busiego
8
Zabawne jest to że bramka dla Betisu nie powinna być uznana bo tam chwilę wcześniej był faul na Gavim
0
@arasz1819 ale Cię boli że Busi wszedł :D
0
Dawajcie dogrywkę bo Kessie czeka na zmianę!
0
@Darkin zerknij na miejsce w tabeli ligowej12 miesięcy temu ;)
2
Lahoz już by obu wyrzucił! I jeszcze Alba by dostał kartkę przy okazji.
0
@trolownik to by było dopiero trollowanie
0
@Kondziu_FCB to zdanie nie ma sensu logicznego ;)
4
Nieuznawanie bramek z Betisem to już tradycja :)
0
Ale Raphinha ma dziś dzień... Zamiast asysty ma spalony czubek buta i zmarnowana akcje 2 na 1.
Oko Lewy gol :)
2
@macio_944 a więc to Twoja wina!
0
@Kitek1640 i Alonso! I Kessie!
0
@pt9 tak naprawdę jak drużyna dominuje to Frankie gra dobrze ale jak trzeba się bronić to Frankie pokazuje się z gorszej strony. Niestety to taki "paradoks Busquetsa"...
1
@pax oznaczaj @arasz1819 bo szkoda żeby przegapił ;)
E: a tak swoją drogą to pierwsze 30 minut naprawdę świetne.
1
@kuz ale to nie Fekir dostał
2
@Coutinho007 oglądał Polaków na mundialu po prostu
0
Jak go nie skosił jak skosił?
1
@HighestInTheRoom weź nie kracz!
0
@Peciak Chłopaki nie płaczo!
1
Ale mu wjechał! Dobrze że to Araujo bo Gavi by zabił!
0
@Firestone Xavi chce podnieść LaBambie emocje ;)