Azi

0

@gumaz O tak tak tak tak tak tak!
O tak tak tak tak tak tak! ;)

Azi

0

@tbas Zejdziemy z jego pensji. Zapewne niemałej. Po kiego grzyba trzymać kogoś takiego na ławce? Przecież nawet kulawy Fati i ślepy Torres wygrywają z nim rywalizację? I nie ma w tym nic dziwnego...
Pomyśl chwilę - jaka jest szansa, że koleś grający wyłącznie pod siebie - sprawdzi się w Atletico? Skoro Felix nie dał tam rady to co może zrobić Depay? Jeżeli chcą go zabrać to niech biorą. A jeżeli będzie tam gwiazdą to będę odszczekiwał wszystko co tutaj napisałem :)

Azi

0

@barcelonaLM Zdaje się że to firma z Singapuru ;)

Azi

2

@bartas97 odnoszę takie delikatne wrażenie, że rozstanie bardzo ją dotknęło :P Ale też wyraźnie pobudziło kreatywność artystyczną ;)

Azi

12

@marcin62 Nie będę tęsknił. Po tych reklamach miałem odczucie, że to jakiś skrajnie nieprofesjonalny sklep i nigdy na ich stronę nawet nie wszedłem.

Azi

0

@Jakchcesz W sensie my im? Z Depayem? Gościem grającym pod siebie i nie bardzo zainteresowanym ciężką pracą z resztą zespołu? Niech go biorą i na zdrowie! Ale wątpię aby byli tak naiwni.

Azi

0

@Messibestplayerintheworld To byłby najdziwniejszy transfer w historii. Atletico ściąga gościa, który wykazuję zerową chęć w angażowanie się w pracę zespołu i gra pod siebie. Pasuje do nich jak Lahoz do nie karania zawodników za dyskusje.

Azi

0

@arasz1819 Przecież to Ty zabierasz głos pod wypowiedziami Xaviego, których nie rozumiesz XD

Wydaje Ci się że skoro nie ogarniasz czemu gra Busi to znaczy że to nie ma sensu i szukasz sobie wytłumaczeń. A każde kolejne jest głupsze od poprzedniego. Cóż - Twoja sprawa. Ale rzeczywistości to nie zmieni.

Azi

0

@arasz1819 " To, że de Jong go w tym sezonie nokautuje pod każdym względem to już większość dostrzega"
Wszyscy tylko nie Xavi i nie Lucho :D
Mówiąc krótko - powinieneś udać się do psychiatry bo widzisz rzeczy których nie ma.

Azi

1

@Bobo25 dobre podsumowanie

Azi

0

@arasz1819 to wybierz innego zawodnika do rozprowadzania piłek? Ty serio napisałeś coś tak niedorzecznego? To że ktoś notuje straty to często efekt tego że podejmuje działania - w przeciwieństwie do kolegów z zespołu. I za to należy się raczej nagroda a jej karanie że nie podaje do najbliższego i umywa ręce...

Azi

0

@arasz1819 A dlaczego nikt nie zapyta o 11 odbiorów przy 4 Araujo i 2 Kounde? Cały zespół z rezerwowymi włącznie zaliczył ich 32, więc jeden Busi odpowiada za naszą 1/4 odbiorów w tym meczu. To zdaje się jego główne zadanie... Ale nie - po co rozliczać go za to co najważniejsza? Najlepiej zadawać kretyńskie pytania...

Azi

3

Włączyłem Francja - Polska na MŚ piłkarzy ręcznych. Już parę lat nie oglądałem tego sportu i jestem mega zdziwiony jak szybki to się zrobił sport. Jakby boisko się zmniejszyło i to dość mocno :)
No i dziwnie się ogląda mecze bez Wenty, Szmala, Bieleckiego czy Lijewskiego albo któregoś z Jureckich. Będzie trzeba przywyknąć.

Azi

1

@Kinginiesta też dwa mecze chyba

Azi

0

@AmigoBlancos do boju Valencia!!

Azi

0

@tbas niestety zasadniczo tak. Choć uważam że w takich sytuacjach należy być bardzo wyrozumiałym w ocenie.

Azi

3

@JohnA jeżeli już to został zabity, śmiertelnie raniony itp. Serio - czarowanie rzeczywistości jej nie upiększy. Facet odpowie za zadźganie jakiegoś dzbana, który próbował okraść jego sklep. Trochę smutne.

Azi

0

@MateuszDoniec trudno żeby wychodzili na boisko nie chcąc wygrać

Azi

5

"Jeden z nich zmarł uciekając."
Dokładnie tak było! Zaczął uciekać, przewrócił się i umarł. Najpewniej na uciekarnice nagłą.
Ja rozumiem że trzeba bronić gościa, który stanął w obronie dobytku ale nie nazywajmy szamba perfumeria bo to tylko robienie z siebie (albo odbiorcy przekazu) idioty.


Azi

0

@Azrik raczej chodzi o kurtuazje. Jakby powiedział że nie byłoby nas tu gdyby nie kasa do zgarnięcia za udział, to byłoby bardziej szczerze :)

Azi

15

"To bardzo ważne trofeum(...)"
ale
"wygranie go niewiele by zmieniło."

Czyli gramy o "bardzo ważny" puchar który nie ma żadnego znaczenia ;)

Azi

1

@Antimadridista_WR jak ma rozegrane bodaj 8 minut to chyba nie tak źle :p

Azi

3

@Jakchcesz i jusz dzwonimy do płokułatuły!

Azi

2

@Emhyr dość ironiczne patrząc na ostatnie chwile w tym domu przed wyjazdem do Londynu...

Azi

0

@Zoker co nie zmienia też faktu że lanie się z innym zawodnikiem jest wyceniane na równi z nieoznakowanym drapaniem się po nosie :D
Trochę jest to idiotyczne

Azi

0

@KrychaFCB a jakie wytłumaczenie podaje TVN?

Azi

2

@kuz dla mnie to bez sensu. Warianty się szarpią kiedy piłka dawno była już w innym miejscu. Jak najbardziej słuszne kary dostali i trzeba się z tym pogodzić.

Azi

1

@Antimadridista_WR tylko że Depay dostał najwyraźniej ładna kasę, której nikt nie chce mu teraz dać skoro został skreślony zarówno przez MU jak i Barcelonę.

Azi

0

@lucca87 taa a inny artykuł mówi że masz obowiązek przepuścić pojazd uprzywilejowany i weź kloc się teraz że Twoje prawo jest prawniejsze niż ich. Po prostu zanim zmienisz kierunek jazdy to sprawdzasz w lusterku czy na pewno w kogoś nie pierdzielniesz i jak masz wolne to jedziesz a jak nie masz to nie jedziesz. To jest kwestia bardziej myślenia i przewidywania niż samych przepisów

Azi

0

@lucca87 niestety tak to nie działa. Zawsze masz obowiązek się upewnić bo może się okazać że jedzie tam np. pojazd uprzywilejowany. Tutaj kłania się słynny przypadkiem Beaty Szydło i długiej debaty czy auto którym była przewożona miało włączonego koguta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?