Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Godlo typie Ty serio próbujesz mi mówić że wiesz lepiej co ja mam na myśli? XD
Ja pierdziele. Dawno takiego oszołoma nie widziałem :D
0
@Faro patrząc przez pryzmat pojedynczego meczu przyznałbym Ci rację. Ale patrząc przez cały ten sezon ligowy nie mogę się zgodzić. Ja bym rozumiał gdyby ta ekipa w 2 a może 3 meczach fartem wygrała. Ale my mamy 41 na 48 punktów i zaledwie 6 straconych bramek. Daleki jestem od pianka z zachwytu nad naszą gra ale patrząc na to jak wygląda klub po Bartomeu to to jest wynik ponad stan.
1
@Recha_0684 czyli są jednak osoby potrafiące czytać ze zrozumieniem :)
0
@Godlo a z którego dokładnie fragmentu to wynika? :D
Pewnie z tego że jest fatalna sytuacja klubu albo tego że przed meczem bralibyśmy w ciemno 1:0. To typowe przejawy "wszystko w klubie jest ok".
Serio chłopie zabłysnąłeś teraz intelektem. Nie powiem :D
@Faro zdominowało. Ale też nie stwarzało sobie co chwilę jakiś mega sytuacji. Więc wyglądało to trochę tak jak nasz standardowy mecz - podechdzis pod pole karne a dalej już nie bardzo wiesz co zrobić. Jeżeli jednak zwrócisz uwagę na fakt że w takich sytuacjach nasz klub zwykle jednak nawalał to wczorajszy mecz jest miła odmianą;)
0
@Godlo rzeczywiście z mojej wypowiedzi wynika że "wszystko w Barcelonie jest ok"
Facepalm
0
@Kondziubarca tyle że z tych drogich transferów to się sprawdza niestety tylko Lewy i Kounde. Raphinha raczej na minus ale trzeba dać mu czas. A po tym co wczoraj odwalił Torres to naprawdę nie wiem czego po nim można się spodziewać ;)
0
@Kondziubarca tylko że te zakupy odbyły się trochę tak jakbyśmy sprzedali nerkę i płuco. I więcej takie numery już nie przejdą
0
@kiper09 obstawiam że zagra w dwóch najbliższych meczach
4
Rozwalają mnie niektórzy tutaj.
Powiedzcie szczerze: kto przed meczem brałby z pocalowniem ręki wygrana 1:0? Chyba tylko jakieś skrajne oszołomy nie.
A ile osób tutaj narzeka po meczu że to źle, tamten słabo inny fatalnie? Multum!
W dupach się niektórym dawno temu poprzewracało i dobrej pory nie załapali że Barcelona dziś to nie jest już wzór do naśladowania ani w kwestiach finansowych ani sportowych. Bo organizacyjnie to raczej nigdy nie byliśmy wzorem.
Naprawdę czytam niektóre komentarze i zastanawiam się jak można być takim oszołomem aby nie rozumieć że wyniki jakie w tej chwili notujemy, przy tak skrajnie beznadziejnej sytuacji finansowej i tak są zdecydowanie ponad stan. I zamiast się cieszyć ze zwycięstwa nad mocnym rywalem na jego stadninie to część się skarży że rywalom udało się stworzyć kilka sytuacji do strzelenia bramki. No absurd totalny...
0
@denks1984 skoro do końca byliśmy bombardowani to to nie był mecz z Meksykiem ale z Argentyna. Tak czy inaczej zdecydowanie przesadziłeś z alkoholem...
1
@Comfortable_ tam chyba musiała być jakaś spina wcześniej a ta szarpanina to tylko efekt końcowy. Torres porządnie szarpał rywala za włosy. To nie jest coś co zawodnicy odwalają w co drugim meczu.
1
@Kondziubarca z Dembele jest taki problem ze raz zagra doskonale podanie między rywali a raz nie zauważy kolegi wychodzącego na czystą pozycję. W drugiej połowie mógł wyłożyć Torresowi setkę to z jakiegoś dziwacznego powodu wolał zejść do środka. W PK było to samo - czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze a on w ogóle zdaje się tych prostych nie szukać.
0
@denks1984 a jaki mecz oglądałeś?
5
Bardzo podobał mi się Balde w tym meczu. Trudny rywal a on nie pękał. Dużo walki, ciągle podłączanie się do akcji i szybkie powroty i dużo prób wyjść z piłką. W takim wieku to nie jest norma. Trochę się wypruł z sił i musiał zostać zmieniony ale szacunek dla tak młodego chłopaka.
Podoba mi się gra 3 w defensywie. @Rewolucja123 mówiłem że tak zagramy ;) Niestety bardzo nie podobała mi się gra Frankiego w takim ustawieniu. O ile Gavi i Pedri byli bardzo aktywni to Frankie chyba nie wiedział co ma robić. Kilka dziwnych podań a w drugiej połowie najbardziej w pamięć zapadła mi strata w środku pola po holowaniu piłki. W sumie dziwię się że został tak późno zmieniony. Problem w tym że Kessie wcale nie grał lepiej a Torre mógł się spalić z takim rywalem. A coś trzeba było zrobić bo druga linia zaczynała się sypać i Busi nie nadarzała już z latanie wolnych przestrzeni.
Na minus atak. Dembele jest nieobliczalny i nieprzewidywalny - niestety tak samo dla rywali jak i kolegów. Ansu lepiej czuje się na skrzydle i bardziej mu leży gdy atakujemy a nie szukamy kontraktów. Torresowi totalnie odwaliło. Nie mam pojęcia po co ta szarpanina.
1
Szkoda że nie trafił w sędziego :D
0
Jeszcze jedno takie zagranie i będzie kolejna zmiana Torre za Kessie.
0
Długo Xavi trzymał Frankiego. Słabo dziś niestety holender :(
0
@Rewolucja123 wolałbym 3 z tyłu i 4 z przodu ;)
0
To co? Jaki skład? MatS - Kounde, Araujo, Christensen - Dembele, Gavi, FdJ, Pedri, Balde - Torres, Ansu?
0
Skład Marki najlepszy tylko że nie w takim ustawieniu
0
@ElTomas to polecam obejrzeć stophama. Odcinki niemal codziennie lub co 2 dni. Po 15 minut. To co ludzie odwalają to nie jest kwestia wieku.
0
@ElTomas co za różnica czy nagrywa jakiegoś tiktoka czy zapierdziela 180 i dojeżdża komuś na sam zderzak? Jak ktoś jest debilem to naprawdę nie ma znaczenia czy ma 15, 25 czy 45 lat.
Problem polega na eliminowaniu debili z dróg a nie na odbieraniu praw komuś z tytułu na wiek.
0
@!34RC3!_0N4 352
0
@ElTomas co ma wiek do prawka? Jeżeli ktoś ma sieczkę w głowie to wiek nie ma znaczenia. Nie rozumiem dlaczego osoby 18-letnie miałby nie mieć prawka bo część społeczeństwa to debile
0
@michal26 nie przekażemy wszystkich czołgów bo sami byśmy zostali bez sprzętu. Do czasu aż nie dostaniemy zastępstwa tak długo przekazać będziemy mogli góra kilkanaście sztuk.
0
@Bruttal a źródełko?
0
@Kgorecki2500 w PL po odjęciu podatków i kosztów byłbyś tylko z 10k euro w plecy ;)
1
@Sulimo kolega @Porucznik_Patol jest dla mnie faworytem kolejnej edycji ZB
0
@michal26 wiesz coś więcej?
0
@Vampir707 jeżeli ich ma to stać to dlaczego mają takich zasiłków nie dawać? To nie jest kwestia samych zasiłków ale źródła ich finansowa.