Azi

0

@Godlo typie Ty serio próbujesz mi mówić że wiesz lepiej co ja mam na myśli? XD

Ja pierdziele. Dawno takiego oszołoma nie widziałem :D

Azi

0

@Faro patrząc przez pryzmat pojedynczego meczu przyznałbym Ci rację. Ale patrząc przez cały ten sezon ligowy nie mogę się zgodzić. Ja bym rozumiał gdyby ta ekipa w 2 a może 3 meczach fartem wygrała. Ale my mamy 41 na 48 punktów i zaledwie 6 straconych bramek. Daleki jestem od pianka z zachwytu nad naszą gra ale patrząc na to jak wygląda klub po Bartomeu to to jest wynik ponad stan.

Azi

1

@Recha_0684 czyli są jednak osoby potrafiące czytać ze zrozumieniem :)

Azi

0

@Godlo a z którego dokładnie fragmentu to wynika? :D
Pewnie z tego że jest fatalna sytuacja klubu albo tego że przed meczem bralibyśmy w ciemno 1:0. To typowe przejawy "wszystko w klubie jest ok".

Serio chłopie zabłysnąłeś teraz intelektem. Nie powiem :D

@Faro zdominowało. Ale też nie stwarzało sobie co chwilę jakiś mega sytuacji. Więc wyglądało to trochę tak jak nasz standardowy mecz - podechdzis pod pole karne a dalej już nie bardzo wiesz co zrobić. Jeżeli jednak zwrócisz uwagę na fakt że w takich sytuacjach nasz klub zwykle jednak nawalał to wczorajszy mecz jest miła odmianą;)

Azi

0

@Godlo rzeczywiście z mojej wypowiedzi wynika że "wszystko w Barcelonie jest ok"
Facepalm

Azi

0

@Kondziubarca tyle że z tych drogich transferów to się sprawdza niestety tylko Lewy i Kounde. Raphinha raczej na minus ale trzeba dać mu czas. A po tym co wczoraj odwalił Torres to naprawdę nie wiem czego po nim można się spodziewać ;)

Azi

0

@Kondziubarca tylko że te zakupy odbyły się trochę tak jakbyśmy sprzedali nerkę i płuco. I więcej takie numery już nie przejdą

Azi

0

@kiper09 obstawiam że zagra w dwóch najbliższych meczach

Azi

4

Rozwalają mnie niektórzy tutaj.

Powiedzcie szczerze: kto przed meczem brałby z pocalowniem ręki wygrana 1:0? Chyba tylko jakieś skrajne oszołomy nie.

A ile osób tutaj narzeka po meczu że to źle, tamten słabo inny fatalnie? Multum!

W dupach się niektórym dawno temu poprzewracało i dobrej pory nie załapali że Barcelona dziś to nie jest już wzór do naśladowania ani w kwestiach finansowych ani sportowych. Bo organizacyjnie to raczej nigdy nie byliśmy wzorem.

Naprawdę czytam niektóre komentarze i zastanawiam się jak można być takim oszołomem aby nie rozumieć że wyniki jakie w tej chwili notujemy, przy tak skrajnie beznadziejnej sytuacji finansowej i tak są zdecydowanie ponad stan. I zamiast się cieszyć ze zwycięstwa nad mocnym rywalem na jego stadninie to część się skarży że rywalom udało się stworzyć kilka sytuacji do strzelenia bramki. No absurd totalny...

Azi

0

@denks1984 skoro do końca byliśmy bombardowani to to nie był mecz z Meksykiem ale z Argentyna. Tak czy inaczej zdecydowanie przesadziłeś z alkoholem...

Azi

1

@Comfortable_ tam chyba musiała być jakaś spina wcześniej a ta szarpanina to tylko efekt końcowy. Torres porządnie szarpał rywala za włosy. To nie jest coś co zawodnicy odwalają w co drugim meczu.

Azi

1

@Kondziubarca z Dembele jest taki problem ze raz zagra doskonale podanie między rywali a raz nie zauważy kolegi wychodzącego na czystą pozycję. W drugiej połowie mógł wyłożyć Torresowi setkę to z jakiegoś dziwacznego powodu wolał zejść do środka. W PK było to samo - czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze a on w ogóle zdaje się tych prostych nie szukać.

Azi

0

@denks1984 a jaki mecz oglądałeś?

Azi

5

Bardzo podobał mi się Balde w tym meczu. Trudny rywal a on nie pękał. Dużo walki, ciągle podłączanie się do akcji i szybkie powroty i dużo prób wyjść z piłką. W takim wieku to nie jest norma. Trochę się wypruł z sił i musiał zostać zmieniony ale szacunek dla tak młodego chłopaka.

Podoba mi się gra 3 w defensywie. @Rewolucja123 mówiłem że tak zagramy ;) Niestety bardzo nie podobała mi się gra Frankiego w takim ustawieniu. O ile Gavi i Pedri byli bardzo aktywni to Frankie chyba nie wiedział co ma robić. Kilka dziwnych podań a w drugiej połowie najbardziej w pamięć zapadła mi strata w środku pola po holowaniu piłki. W sumie dziwię się że został tak późno zmieniony. Problem w tym że Kessie wcale nie grał lepiej a Torre mógł się spalić z takim rywalem. A coś trzeba było zrobić bo druga linia zaczynała się sypać i Busi nie nadarzała już z latanie wolnych przestrzeni.

Na minus atak. Dembele jest nieobliczalny i nieprzewidywalny - niestety tak samo dla rywali jak i kolegów. Ansu lepiej czuje się na skrzydle i bardziej mu leży gdy atakujemy a nie szukamy kontraktów. Torresowi totalnie odwaliło. Nie mam pojęcia po co ta szarpanina.

Azi

1

Szkoda że nie trafił w sędziego :D

Azi

0

Jeszcze jedno takie zagranie i będzie kolejna zmiana Torre za Kessie.

Azi

0

Długo Xavi trzymał Frankiego. Słabo dziś niestety holender :(

Azi

0

@Rewolucja123 wolałbym 3 z tyłu i 4 z przodu ;)

Azi

0

To co? Jaki skład? MatS - Kounde, Araujo, Christensen - Dembele, Gavi, FdJ, Pedri, Balde - Torres, Ansu?

Azi

0

Skład Marki najlepszy tylko że nie w takim ustawieniu

Azi

0

@ElTomas to polecam obejrzeć stophama. Odcinki niemal codziennie lub co 2 dni. Po 15 minut. To co ludzie odwalają to nie jest kwestia wieku.

Azi

0

@ElTomas co za różnica czy nagrywa jakiegoś tiktoka czy zapierdziela 180 i dojeżdża komuś na sam zderzak? Jak ktoś jest debilem to naprawdę nie ma znaczenia czy ma 15, 25 czy 45 lat.

Problem polega na eliminowaniu debili z dróg a nie na odbieraniu praw komuś z tytułu na wiek.

Azi

0

Azi

0

@ElTomas co ma wiek do prawka? Jeżeli ktoś ma sieczkę w głowie to wiek nie ma znaczenia. Nie rozumiem dlaczego osoby 18-letnie miałby nie mieć prawka bo część społeczeństwa to debile

Azi

0

@michal26 nie przekażemy wszystkich czołgów bo sami byśmy zostali bez sprzętu. Do czasu aż nie dostaniemy zastępstwa tak długo przekazać będziemy mogli góra kilkanaście sztuk.

Azi

0

@Bruttal a źródełko?

Azi

0

@Kgorecki2500 w PL po odjęciu podatków i kosztów byłbyś tylko z 10k euro w plecy ;)

Azi

1

@Sulimo kolega @Porucznik_Patol jest dla mnie faworytem kolejnej edycji ZB

Azi

0



@michal26 wiesz coś więcej?

Azi

0

@Vampir707 jeżeli ich ma to stać to dlaczego mają takich zasiłków nie dawać? To nie jest kwestia samych zasiłków ale źródła ich finansowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?