Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 żebym się nie przejął za bardzo zdaniem jakiegoś typa z forum Barcelony który ma problem ze zrozumieniem dlaczego ludzie pokroju Xaviego albo Lucho wierzą w Busiego. Serio Twoja opinia jest tak żałosna że aż mnie bawi :D
0
@FCB24 jeżeli w swoim rozumowaniu kierujesz się nie tym co zawodnik daje drużynie tylko jakimiś kretyńskim uprzedzeniem to nie dziwi mnie że nie rozumiesz
0
@FCB24 akurat w tym wypadku powód niezrozumienia jest przejawem straszliwej ignorancji
0
Chciałbym napisać coś miłego ale dla takiego gagatka lubującego się w psuciu widowisk to szkoda się wysilać...
2
Co za przypadek...
0
@Kamiloza91 ale co pisać po fakcie? Nawet słowa nie napisałem o tym czy to są dobre albo źle transfery. Tutaj chłodzi o to że z jednej strony budujemy ekipę z ludzi trochę z przypadku a z drugiej mamy jakieś niewyobrażalne oczekiwania. Świat tak nie działa i tak mocnych ekip się nie tworzy. Niestety.
0
@matirix20 no widzisz. To nie chłodzi o to że to są słabi zawodnicy tylko że tak trochę z łapanki a nie ściągani bo z uwagi na jakiś szerszy plan
0
@Kgorecki2500 a gdzie ja napisałem coś takiego?
0
@Kgorecki2500 nie zgodzisz się że Duńczyk miał kartę w ręku? Czy że Kounde nie ma doświadczenia w grze w tak dużym klubie?
8
@Jakchcesz wyobrażam sobie te tłumy narzekające na zbyt tanie paliwa :D
0
Patrzę na dzisiejszą Barcelonę i widzę ekipę złożona z:
I. dość losowych pilarzy którzy przyszli z mniejszych klubów i w sumie nie wiadomo czy na pewno dadzą radę w dużym (Raphinha, Kounde)
II. wypalonych dziadków (Alba, Busi i w sumie to chyba powoli Lewy)
III. uzupełniona zawodnikami, którzy akurat mieli kartę w reku (Christensen, Alonso, Bellerin, Kessie)
IV. Do tego zawodnicy, którzy są trochę odrzutami z innych klubów (Torres, Garcia czy Depay, który choć dobry w Lyonie wyglądał dobrze to przecież w MU rady nie dał)
V. A na czele stoi Dembele...
I kibice którzy narzekają że ta ekipa nie walczy o wszystkie możliwe trofea. Jak się nas tym zastanowić to nasze dupy są dużo Wyżne niż być powinny niestety.
13
Patrzysz na zawodników i myśli kogo wybrać:
Najpierw Dembele i Raphinha - no nie...
Następnie Ansu - nieeeee...
Torres - ...
Depay - nosz kur-a!
I nagle orientujesz sie że Raphinha i Ansu wcale nie wyglądają tak źle jak na początku. To jak w knajpie gdzie dziewczyna niekoniecznie oszałamiająca urodą dziewczyna zaczyna być bardzo atrakcyjna stając w tłumie dziewczyn mało atrakcyjnych.
1
@MesQueUnClub_87 ja tematów kolegi @VegetaPolska po prostu już nie zauważam ;)
0
@Antimadridista_WR chodzi o tą dyskusje PiS/PełO? Nie mam pojęcia ile lat. Nie chciało mi się czytać całej ale zastanawiające jest to zdziwienie faktem że ludzie pracują i stać ich na to żeby zmienić auto albo jechać gdzies na wakacje. To raczej powinna być norma w cywilizowanym świcie a niektórzy to jakby dalej w PRLu żyli.
1
@barczyk no przecież strzelili 3 bramki a licząc dogrywkę to nawet 4. Można się czepiać tego że zmarnowali multum okazji ale to nie był mecz gdzie nie mogliśmy nic wepchnąć. Atak - słaby bo słaby ale swoją rolę wykonał. Problemem w tym że to nie było 3:0 tylko 3:3...
0
@maniak33333 nie napisałem że jest dobry. Jest słaby i marnuje okazję. Ale przynajmniej gra albo próbuje grać. Depay nawet nie próbuje co skreśla go z samego założenia.
3
@Pawel13sz osobny do Laporty ;)
1
@Tomo1989 na szczęście rywale w tym sezonie słabo atakują a jeszcze gorzej bronią. Może jakoś to przejedzie ;)
5
@barczyk w 90 minut mieliśmy bodaj 24 okazje do zdobycia bramki. Z czego kilku naszych zawodników marnowało dosłownie setki. A strzeliliśmy 3 bramki. Powiedzmy więc szczerze: gra do przodu nie była dziś problemem. Tym był fakt że w obronie to skoncentrowany nie był dziś chyba nikt. A to co odwalili Alonso przy trzeciej bramce to jest wręcz komiczne.
0
@Faro Torres cała pierwszą połowę pokazywał się do gry. To że nie miał kilku okazji wynika właśnie z egoizmu boiskowego Depaya i Dembele oraz tego że Baleron podaje piłkę jak Torres był już kilka metrów na spalonym. Jedynym zawodnikiem jaki dziś szukał Torresa był Torre. Tyle że niewiele z tego wynikało.
0
@Tomo1989 nie trzeba. Te bramki to jest efekt braku zaangażowania. W lidze obrona wygląda to o niebo lepiej.
Chciałbym wierzyć że po takim meczu przyjdzie refleksja i zawodnicy przestaną myśleć "przeca to wielka Barcelona - dlaczego rywal przed nami nie klęka?". Ale nie wierzę.
4
Patrząc po statystykach to faktycznie nie taktyka jest problemem. Ale wypadałoby powiedzieć że koncentracja i zaangażowanie to dziś zostały w Barcelonie...
1
@PatrykBarca myślę że można winić. Nie wiem co się działo w szatni ale druga połowa to był jakiś cholerny absurd. Cała drużyna grała jakby ktoś im powiedziała że mecz się skończył i idziemy pokopać sobie dla fanu.
3
@Rewolucja123 wolałbym obronę Kounde, Araujo, Christensen, Balde
2
@PatrykBarca zgadza się. W zasadzie tak powinno być. Okazji mieliśmy przecież multum więc można powiedzieć że zespół został taktycznie dobrze przygotowany. Problem z tym jak został przygotowany mentalnie. Przecież te stracone bramki to nie były jakieś ich mega akcje tylko nasz efarfocle wynikające z olewania rywala. To jest niepoważne żeby tak grac w piłkę - nawet z dużo słabszym rywalem
0
@Faro Torresa można nie lubić ale po tym co prezentuje Depay to naprawdę pisanie o tym że ktoś gra słabiej od holendra to jest jakaś abstrakcja.
1
@maniak33333 jak patrzę na to co prezentuje Depay to już wolałbym na boisku Semedo ;)
0
@gora nie grałem w Fifę od wersji 99 czyli dość długo. Może zamiast bredzić coś o grach pomyślisz o czymś co mógłbyś nazwać w dyskusji argumentem a nie swoim wymysłem?
0
@agaFCB raczej na bank zagra i Torres i Ansu + Dembele. Chyba że Xavi ma jakiś inny pomysł. Nie obrazek się jak zamiast Dembele będzie Raphinha jednak bo on nie ma problemu z tym żeby dość koledze a Dembele w ogóle nie widział dziś Ferrana na boisku.
0
@Faro problem w tym że Kounde z Araujo zawalili dziś pierwszą bramkę. Nie może być tak że dwóch stoperów kryje jednego typa a on wygrywa z nimi pojedynek i zgrywa koledze na setkę.
Raphinha fajnie w ataku ale w defensywie to dał dupy po całości. Nawet komentator był bliski walenia głową w ścianę przy tym jak Brazylijczyk zachował się przy drugiej bramce.
I nieograny w seniorach Torre na Atletico? Ty tak poważnie?