Azi

7

@Aragorn33 wiadomo. Ale powiedz mi po co ściągali zawodnika, któremu dali całkiem ładne wynagrodzenie i nawet go nie zaprezentowali? ;)

Azi

1

@Jakchcesz to świadczy tylko o nich samych.

Azi

9

Ot podsumowanie rządów Bartomeu...

Azi

9

@TaughtMule to po co jeszcze generujesz im wejścia? ;)

To dotyczy piłki kobiecej.


Azi

0

@TheNekro94 "Grizzi weźcie nie strzelajcie nam bramki na 1:1! Tak po starej znajomości!" ;)

Azi

1

@GeneralXavi najwyraźniej swój iloraz inteligencji do rozgwiazdy ;)

Azi

1

@Pedri16Future ok. Ale to wypadałoby wrzucić tutaj tego twitta skoro się Donniego odnosisz ;)

Azi

0

@Pedri16Future a jakiś link? Źródło? Słowo wyjaśnienia?

Azi

2

@supraomnes1 mam go w głębokim poważaniu. Powiedz mi lepiej dlaczego bierzemy udział w tym pseudo turnieju

Azi

1

@Janiama Pena - Baleron, Garcia, Alonso, Alba - Frankie, S. Roberto, Kessie, Torre - Torres, Raphinha

Taki skład bym chciał. Odpadniemy? Trochę mnie to wali - w ogóle nie powinno nas tam być. Ten cały superpuchar to jest cyrk, szczególnie w takim sezonie jak ten z mundialem w środku...

Azi

1

@Michu94 Pedri mówił że o tym że Dembele będzie miał (czy raczej ma) dziecko dowiedzieli się w dniu kiedy mała się urodziła. Albo Dembele dba tak bardzo o swoją prywatność że koledzy mało o nim wiedzą albo sam późno się dowiedział ;)

Azi

1

@Danny Gaucho Okazuje się że Ebi jednak nie jest rekordzista choć w swoim czasie był na podium. Absolutny rekord dzieży Rodrigo de Paul który w debiucie dostał czerwo w 2 minucie po wejściu na boisko (2014 rok). Drugie miejsce dla Manuela Bada (5 min, 1987 rok). Trzecie miejsce dla Granero (6 min, i podobnie jak Smolarek w 2007 roku tylko kilkanaście dni później). Ebiego wyprzedzają jeszcze Ersen Martin (8, 2008), Andres Pato (9, 2001), Jorge Saenz (11, 2019) oraz Nivaldo (12, 2009).

Ciekawostka jest także pozycja za Smolarkiem. Otóż obecne 9 miejsce zajmuje... Araujo z czerwem w 14 minucie debiutu w 2019 roku - mecz z Sevilla wygrany 4:0. Ten mecz kończyliśmy w 9 bo czerwona dostał też Dembele.
@Kidd

Azi

2

@Danny Gaucho faktycznie. Pomyliłem się o 20%!

Azi

1

@Danny Gaucho Dudek to uzbierał chyba z 10 spotkań przez 4 sezony. Nikt tak nie potrafił grzać ławy jak on :D

Mozna wręcz określić Dudka protoplastą pracy zdalnej ;)

Azi

1

@JimMorrisonFCB zniszczyły? Przy nim szkło to jest pancerne. Przerąbane strasznie mieć taki talent do piłki i być TAK podatnym na urazy. A ten chłopak ma rocznikowi 28 lat. W tej chwili powinien być u szczytu kariery...

Azi

7

@Kidd Ebi Smolarek wygrał nagrodę za najszybsza czerwona kartkę w swoim debiucie. Wyleciał po 13 minutach od pojawienia się na boisku ;)

Azi

1

@JimMorrisonFCB i Gumbau oraz Samper w zastępstwie za Busiego

Azi

3

@RoberDzik Korwin nie jest prawicowcem tylko debilem. Tam powinno być więc napisane "Debile na całym świecie popierają Rosję".

Azi

0

Na odejście w styczniu nie możemy sobie pozwolić. Z drugiej strony należy jednak zadbać o to aby nie wejść w kolejny sezon z dziurą w środku pola.
W mojej opinii należałoby zadbać o przedłużenie umowy z Busim - najlepiej oczywiście z jakaś niska kwotą - do końca 2023 przy czym w kolejnym sezonie pełniłby funkcje mocno rezerwową. Trzeba też wykorzystać obecny sezon na budowanie 11tki bez Busiego.

Azi

1

@Janiama a ja po wcześniejszym meczu wcale nie mam poczucia tego że zepchnęło nas do desperackiej obrony. Ok - Atletico miało inicjatywę ale takich okazji które faktycznie powinny być zamienione na bramkę to raczej nie było - za wyjątkiem tego co zmarnował Griez. Choć i tak okazja taka idealna nie była - gdyby była to uderzyłby mocniej

Azi

0

@Salchent taaa o takim Bellerinie to marzył nocami. Kessie to pewnie wisi nad jego łóżkiem. I wcale nie wolał Auby od Depaya.

Azi

0

@Kondziubarca kasa zawsze się przyda ale akurat w sezonie gdzie w środku mamy jeszcze mundial to dodatkowe przeloty do Arabii Saudyjskiej wyglądają wyjątkowo głupio

Azi

0

@waletpl najpierw to dostał łokciem ale i to pewnie nie było przyczyną. Raczej od tak nie zaczęli takiej draki. Coś musiało wydarzyć się przez starciem

Azi

1

@arasz1819 "Wystarczy mi taki poziom jak w meczu z Realem w tamtym sezonie I będę bardzo zadowolony :]"

Cytując klasyka: Wasza Wysokość jest zbyt łaskawa :D

Azi

0

@arasz1819 "Może nie wicelider, ale w 4 byśmy byli i nie mam żadnych wątpliwości co do tego :]"
Argument emocjonalny nie mający oparcia w faktach ;)

Ale wiesz co? Zgodzę się z Tobą. Nie dlatego że nagle zacząłem doceniać osiągnięcia Koemana (bez przesady). Ale dlaczego że Xavi tak naprawdę też jeszcze nic nie pokazał i jakieś sensowne wnioski będzie można wyciągać na koniec sezonu (albo wcześniej jeżeli - odpukac - wiadomo będzie że nic nie wygramy). Bawienie się w wyliczanki kto jest lepszy/słabszy są tutaj bez sensu. Jak Xavi nie wygra ligi to też pewnie pożegna się z robota. Chyba że wygra PK i LE (jak wspomniałem superpucharu nie liczę bo to badziewie).

Azi

0

@arasz1819 tylko że nie licząc LM z tego sezonu to Xavi przegrał wszystko w sezonie gdzie musiał prowadzić ekipę przejęta po Koemanie właśnie. Gadanie że przegrał w sytuacji gdy uratował nam awans do LM w następnym sezonie jest zresztą przejawem ignorancji.

A co do Superpucharu to jak odpadnie my z Betisem to żal mi nie będzie. To jest najbardziej bezsensowny z pucharów (tych coś wartych) a doliczając wyjazdy do AS to już robi się skrajnie absurdalny.

Azi

0

@tbas całkiem możliwe bo nie oglądam ;)
Pamiętaj że się z Tobą zgodziłem! Żeby nie było potem że ja tylko krytykuje!!!

Azi

4

@lucca87 To Dembele więc równie dobrze może być 15+15 jak i 5+5 na koniec sezonu...

Azi

0

@wasacz czyli tęczowi promują alkoholizm? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?