Azi

0

@arasz1819 Jak można powiedzieć że Xavi odpadł z LM jeżeli Koeman prowadził zespół w 3 a Xavi w 2 meczach :D

Jak sam widzisz porównujesz nieporównywalne i tego typu wyliczanki które zaproponowałeś tam wyżej są bez sensu skoro obaj trenerzy prowadzili zespół w skrajnie różnych sytuacjach.

Pozostańmy więc przy faktach: Koeman przegrywał jak leci mecze z trudnymi rywalami a Xavi jako tako podnosi zespół. Przy czym Xavi nie ma Leo a Koeman Messiego miał. Napisz mi teraz że mieć a nie mieć Messiego w drużynie to żadna różnica ;)

Azi

2

@tbas taaa. A ja chcę żeby Ekstraklasa grała jak PL

Azi

0

@michal26 nie wiem czy to nie jest zbyt odważne założenie "Przecież gorzej niż Sergi, grać nie bedzie.." w sytuacji gdy od lat nie było i nie wiadomo czy będzie jakieś zastępstwo za Busiego.

Azi

20

Superpuchar w AS. Jeszcze brakuje tylko żeby Lahoz sędziował...

Azi

0

@Kondziubarca ligowa maszyna. W pucharach powinni być lepiej jednak

Azi

2

@arasz1819 ale bądźmy precyzyjnie:
Koeman wyszedł z grupy LM 1 na 2 razy
Xavi 0/1
PK wygrał Koeman1 na 2 razy
Xavi: 0/1
Liczba spotkań z najlepszym piłkarzem w historii w składzie:
Koeman 47/67
Xavi: 0/60

Spokojnie może Koemana wyrównać a nawet przegonić i to bez Leo

Azi

0

@Transu96 jeżeli zejdzie z kasy jak SR albo Alves to niech zostanie :)

Azi

8


Chyba powinno być świstaka a nie dziobaka ;)

Azi

1

@Kondziubarca zapomniałeś oznaczyć @arasz1819 . Idę o zakład że chętnie się wypowie

Azi

1

Dwa razy ta sama tiki-taka

Azi

0

@kulek22 kazali mu się uczyć od Lewego? Kazali! A i tak zawsze coś się nie podoba :p

Azi

1

@Objectivo nie ma ciągłości. W sezonie 10/11 oba kluby miały po min. 41 pkt i jeden siłą rzeczy nie mógł zdobyć majstra

Azi

3

Savic to łapał za jaja a nie za szyję. I za takie akcje to należało mu dać w ryja a nie łapać za włosy...

Azi

2

@Adamski69 proszę Cię. Ja się tutaj dzisiaj dowiedziałem że nie potrafię przeczytać że zrozumieniem swojej własnej wypowiedzi :D

Azi

0

@LewoSkrzydlowy11 nie no proszę Cię. Dr Jong to przy Semedo jest mistrzem świata. A co do Nico to patrząc na to jak gra Kessie to żal że go wypuściliśmy.

Azi

0

@LewoSkrzydlowy11 Nico chyba się połamał. Frankie może dać radę ale on ma dziwne nawyki holowania piłki co mnie strasznie irytuje. Mam wrażenie że zarówno Frankie jak i Depay chcieliby grać w Barcelonie jak w kadrze tylko że reszta drużyny jakoś nie chce się tak z nimi bawić.

Azi

0

@LewoSkrzydlowy11 trochę zbyt ironicznie ale generalnie niestety trafna uwaga. Cóż - w tej sytuacji należałoby napisać że owszem "Trzeba zdecydowanie postawić" ale na Busiego. Tyle że to mało przyszłościowe i może być z tym problem w kolejnym sezonie ;)

Azi

5

@Danny Gaucho podsumujmy: Dembele w Barcelonie fatalny a jeszcze słabszy Vini w Realu królem. Coś jest nie tak ;)

Azi

1

@Faro często Ci ktoś wbija rękę w krocze jak grasz w piłkę? ;)

Azi

0

@agrad0 a weź sprawdzi podaj bo jestem ciekaw :)

E: na szybko sprawdzam na tel. i wydaje mi się że ma średnio o połowę strat mniej niż Vini. Ale może ja źle widzę

Azi

1

@Sulimo zaraz wydumana. Mogliśmy im dać Coutinho przecież. Albo Depaya i Kessiego teraz jeszcze ;)

Azi

5

Dopiero teraz na powtórkach zobaczyłem że Savic walczył wczoraj jak Gołota...


Azi

0

@Kidd ja mam wrażenie że on jest tak dobrym trollem że postanowił trollowac kibiców ;)

Azi

3

@Kidd weź mnie nie denerwuj nawet. Jak widzę u Krychowiaka 10 to mam ochotę kogoś zabić

Azi

0

Oho. Pan Maruda z Twittera dołączył do redakcji ;)
Brakuje tylko Adriana :)

Witam i życzę przyjemnej pracy oraz wielu sukcesów klubu :)

Azi

0

@Nano22 zgadzam się. Choć mimo wszystko widać że to człowiek i zdarzyło mu się w dwóch ostatnich meczach gubić krycie częściej niż przed urazem. Jednak zdecydowanie jest to mega zawodnik i oby więcej takich transferów!

Azi

0

@agrad0 ale on nie napisał że nie należy mierzyć wysoko. @Hen napisał że niektórzy mają oczekiwania na poziomie tego co było kilka sezonów temu choć sytuacja klubu jest całkowicie inna. Ale to nie znaczy że mamy się kłaść i czekać aż nas skopią. Ze skrajności w skrajność.

Azi

5

@Comentateiro tyle że połowa z tych bramek to rewanż z Interem gdzie faktycznie były totalne wylewy w obronie i Bayernem gdzie zespół wyszedł załamany.

Azi

9

@Comentateiro jeżeli coś jest głupie ale działa to nie jest takie głupie

Azi

0

@Godlo Tak tak. U mnie słabo. To ja przeczytałem Twój post, nie zrozumiałem a potem wmawiałem Tobie "z twojej wypowiedzi wynika, że dla Ciebie jest okej". Tak było! Naprawdę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?