Azi

0

Garcia zrobił ta bramkę. Szacunek

Azi

3

Raphinha miał być taki zajebisty w pracy w defensywie :D

Azi

1

Xavi daj Ansu za Depay bo na holendra to się nie da paczec

Azi

0

@Faro na ławce a gdzie ma byc

Azi

1

@The_Man idealny moment typie. Idź i nie wracaj :D

Azi

0

@Peciak tego typu co zaliczył asystę kryło dwóch naszych stoperów i obaj minęli się z piłką. Ale za stratę gola i tak odpowiada Torres? Grubo.

Azi

1

Dwóch stoperów piłka minęła:D

Azi

0

@Faro za Depay jak juz

Azi

0

Jak mnie denerwuje Dembele i Depay. Wiecznie szukają jak tutaj zejść do środka i strzelić. Torres przez cały mecz pokazuje im się do gry to nie podadzą dziady skończone...

Azi

0

@AlexDark00 raczej kopną gdziekolwiek wkurzony. Baleron strasznie popsuł jego doskonałe urwanie się obrońcom

Azi

2

To podanie do Torresa to nie o jedno tempo ale o pół minuty spóźnione... Pokazuje się co chwila do gry a jedynie Torre próbuje coś grać do niego

Azi

0

Praktycznie za każdym razem kiedy ktoś w okolicy pola karnego rywala próbuje grać na więcej niż jeden kontakt to kończy się stratą.

Azi

0

Dziwne to zejście do środka Dembele. Szedł prosto na Torresa, który musiał uciekać mu z drogi. Aż się prosiło żeby zagrać klepkę.

Azi

1

@Janiama No spoko ale czemu nie gra Garcia? Co on odwalił że nagle przestał być brany pod uwagę nawet w PK? O.o

Azi

1

@Janiama Myślę że dziś spokojnie wygramy 6:0

Azi

4

Nie wiem co przeskrobał Garcia że nie gra. To jest jakaś przedziwna sytuacja.

Azi

5

@KrwawiaceoczyVEB bo to zawsze był kozacki obrońca tylko z leczeniem kontuzji nie bardzo mu wyszło...

Azi

22

Skończmy ten cyrk wreszcie. Gra Lewego z Atletico nie jest warta tego co się wyrabia w tej sprawie. Walka z wiatrakami niestety. Zawodnicy są karani za gęsty które nic nie znaczą a Lahoz nadal będzie dawał kartki za to że zawodnik za głośno oddycha. To nie jest football to La Liga...

Azi

0

@zadafcb o pan maruda :)

Azi

0

@Bogan Akurat nie. Chciałem serio coś napisać ale w połowie Twojej wypowiedzi a dokładnie tym fragmencie:
"Na ten moment jem nocne owsianki ze skyrem, chia i orzechami, kanapki z pieczywa żytniego razowego z rybą"
pomyślałem - Boże, przecież tak sie nie da żywić. Trzeba czasem zjeść coś dobrego. A co jest dobre? Pizza!

Azi

1

@Bogan wybacz ale przerwałem czytanie w połowie. Powiem Ci tak - zamów sobie pizzę. Może nie będzie to zdrowe ale na pewno będziesz szczęśliwy ;)

Azi

0

Pena - Baleron, Christensen, Garcia, Balde - Busi, Frankie, Kessie - Raphinha, Torres, Fati
Tak to widzę.

Azi

2

SI chyba nie ma tutaj jeszcze konta ;)
https://zapodaj.net/images/eac5b7ab2d9dc.jpg

Azi

1

@sonek A to pochodzenie ropy ma wpływ na cenę produktu końcowego? Wydawało mi się że ważna jest cena zakupu surowca i koszty przetworzenia ;)

Azi

22

Dlaczego w ostatnich latach paliwa nie brakowało pomimo niższych cen a teraz nagle by go zabrakło? Nie mam pojęcia. Te narracje są co raz bardziej irracjonalne.

Azi

1

Taki Di Maria to mógłby się przydać. Ale pod warunkiem że chciałby pograć za małą kasę a w to wątpię

Azi

1

@wpwelement słyszałem że faworytem będzie jedną z koleżanek która planuje piersiasta kampanię wyborczą ;)

Azi

4

@Sulimo w Afryce od zawsze takie akcje to była norma.

Azi

2

@DonMatteo901 jestem w szoku! Aż 9 przeszło ten test? To chyba skuteczność jest niższa niż 99% ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?