Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Garcia zrobił ta bramkę. Szacunek
3
Raphinha miał być taki zajebisty w pracy w defensywie :D
1
Xavi daj Ansu za Depay bo na holendra to się nie da paczec
0
@Faro na ławce a gdzie ma byc
1
@The_Man idealny moment typie. Idź i nie wracaj :D
0
@Peciak tego typu co zaliczył asystę kryło dwóch naszych stoperów i obaj minęli się z piłką. Ale za stratę gola i tak odpowiada Torres? Grubo.
1
Dwóch stoperów piłka minęła:D
0
@Faro za Depay jak juz
0
Jak mnie denerwuje Dembele i Depay. Wiecznie szukają jak tutaj zejść do środka i strzelić. Torres przez cały mecz pokazuje im się do gry to nie podadzą dziady skończone...
0
@AlexDark00 raczej kopną gdziekolwiek wkurzony. Baleron strasznie popsuł jego doskonałe urwanie się obrońcom
2
To podanie do Torresa to nie o jedno tempo ale o pół minuty spóźnione... Pokazuje się co chwila do gry a jedynie Torre próbuje coś grać do niego
0
Praktycznie za każdym razem kiedy ktoś w okolicy pola karnego rywala próbuje grać na więcej niż jeden kontakt to kończy się stratą.
0
Dziwne to zejście do środka Dembele. Szedł prosto na Torresa, który musiał uciekać mu z drogi. Aż się prosiło żeby zagrać klepkę.
1
@Janiama No spoko ale czemu nie gra Garcia? Co on odwalił że nagle przestał być brany pod uwagę nawet w PK? O.o
1
@Janiama Myślę że dziś spokojnie wygramy 6:0
4
Nie wiem co przeskrobał Garcia że nie gra. To jest jakaś przedziwna sytuacja.
5
@KrwawiaceoczyVEB bo to zawsze był kozacki obrońca tylko z leczeniem kontuzji nie bardzo mu wyszło...
22
Skończmy ten cyrk wreszcie. Gra Lewego z Atletico nie jest warta tego co się wyrabia w tej sprawie. Walka z wiatrakami niestety. Zawodnicy są karani za gęsty które nic nie znaczą a Lahoz nadal będzie dawał kartki za to że zawodnik za głośno oddycha. To nie jest football to La Liga...
0
@zadafcb o pan maruda :)
0
@Bogan Akurat nie. Chciałem serio coś napisać ale w połowie Twojej wypowiedzi a dokładnie tym fragmencie:
"Na ten moment jem nocne owsianki ze skyrem, chia i orzechami, kanapki z pieczywa żytniego razowego z rybą"
pomyślałem - Boże, przecież tak sie nie da żywić. Trzeba czasem zjeść coś dobrego. A co jest dobre? Pizza!
1
@Bogan wybacz ale przerwałem czytanie w połowie. Powiem Ci tak - zamów sobie pizzę. Może nie będzie to zdrowe ale na pewno będziesz szczęśliwy ;)
0
Pena - Baleron, Christensen, Garcia, Balde - Busi, Frankie, Kessie - Raphinha, Torres, Fati
Tak to widzę.
2
@marcin62 https://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201903/1551528430_bd2cws_600.jpg
2
SI chyba nie ma tutaj jeszcze konta ;)
https://zapodaj.net/images/eac5b7ab2d9dc.jpg
1
@sonek A to pochodzenie ropy ma wpływ na cenę produktu końcowego? Wydawało mi się że ważna jest cena zakupu surowca i koszty przetworzenia ;)
22
Dlaczego w ostatnich latach paliwa nie brakowało pomimo niższych cen a teraz nagle by go zabrakło? Nie mam pojęcia. Te narracje są co raz bardziej irracjonalne.
1
Taki Di Maria to mógłby się przydać. Ale pod warunkiem że chciałby pograć za małą kasę a w to wątpię
1
@wpwelement słyszałem że faworytem będzie jedną z koleżanek która planuje piersiasta kampanię wyborczą ;)
4
@Sulimo w Afryce od zawsze takie akcje to była norma.
2
@DonMatteo901 jestem w szoku! Aż 9 przeszło ten test? To chyba skuteczność jest niższa niż 99% ;)