Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 takiego rozwiązania jak napisałeś właśnie się na dziś spodziewałem.
Nie będę usprawiedliwial Xaviego bo to co odwalili w drugiej połowie to była farsa. A to że się ogarnęli na dogrywkę to nie jest pocieszenie. Nie może być tak że obie wychodzą na drugą połowę jak na trening żeby poćwiczyć grę w innym ustawieniu.
0
@Faro to kogo ma wystawić po takim meczu? :D
3
@ZwyklyKibicBarcy04 paradoksalnie najlepszych okazji jakie sami sobie wypracowali nie wykorzystali właśnie.
0
@Rewolucja123 dziwne to było - fakt. Torres cała pierwszą połowę pokazywał się do gry ale Dembele wołał iść w drybling. Nie rozumiem czemu zszedł Ferran a nie Depay.
4
@J4no bo w Barcelonie żyjemy w przekonaniu że jesteśmy tak zajebiści że rywale sami sobie strzela drugiego, trzeciego i czwartego gola. Że nie trzeba biegać i walczyć bo to tylko 3 ligowiec a my to wielka Barcelona. No to nas sprowadzili do poziomu... Poroblem w tym że jutro refleksji raczej nie będzie.
0
@gora kolejny argument jak widzę :D Dokładnie ten sam poziom co poprzednie :)
2
@BarcaInfo i cyk @VegetaPolska właśnie stracił złotą piłkę ;)
0
@tbas kolega @arasz1819 jest najwyraźniej masochistą albo fetyszysta ;)
0
@gora a kiedy zaczniesz to kontrowanie bo na razie to powtarzasz tylko "rola trenera, rola trenera" jakby to miało jakiś sens logiczny. Podpowiem Ci - nie ma. To tylko Twój wymysł.
1
@Rewolucja123 Xavi to zawalił ale w przerwie. Przecież oni wyszli na drugą połowę jakby ten mecz miał sam się wygrać. Dostają lufę na 1:1 i zero refleksji. Po chwili Raphinha stoi i gapi się jak rywale wrzucają piłkę w nasze pole karne. To była piłka rodem z kopaniny na orliku.
3
Druga połowa to było chyba najgorsze 45 minut jeżeli idzie o koncentracje naszych zawodników. Nawet w sparingach przedsezonowych nie podchodzili aż tak olewczo do rywali jak w drugich 45 minutach. To była żenada.
1
@don'T.R.I.P.e fakt. Ale spalony więc w sumie i tak by nie było
0
@gora a widziałeś taki skład w jakimś innym meczu mistrzu intelektu? :D
1
@tbas z całym szacunkiem ale ekipa Koemana miała problem żeby stworzyć kilka okazji z rywalem. Dziś mieliśmy około 30. W zasadzie wynik mogłyby być 3:8 gdyby nasi potrafili strzelać bramki zamiast marnować setki
2
@Faro Raphinha który przy 2 bramce patrzył sobie jak rywal wrzuca piłkę w nasze pole karne stojąc kilka metrów od niego? Serio?
0
@gora i myślisz że trenuje przez parę miesięcy zgranie losowego składu? :D
5
Z napastników setki nie zmarnował tylko Depay i raczej tylko dlatego że nie bardo chciało mu się grać i nie miał okazji a nie dlatego że jest taki dobry...
0
@gora jakie chcesz mieć schematy ograne w 11 złożonej z niemal samych rezerwowych którzy nigdy w takim składzie nie grali? Ja pierdziele. Chłopie weź pomyśl zanim rzucisz coś takiego
1
@WiernyKibic111 Alba pauzuje z Atletico
0
Poziom koncentracji naszych zawodników zwala z nóg...
0
@Deeespacito jak dokładnie? Wszystkie trzy bramki to efekt olewania rywala i zerowej koncentracji. W dodatku u różnych zawodników. Co więcej może zrobić trener skoro jego zawodnicy marnują świetne okazję i dają sobie wepchnac piłkę do bramki przy byle okazji?
0
@Deeespacito ja pierdziele - co Xavi ma zrobić? Ogarnij się typie...
1
Nie mogę. Kounde pilnuje typa, obok Araujo a koleś przy różnym spokojnie sobie zgrywa do kolegi... Potem Raphinha stoi i patrzy jak rywal sobie dośrodkowuje piłkę. Na koniec Alonso oddaje piłkę... Trzy bramki totalnie z dupy gdzie nie ma ani koncentracji ani zaangażowania. Tak się nie da grać. Nawet z drużyną grająca kilka poziomów niżej. Bez jaj.
0
@kkbarca coca cola się upiłeś? :D
3
Tyle czasu czekaliśmy na Barcelonę to teraz dbają żeby mecz miał 120 a nie 90 minut
0
@Seledynowy niewykorzystane się mszczą
1
"Alonso idź tam i zrób gola"
No i się nie zrozumieli...
0
@Peciak nie będę bronił Torresa ale czepianie się jego w takiej sytuacji to jest po prostu głupie
0
@esem91 tikitaki
1
@Jakchcesz Garcia zachował się tutaj jak rasowy rozgrywający