Azi

0

@norbi77 piszesz do osoby która chwaliła Balde za mecz z Atletico więc uważaj :P

Azi

0

@Peciak za późno - puściłem za nie kupona! Że selekcjonerem PL zostanie Grzegorz Krychowiak. Kurs 100:1 - pewniaczek!

Azi

0

@norbi77 kogo bronię? Zadaje normalne pytania :D
Kogo Ty byś wpuścił na jego miejscu?

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@norbi77 a wnioskujesz tak bo...?

Akurat po MŚ gdzie Alba grał bardzo dobrze to trudno byłoby zakładać że nagle będzie grał ktoś inny. Nie wiem czemu oczekujesz że trener będzie wybierał zawodnika, który jest w słabszej formie.

Azi

4

Uwielbiam kibiców Barcelony: ostatnie 10 spotkań to 8 zwycięstw, 1 remis i porażka z Bayernem w meczu o nic. A połowa LaBamby krzyczy żeby zwolnić trenera. Poezja :D

e: przepraszam 2 remisy

Azi

0

@norbi77 przecież Balde wyszedł na najważniejszy mecz ostatnio O.o

Azi

1

@bartas97 np. taką która da tą kasę tvp ;)

Azi

0

@Rafix98 Kurła a kto ma wejść jak my mamy taką a nie inną ławkę? Ewentualnie może wcale nie robić zmian ale sam sobie wyobraź jak będą wyglądały nasze mecze jak non stop co 3 dni będą grali ci sami ludzie...

Azi

1

@sk13 Pedri to schodzi jak się połamie. O ile to zauważy.

Azi

0

@4drian0 O innej sytuacji wiać myślimy ;)

Azi

1

@Death_voice a sędzia stał tuż obok. Kiepskie sędziowanie? Nic nowego!

Azi

3

Kurła chłopie nawet żeś się nie spocił!

Azi

0

@4drian0 tak poprawdzie to przed stratą bramki powinno być 2:0 tylko Raphinia zmarnował sytuację 2:1

Azi

0

Czy po tym sezonie naprawdę wraca Lenglet i Umtiti? :D

Azi

2

@Coutinho007 fakt - Depay jeszcze był ale w sumie to nie ma go co liczyć...

Azi

0

@4drian0 problem w tym że przy takim natłoku spotkań to zaraz się ich zajedzie.

Azi

0

Ja rozumiem że się czepiacie zmian Xaviego ale zobaczcie naszą ławkę. Jedyną inną zmiana jaka mogła być przeprowadzona to wpuszczenie Balde zamiast Alonso. Ewentualnie Garcia a nie Christensen. Albo Pena a nie Busi...

Azi

0

Pomysł na finał jest taki że mecz zaczyna Kessie, Alonso, Torres, Busi i S. Roberto. Xavi znudził się czytaniem LaBamby z tymi samymi zmianami (jakby na ławce byli inni zawodnicy).

Azi

16

Barcelona i Real robiły bardzo dużo żeby nie awansować ale się nie udało. I mamy klasyk w finale. Emocje gwarantowane? Patrząc na formę obu zespołów to raczej nie bardzo.

Azi

1

@Firestone też mi nowina. Jaki klub taka strona ;)

Azi

0

Cooooo? Awansowaliśmy? Nie może być!

Azi

0

Komentator już też ma zwidy

Azi

8

O co typ dyskutuje? Powinien wylecieć już kilkanaście minut temu

Azi

4

@Comfortable_ ale wariat

Azi

0

@LewoSkrzydlowy11 wydaje Ci się

Azi

0

Betis gra na poziomie 3-ligowca czy 3-ligowiec na poziomie Betisu?

Azi

0

@avanes jak do tego doszło nie wiem.

Azi

0

Wszedłby Puig i pozamiatał

Azi

0

@Peciak on nie biega tylko się teleportuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?