Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Brawo sędziowie za wypaczenie wyników :D
0
Kraft 17 metrów dalej niż Lanisek a wygrał z nim o 3,4 punkta ;)
0
@Champs_Elysees z lewej wiało pod narty a z prawej w plecy. Co tam się dzieje? Tornado?
0
Kamil musi tylko 143 skoczyć. Proste ;)
Już 145
0
@Champs_Elysees na tej samej zasadzie co u nas Pedri zapewne.
0
@michal26 źle się wyraziłem. Wygrał dzięki przewadze z 1 serii
0
Bardzo dobrze że wcześniej podali. To będzie u nas 343 skoro oni też zagęszczają środek pola.
Na bank: MatS - Kounde, Araujo, Christensen - Gavi, Busi, FdJ, Pedri - Balde, Robercik, Dembele
0
@David_Beckham to dobrze. Ale niespodzianek nie ma
5
@Lionel_Messi10 Pique wykorzystuje okazję jaka jego biznesowi zrobiła Shakira
0
Co to kurde jest? Zniszczol skoczył 14,5 metra dalej i przegrał z Tande. :D
2
@Nano22 @AllBundy też nie oznaczony. Kolega @Szklaner wyraźnie bez szacunku;)
2
LEĆ DAWID LEĆ!!!
0
Najlepsi skoczkowie po 110 metrów - fajne zawody :D
0
112 metrów i się kwalifikuje. Lol :D
0
Fajne warunki jak jeden skacze 139 a drugi żeby wyrównać musi skoczyć 123 :)
1
@michal26 napisz że nie przy takich warunkach skakałeś ;)
0
@ViscaBarca123 miejmy nadzieję że za parę lat nie będzie nagle przeciwko że jest o kilka lat starszy jak pewien zawodnik BVB ;)
2
@Janiama jako zespół Xaviego? Xavi to przeca wuefista i nie ma kompetencji do prowadzenia zespołu. Tylko LaBamba wie kto ma grać i tylko LaBamba potrafi wybrać dobry skład. Tylko LaBamba potrafi wskazać kto ma być zmieniony i kiedy.
0
@takisobiektos jesteś ministrem?
1
@kejdzi Według bukmacherów jesteśmy faworytami
https://www.flashscore.pl/mecz/f5hqdqZe/#/szczegoly-meczu
5
@eckov transfer za jakieś grosze
0
Wstyd mi za kibiców którzy nie doceniają naszych legend. Multum takich wydmuszek obraża dziś Busiego a jeszcze niedawno hejtowało Leo. Możnaby powiedzieć że klub kocha się pomimo osiąganych wyników ale niektórzy to są chyba dzieci sukcesów, którzy najwyraźniej miłości do klubu nie czują tylko sobie to wmawiają licząc że zaraz znowu będziemy wygrywać wszystko jak leci. Nie będziemy i trzeba się z tym pogodzić.
2
@ptrx jak wszyscy tutaj. Nie @AmigoBlancos ?
0
@Yoshi94 a jutro znowu Real z nimi i tak w kółko
0
@Uukasz_93 Lecce z Umtitim > Milan bez Desta
0
@MesQueUnClub_87 miłego dnia
0
@MesQueUnClub_87 Na innej stacji nie masz takiej różnicy w cenie więc to porównanie nadal nie ma sensu i nic z tym faktem nie zrobisz. Odpuść.
A sprzedawca zawsze robi to samo - chce zarobić jak najwięcej. I w tym też nie ma nic dziwnego, bo na jego miejscu zrobiłbyś dokładnie to samo.
0
@Rewolucja123 tym przyjemniej będzie wygrać - szkoda tylko że superpuchar to zawody o zerowym znaczeniu.
0
@Kgorecki2500 Serio?
e: zawsze parluje tyłem - to jest dużo wygodniejsze.
0
@MesQueUnClub_87 tylko z ceną paliwa nie masz możliwości kupienia tego samego produktu w niższej cenie w innym miejscu, więc to porównanie nie ma żadnego sensu.