Azi

2

@kejdzi Zabłysnąłeś jak chrząstka w salcesonie

Azi

1

@hayek Jesteś geniuszem! :)

w środku powinno być jeszcze jedno słowo ale nie mogę go użyć bo dostanę idiotycznego bana

Azi

1

@MarioVeB! może. Możesz również uważać że mądrością jest walenie się młotkiem w zęby. To mniej więcej ten sam poziom mądrości :D

Azi

6

@Comentateiro Semedo akurat nie gra ;)

Azi

2

@MarioVeB! Jak chcesz się śmiać to proszę bardzo - ja się tylko dziwię jak dużo osób ma z CR problem. Bo mnie np. w ogóle nie obchodzi czy gra czy nie gra, czy błyszczy czy kopie się po czole. Nie robi mi to żadnej różnicy i dziwi mnie kiedy masa ludzi cieszy się jak dzieci bo ktoś sobie zrobił krzywdę albo nie gra w klubie. To jest dla mnie przejaw tępoty - ale to moja opinia do której mam prawo :)

Azi

0

@arasz1819 Nie wiem o jakiej sytuacji do mnie piszesz, więc nie będę się wypowiadał :)
Masz jeszcze jakieś dziwne pytania?

Azi

0

@masq Skoro wie z całą pewnością to znaczy że jest jednym z jaszczuroludzów rządzącym światem. Lepiej nie zadzieraj :)

Azi

1

w sensie w najbliższym czasie czy w ogóle?

Azi

1

@Comentateiro sprzedać puki coś wart!

Azi

0

@masq Jeżeli chodzi o broń jądrową to doktryna ruskich mówi wyraźnie że używają jej wyłącznie do obrony. Z tym że ich doktryna nakazuje atakować w ogromnej przewadze liczebnej a akurat takiej sobie nie zapewnili na Ukrainie, więc jak widać odstępstwa od doktryny się zdarzają.

Azi

0

@arasz1819 co rozumiesz przez sprokurowany karny?

Azi

0

@mrboom cytaty dajemy w cudzysłów :)

Azi

0

@masq kolega @daniel32778 również potrzebuje autograf najwyraźniej.

Masz stary zapewnioną ZP FCBarca w tym roku - gratulacje :))

Azi

8

@HighestInTheRoom Leo też święty nie jest. Jeżeli krytyka jest konstruktywna to jak najbardziej jest słuszna. Problem się pojawia kiedy ktoś nie umie odróżnić krytyki od hejtu.

Zresztą na tą chwilę mało mnie akurat obchodzi - jako że Leo nie pracuje w Barcelonie. Dużo razy już to pisałem - ja jestem kibicem Barcelony a nie jakiegoś zawodnika - choćby był najlepszy w historii.

Azi

25

@arasz1819 nie każde. Ale kiedy coś przestaje być śmieszne i zaczyna przypominać czystą złośliwość to oznaka że dupa boli.

Azi

33

Trochę przeraża mnie jak dużo osób ma (nadal) ból dupy o CR.

Azi

0

@Fantastyczny Chłopiec bo nie grający Alba jest i tak klasę lepszy niż Gaya? O.o

Azi

3

Weźcie nawet tak nie piszcie bo od razu Umtiti się przypomina

Azi

0

@Vaven serio brakuje Ci mózgu że u samemu ogarnąć? :D

Azi

9



Araujo też się połamał.
Xavi: Pique taka głupia sprawa...

Azi

0

@tristan87 Depay podający cokolwiek komukolwiek? Sam by wszystko wychlał!!

Azi

2

@masq jesteś celebrytą! Dej autografa na wszelaki wypadek!

Azi

3

@Przemek2323 nikt w historii kraju tak wspaniale nie wysadzał kurników ani nie wydawał milionów złotych na idiotyczne eksperymenty nie dowodzące absolutnie niczego. Geniusz!

Azi

5

@marcin62 O to właśnie chodzi :D

Swoją drogą gadanie przez PSG o "magicznych zastrzykach kapitału" - niesamowity poziom hipokryzji.

Azi

0

@Vaven pewnie Cię bardzo zdziwi że lekarze jak badają pacjenta to mogą stwierdzić co im dolega ale mimo to często potrzebują wizyty u specjalisty aby potwierdził. Tak - to jest straszliwie szokująca prawda!

Azi

0

@Vaven Bo może nie przeszedł jeszcze dokładnych badań ale wszystko wskazuje na taki czas powrotu do zdrowia?

Azi

0

@Coutinho007 Na Inter będzie w sam raz. A na Villarreal i Bilbao pewnie już będzie dostępny. Innych trudnych rywal nie ma ;)

Azi

0

@Medium dobre jak woda na kacu

Azi

0

@tomek8756 ja dziś trafiłem na link do podobno ważnego artykułu. Zaczynał się tak: "Jak napisała Gazeta Wyborcza (...)" I dalej już nie było sensu czytać bo niektóre źródła są gówno warte.

Azi

2

@Comentateiro za dwa miesiące o tej porze to już będzie tylko mecz o wszystko i pocieszenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?