Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Rust_Cohle Prawda jest taka, że używanie zwrotu "prawda jest taka" w opiniach które nie mają nic wspólnego z prawdą nie powoduje że tą prawdą sie stają.
2
"Riqui rozgrzewał się, żeby wejść na boisko przy wyniku 0:0, ale wtedy strzeliliśmy gola i plan się zmienił."
Fajnie ale bramka padła w 76 minucie a Puig rozgrzewał się od początku drugiej połowy. Coś jest nie tak w tej wypowiedzi :D
2
Nie wiem co mnie bardziej dziwi: że sędzia nie odgwizdał karnego z tyłka czy że nie straciliśmy bramki
1
Ja pikole... Do Leo na główkę...
1
Wreszcie nie gramy 4231. Szooook
0
Umtiti na 10 ;)
1
@AmigoBlancos no ciekawe która to opcja :p
2
@DanielOOL już prawie skończył rozgrzewkę
2
Od kiedy nie ma kibiców to przynajmniej jest doping z trybun
0
@Leooo będę przewidywał przyszłość: zaraz Koeman go ściągnie i po chwili będziemy przegrywali ;)
0
@draxidox :D 15151&1&1
0
@BarcaInfo zimno tak na ławce ;)
0
@Fetta rozumiem że jak gramy 217 to mamy za mało naparstków?
1
@VamosRakieta nie wiem czy to dobrze czy źle ;)
0
@skakun95 Busi gra sam w środku pola a dzieci Neo piszą o nim "parodysta" :D
0
@pax myślisz że Pedri za Cou już w przerwie?
0
@barteq przecież ja nie mam pretensji do FdJ. Sam pomysł na grę wydaje się idiotyczny. Jakoś nie wierzę a y wyszedł do Frankiego
0
@BarcaInfo dzida do przodu i jakoś to będzie
0
@Rewolucja123 ja rozumiem że FdJ ma biegać ale kutwa jak można wpaść na pomysł typu "a zostawmy sobie Busiego samego w drugiej linii. Co może się stać?". W zasadzie tylko MatSowi należy dziękować że wybronił setkę. Albo rywalom że zmarnowali druga okazję
0
@VenoM A Kebab > Setien. Fakt nie opinia ;)
1
Koeman oglądał mecze z pierwszego sezonu Valverde chyba bo wyraźnie stwierdził że taki box to box to bardzo fajny pomysł. Tylko EV nie zostawiał w drugiej linii Busiego bez żadnego wsparcia a dzisiaj najwyraźniej taki mamy pomysł na grę. Nie wiem jak można coś takiego wymyślić i spodziewać się że rywal nie będzie korzystał z luzów w środku pola?
0
@AmigoBlancos dwie. My też że dwie.
0
Ja pikole........
1
@Leooo może Gol? ;)
0
@Janas11224 w sensie za Lucho: podaj do MSN i niech coś wymyśla?
0
@Rudi35 to taka taktyka ataku z dalszych pozycji :p
1
@Virusk3 rudy to niech wraca do Holandii lepiej
2
Nasze 433 z Griezem i Brajtłajtem w drugiej linii i FdJ na 9...
0
Frankie wychodzi do przodu a Busi zostaje sam z wielka dziura między napastnikami a obrońcami. WTF?
0
@BarcaInfo A w LM nie przegrała na własnym stadionie od... aha. Koeman.