Azi

9

@Rust_Cohle Prawda jest taka, że używanie zwrotu "prawda jest taka" w opiniach które nie mają nic wspólnego z prawdą nie powoduje że tą prawdą sie stają.

Azi

2

"Riqui rozgrzewał się, żeby wejść na boisko przy wyniku 0:0, ale wtedy strzeliliśmy gola i plan się zmienił."
Fajnie ale bramka padła w 76 minucie a Puig rozgrzewał się od początku drugiej połowy. Coś jest nie tak w tej wypowiedzi :D

Azi

2

Nie wiem co mnie bardziej dziwi: że sędzia nie odgwizdał karnego z tyłka czy że nie straciliśmy bramki

Azi

1

Ja pikole... Do Leo na główkę...

Azi

1

Wreszcie nie gramy 4231. Szooook

Azi

0

Umtiti na 10 ;)

Azi

1

@AmigoBlancos no ciekawe która to opcja :p

Azi

2

@DanielOOL już prawie skończył rozgrzewkę

Azi

2

Od kiedy nie ma kibiców to przynajmniej jest doping z trybun

Azi

0

@Leooo będę przewidywał przyszłość: zaraz Koeman go ściągnie i po chwili będziemy przegrywali ;)

Azi

0

@draxidox :D 15151&1&1

Azi

0

@BarcaInfo zimno tak na ławce ;)

Azi

0

@Fetta rozumiem że jak gramy 217 to mamy za mało naparstków?

Azi

1

@VamosRakieta nie wiem czy to dobrze czy źle ;)

Azi

0

@skakun95 Busi gra sam w środku pola a dzieci Neo piszą o nim "parodysta" :D

Azi

0

@pax myślisz że Pedri za Cou już w przerwie?

Azi

0

@barteq przecież ja nie mam pretensji do FdJ. Sam pomysł na grę wydaje się idiotyczny. Jakoś nie wierzę a y wyszedł do Frankiego

Azi

0

@BarcaInfo dzida do przodu i jakoś to będzie

Azi

0

@Rewolucja123 ja rozumiem że FdJ ma biegać ale kutwa jak można wpaść na pomysł typu "a zostawmy sobie Busiego samego w drugiej linii. Co może się stać?". W zasadzie tylko MatSowi należy dziękować że wybronił setkę. Albo rywalom że zmarnowali druga okazję

Azi

0

@VenoM A Kebab > Setien. Fakt nie opinia ;)

Azi

1

Koeman oglądał mecze z pierwszego sezonu Valverde chyba bo wyraźnie stwierdził że taki box to box to bardzo fajny pomysł. Tylko EV nie zostawiał w drugiej linii Busiego bez żadnego wsparcia a dzisiaj najwyraźniej taki mamy pomysł na grę. Nie wiem jak można coś takiego wymyślić i spodziewać się że rywal nie będzie korzystał z luzów w środku pola?

Azi

0

@AmigoBlancos dwie. My też że dwie.

Azi

0

Ja pikole........

Azi

1

@Leooo może Gol? ;)

Azi

0

@Janas11224 w sensie za Lucho: podaj do MSN i niech coś wymyśla?

Azi

0

@Rudi35 to taka taktyka ataku z dalszych pozycji :p

Azi

1

@Virusk3 rudy to niech wraca do Holandii lepiej

Azi

2

Nasze 433 z Griezem i Brajtłajtem w drugiej linii i FdJ na 9...

Azi

0

Frankie wychodzi do przodu a Busi zostaje sam z wielka dziura między napastnikami a obrońcami. WTF?

Azi

0

@BarcaInfo A w LM nie przegrała na własnym stadionie od... aha. Koeman.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?