Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To w LM można robić zmiany w 4 turach?
Dostajemy 0:3 a ten zmiania prawie całą obronę. Sprytne :D
1
@IronSanHybrid to byłałby nasza najlepsza akcja z tego meczu...
0
@matirix20 to jest ten problem. Ludwiczek jeszcze zdążyu zdemolować totalnie szatnie zanim nowy zarząd go wykopie... Ostatni pomysł Bartomeu kutwa!
6
Idziemy do szatni. Sędzia dał kartkę czarnemu!!
1
@IronSanHybrid za każde "ValverdeOut teraz będzie sezon z dupy ;)
0
Wuja i Koeman mają podobne "wizje" taktyczne. "GRAJ DO LEWEGO/MESSIEGO"
0
@PIWOSZ89 a to spoko :D
0
@PIWOSZ89 to chyba nic nie zmieni
0
@dafik85 nie rób nam nadziei że sam się poda do dymisji...
1
sędzia: "ile chcecie karnych jeszcze?"
0
@Abominacja wątpię aby sędzia mówił po rumuńsku do kogokolwiek ze sztabu albo piłkarzy. Jeżeli mówił po rumuńsku to komunikował się z innymi sędziami.
0
@MrRipleyyy Stary jakiś inny mecz oglądasz :D
3
@Fenelon kutwa a czy "czarny" w Polsce ma negatywne przesłanie? Na upartego może tak ale to tylko wtedy kiedy ktoś ma ogólnie rasistowski ból tyłka i widzi rasism wszędzie tam - szczególnie gdzie go nie ma.
Kutwa gość jest CZARNY. Ja jestem BIAŁY. A na bazarku skarpety sprzedaje ŻÓŁTY. I co to ma do rzeczy?
0
Zaraz wznowienie meczu w Paryżu. Fajnie. Jest szansa że PSG jednak odpadnie ;)
2
@Striker jak sędziowie są z rumunii to co w tym dziwnego?
0
@barcelonaLM nowy przepis: nie wolno dotykać Ronaldo w polu karnym. I tak dobrze że czerwa nie dał...
0
@pafcioxxx sędzia technicznu zwyzywał jednego z zawodników na ławce od czarnuchów ale okazał się że on gadał po rumuńsku i takie tam wyszło nieporozumienie ;D
0
@msmsms bo sędzia gadał po rumuńsku a jeden z czarnych u gości dosłyszał że niby go sędzia wyzywa od "czarnuchów"
0
@kkbarca zamiast transferować zaczekajmy do wyborów i zatrudnijmy kogoś kto ma pojęcie o porwadzeniu drużyny. Bo ta taktyka Koemana to jest jakiś żart. Widać to dziś na boisku.
1
@sintesox Pjanic strzelał
0
@BarcaInfo Ale on nie mówił że Koeman potrafi ustawić de Jonga na dobrej pozycji :P
2
@fart bez obrazy ale w fazie grupowej nikt nas tak nie dupczył od lat... To jest robota Koemana właśnie
3
Dest kiwa trzech a Trincao stoi obok i dłubie w nosie. 50% sukcesu w transferach :D
1
@MessiTheBesst zabawnie będzie jeżeli z zapisu sędziów wyjdzie, że faktycznie gadali po rumuńsku a nie obrażali kogokolwiek :D
0
@DonMatteo901 a Barca i tak lepiej niż sędzia ;)
0
@tobiasson92 czyli u nas nie jest jeszcze tak źle ;)
0
@Coutinho007 Ktokolwiek coś gra? I tak najlepszy jest Koeman który sobie siedzi i udaje że taki był plan na mecz :D
0
@Moriarty 1,5 bo karny był tak mocno z dupy że nie da się tego policzyć za pełną bramkę...
1
@konrad1661 a potem przyszedł Koeman :D
0
@leonek160 kto tak napisał?