Azi

1

To w LM można robić zmiany w 4 turach?

Dostajemy 0:3 a ten zmiania prawie całą obronę. Sprytne :D

Azi

1

@IronSanHybrid to byłałby nasza najlepsza akcja z tego meczu...

Azi

0

@matirix20 to jest ten problem. Ludwiczek jeszcze zdążyu zdemolować totalnie szatnie zanim nowy zarząd go wykopie... Ostatni pomysł Bartomeu kutwa!

Azi

6

Idziemy do szatni. Sędzia dał kartkę czarnemu!!

Azi

1

@IronSanHybrid za każde "ValverdeOut teraz będzie sezon z dupy ;)

Azi

0

Wuja i Koeman mają podobne "wizje" taktyczne. "GRAJ DO LEWEGO/MESSIEGO"

Azi

0

@PIWOSZ89 a to spoko :D

Azi

0

@PIWOSZ89 to chyba nic nie zmieni

Azi

0

@dafik85 nie rób nam nadziei że sam się poda do dymisji...

Azi

1

sędzia: "ile chcecie karnych jeszcze?"

Azi

0

@Abominacja wątpię aby sędzia mówił po rumuńsku do kogokolwiek ze sztabu albo piłkarzy. Jeżeli mówił po rumuńsku to komunikował się z innymi sędziami.

Azi

0

@MrRipleyyy Stary jakiś inny mecz oglądasz :D

Azi

3

@Fenelon kutwa a czy "czarny" w Polsce ma negatywne przesłanie? Na upartego może tak ale to tylko wtedy kiedy ktoś ma ogólnie rasistowski ból tyłka i widzi rasism wszędzie tam - szczególnie gdzie go nie ma.

Kutwa gość jest CZARNY. Ja jestem BIAŁY. A na bazarku skarpety sprzedaje ŻÓŁTY. I co to ma do rzeczy?

Azi

0

Zaraz wznowienie meczu w Paryżu. Fajnie. Jest szansa że PSG jednak odpadnie ;)

Azi

2

@Striker jak sędziowie są z rumunii to co w tym dziwnego?

Azi

0

@barcelonaLM nowy przepis: nie wolno dotykać Ronaldo w polu karnym. I tak dobrze że czerwa nie dał...

Azi

0

@pafcioxxx sędzia technicznu zwyzywał jednego z zawodników na ławce od czarnuchów ale okazał się że on gadał po rumuńsku i takie tam wyszło nieporozumienie ;D

Azi

0

@msmsms bo sędzia gadał po rumuńsku a jeden z czarnych u gości dosłyszał że niby go sędzia wyzywa od "czarnuchów"

Azi

0

@kkbarca zamiast transferować zaczekajmy do wyborów i zatrudnijmy kogoś kto ma pojęcie o porwadzeniu drużyny. Bo ta taktyka Koemana to jest jakiś żart. Widać to dziś na boisku.

Azi

1

@sintesox Pjanic strzelał

Azi

0

@BarcaInfo Ale on nie mówił że Koeman potrafi ustawić de Jonga na dobrej pozycji :P

Azi

2

@fart bez obrazy ale w fazie grupowej nikt nas tak nie dupczył od lat... To jest robota Koemana właśnie

Azi

3

Dest kiwa trzech a Trincao stoi obok i dłubie w nosie. 50% sukcesu w transferach :D

Azi

1

@MessiTheBesst zabawnie będzie jeżeli z zapisu sędziów wyjdzie, że faktycznie gadali po rumuńsku a nie obrażali kogokolwiek :D

Azi

0

@DonMatteo901 a Barca i tak lepiej niż sędzia ;)

Azi

0

@tobiasson92 czyli u nas nie jest jeszcze tak źle ;)

Azi

0

@Coutinho007 Ktokolwiek coś gra? I tak najlepszy jest Koeman który sobie siedzi i udaje że taki był plan na mecz :D

Azi

0

@Moriarty 1,5 bo karny był tak mocno z dupy że nie da się tego policzyć za pełną bramkę...

Azi

1

@konrad1661 a potem przyszedł Koeman :D

Azi

0

@leonek160 kto tak napisał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?