Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VamosRakieta głosuje za tym żebyś poszedł spać ;)
0
@Bobo25 ktoś się może na tym dorobi - więc może wreszcie będzie to dobra zmiana ;D
12
https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/202011/1605206039_by_maxx92.jpg?1605206039
Poszedł przeciek. Jest w co inwestować! Sorry jeżeli było ;)
1
@BarcaInfo ja oglądając nasz mecz też odczuwam dyskomfort...
0
@draxidox w klubie nie mają z tym problemów ;)
0
Na remis jest ładny kurs a sędzia tak drukuje dla nas, że aż kusi zaryzykować kilka złotych :D
0
@tobiasson92 Czerwoną? Tam była karmazynowa :D
0
"Góralski był dobrym impulsem" - coooo? :D
0
@jacob345 Z 10 jest Krychowiak wiec chyba w 9 ;)
1
@Koni8M w meczu o honor?
2
@kuz A ten o Argentynie...
2
Obstawiam że Góral będzie miał w najbliższym czasie sporo luzu na boisku :D
0
Acerbi bardzo ładny blok. Szanuję :)
5
@Firestone Boniek
2
@tobiasson92 oni po kadrze grają tak dobrze w klubie. W reprezentacji to tak jak na treningu ;)
0
@draxidox A grał coś dzisiaj? O.o
0
@Rust_Cohle To by znaczył że jest jakaś szansa na sukces. Czemu tego nie widać na boisku? O.o
0
Jaki scenariusz ma na Euro nasz selekcjoner? Bo chyba nie rozważa zagrać tam więcej niż 3 spotkań?
0
@Transu96 3 bolce czego? Funtów? Dolarów? Marek?
0
@xBoMBoWiECx a ja mam nadzieję że Koeman ma w głębokim poważaniu opinie pseudospecjalistow z LR ;)
1
@maroon w samym październiku zmarło z tego powodu wiecej osób niż na covid od początku pandemii. Ale nie - to covid jest groźny a nie paranoja z nim związana...
3
@Barcelismo tylko chorych na inne choroby nie klasyfikowani jako zmarłych z powodu grypy...
6
Wam też się dziś tak chce spać?
1
@Firestone nie mam pojęcia - jak będą programy (bo chyba nie ma jeszcze) to chętnie się zapoznam i dam znać
1
@LuisSalvano nie jestem miłośnikiem zimy w mieście. I bardzo poważnie rozważam czy nie kupić opon całorocznych skoro na narty nie jeżdżę w ostatnich latach.
9
@BarcaInfo Leo chciał zejść do zera z kontraktem to się uparli że nie. A teraz pretensje że za dużo zarabia...
1
@tobiasson92 doszliśmy do progu możliwości testowych więc niemożliwe jest osiąganie większej liczby pozytywnych wyników niż się robi testów. Z drugiej strony to rząd PiS więc nie mam pewności czy niemożliwe faktycznie jest niewykonalne ;)
3
@Nano22 z Lidla
0
@NaFazieHitman Mam nadzieję że nie. Że rząd rozpadnie się zanim dojdzie do katastrofy ekonomicznej. Ale to jest bardzo, bardzo niepokojące jak buduje się plany na przyszłość na podstawie kłamstwa. Kłamstwa tak niedorzecznego że wypływa jeszcze za ich rządów.
2
Przeglądam sobie prognozy inflacji i to jak się w nich przekłamuje rzeczywistość od jakiś 3 lat to jest wręcz niewiarygodne. To już wygląda na celowe działania bo nie wierzę aby osoby odpowiedzialne za przygotowanie prognoz mogły być aż tak niekompetentne.
Przykład na tym co najważniejsze - ceny żywności. Rosną rokrocznie o około 4-5% od 2017 roku. Czyli na każdą wydaną złotówkę wtedy dziś musimy wydać około 1,20-1,23 (to jakby drugi vat;)
W 2018 roku prognozowna była na 2019 rok inflacja cen żywności na poziomie 3,3% a wyszło 4,9%. Niby nie dużo ale to błąd aż o blisko 50% szacunku! Dalej na 2020 rok było prognozowane 2,8%. Na tą chwilę mamy już 4,8 a w listopadzie i grudniu ceny raczej rosną a nie spadają więc dobicie do 5,5-6% nikogo chyba nie zdziwi. A mówimy o ogóle żywności a nie o tych najpotrzebniejszych do przeżycia (tutaj danych oficjalnych chyba nie ma ale czytałem o szacunkach w granicach 10% rocznie). Kto z Was dostaje podwyżkę co roku o 10%? Ja niestety nie.
I teraz zgadnijcie jaką inflację prognozuje się na 2021?
1,6% Jeden i sześć!! Jeszcze w 2019 roku prognozowali na 2020 rok 2,6%. Teraz odjechali totalnie. Bardzo jestem ciekaw na podstawie czego oni robią te szacunki bo niestety ale od początku rządów PiS (to oczywiście czysty przypadek!;) dane rozjeżdżają się w tak masakryczny sposób jakby ktoś je wymyślał a nie opierał na rzetelnych informacjach.