Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O której mają być składy?
1
@MESSIah16 A słyszałeś że głowa Figo podobno grała w Poranku kojota? ;)
2
@kerouac ziemniaczki, kurczak i marchewka z groszkiem.
W którym była bitwa pod Cecorą?
0
MatS - Dest, Pique, Lenglet, Junior - Pjanic, Alena - Trincao, Pedri, Dembele - Griez
Nie wierzę aby Koeman wystawił pierwszy skład na tak osłabionego rywala
0
@dyszka kogo? ;P
0
@jaras121 możesz zacząć używać tej srajtaśmy - skoro wtedy w sklepach nie zabrkło to teraz też nie powinno ;)
2
LR: wybory USA! Wybory USA!
Morawiecki: Hallo? Czy ktoś mnie słucha? Czemy mnie wszyscy olewają?
0
@cules100pro google
15 znaków
1
@Kurkmen Taki plan to ma każdy kolejny rząd w polsce...
0
@Janas11224 Palimy do gruntu bo wtedy odbudujemy większą i lepszą :P
No i ZUS nie będzie już potrzebny. Prawie sama radość...
0
@kamilo0066 Jak rozumiem jeżeli Bidet tam przegra to już jest bez szans?
0
@MESSIah16 swoich chyba ;)
I nazywanie ich działań "pracą" to obraza dla ludzi pracujących
0
@SinMistico Jak się nie wykorzystuje okazji to tak się kończy
0
@Maker0 72h? :D
Moja kuzynka miała robiona test w poprzedni czwartek. Wyniku nadal nie ma. Może wcale nie będzie.
2
@kaamil1910 Ale to na polską? Ukraińską? Czy niemiecką?
0
@Danger204 W sumie to dobre argumenty. Będę trzymał kciuki żeby Szachtar wyszedł do LE ;)
3
Niestety ale z tak grającym Szachtarem to Real nie będzie miał problemów z awansem na wiosnę do LE :/
1
@IronSanHybrid max dwie kadencję ale nie może być jedną za drugą. Z prezydentem to samo. I zmniejszyć liczbę posłów o przynajmniej połowę a najlepiej do 100. A senatorów max 16 (po jednym na każde województwo).
14
@YoNoEntiendoNada W poprzednią niedzielę zmarł mój wujek. Nie na Covid ale z pewnością jest jego ofiarą. W poprzednią niedzielę źle się poczuł. Nie mógł w ogóle się podnieść. Nie będę opisywał szczegółowo ale to nie były objawy Covid. Lekarz prze tel. też to potwiedził.
Przez dwa dni mu się nie poprawiało wiec w końcu ciotka zadzowniła po karetkę. Oczywiście olali sprawę - nikt nie przyjechał. Kolejnego dnia to samo - żadne szpital nie chciał chorego przyjąć a karetka też się nie pofatygowała. W weekend było już tak źle że dzieci siedziały u nich cały czas a rodzeństwo wujka zjeżdżało się żeby się z nim chociaż pożegnać. Wujek zmarł w niedzielę. Karetka przyjechała tylko po to żeby stwierdzić zgon. Tak dziś się leczy ludzi w polsce.
Wujek miał parę lat temu raka. Prawdopodobnie były przerzuty ale nie stwierdzone bo ciągle przesuwali mu badania - wiadomo dlaczego. Być może nie dało się nic zrobić i umarłby i tak ale nie może być takiej sytuacji gdzie ludzie umierają w bólu w domu bo szpitale chcą leczyć tylko chorych na covid. Do tego stanu rzeczy doprowadza coronoparanoja która nawiedza ludzi. Dlatego skrajni antycovidowcy są o wiele mniej niebezpieczni niż coronaparanoicy, których jest zresztą zdecydowanie więcej (nie dziwi mnie to z uwagi na to co serwują nam media).
Tylko bardzo niewielki odsetek ludzi zachowuje zdrowy rozsądek i robi to co powinno się robić w czasie pandemi - dba o swoje bezpieczeństwo a jednocześnie zachowuje na ile się da normalne życie. Bez ciągłego gadania i szukania wirusa w każdym możliwym aspekcie życia...
0
@Janiama Dane do przyjęcia ale poproszę o ich źródło
0
@BarcaInfo Ja na jego miejscu porobiłbym sobie jaja i powiedział że "Leo kazał mi powiedzieć że nie ma z nim żadnych trudności".
0
@Barca1992 Ma być ogłoszony w czwartek lub piątek (zależy jak szybko będą przetwarzali dane) a ma być oparty na manipulacji ilości wyników pozytywnych
1
@bobobob22 szykuj więc browarka
1
@bobobob22 To coś źle zrozumiałeś. Urzędy miejskie podlegają pod samorządy. Rząd może oczywiście coś nakazać samorządom ale wymaga to (o ile mnie pamięć nie myli) odrębnej ustawy. A takowej nie ma i na bank jej na dniach nie zrobią.
Może samorząd w danej miejscowości doszedł do wniosku, że wspomoże przedsiebiorców (nie mam pojęcia czy jest do tego uprawniony) ale coś takiego na obszarze całego kraju jest niewykonalne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bobobob22 "urzędy w całej polsce dostały informacje, że będą wypłacały przedsiębiorcom odszkodowania za każdy kwiatek i każdy znicz więc owi przedsiębiorcy być może zarobią podwójnie."
Podziel się źródłem tej wiadomości. Bo na tą chwilę to Ci przedsiębiorcy bardzo chętnie sprzedają te kwiaty na lewo i prawo po kosztach byleby nie być stratnym. Niech nie sprzedają i czekają na kasę z tych "urzędów" o któych napisałeś.
0
@ranger3120 nasci herbik na zachętę
1
@justfootball w tv mówili że 1,29 Sasina już nawet zagłosowało.
0
@bobobob22 co jest prowokacją?
0
@Destiny Neto - Dest, FdJ, Lenglet, Junior - Busi, Pjanic - Dembele, Pedri, Fati - Griez