Azi

1

O której mają być składy?

Azi

1

@MESSIah16 A słyszałeś że głowa Figo podobno grała w Poranku kojota? ;)

Azi

2

@kerouac ziemniaczki, kurczak i marchewka z groszkiem.

W którym była bitwa pod Cecorą?

Azi

0

MatS - Dest, Pique, Lenglet, Junior - Pjanic, Alena - Trincao, Pedri, Dembele - Griez
Nie wierzę aby Koeman wystawił pierwszy skład na tak osłabionego rywala

Azi

0

@dyszka kogo? ;P

Azi

0

@jaras121 możesz zacząć używać tej srajtaśmy - skoro wtedy w sklepach nie zabrkło to teraz też nie powinno ;)

Azi

2

LR: wybory USA! Wybory USA!

Morawiecki: Hallo? Czy ktoś mnie słucha? Czemy mnie wszyscy olewają?

Azi

0

@cules100pro google
15 znaków

Azi

1

@Kurkmen Taki plan to ma każdy kolejny rząd w polsce...

Azi

0

@Janas11224 Palimy do gruntu bo wtedy odbudujemy większą i lepszą :P
No i ZUS nie będzie już potrzebny. Prawie sama radość...

Azi

0

@kamilo0066 Jak rozumiem jeżeli Bidet tam przegra to już jest bez szans?

Azi

0

@MESSIah16 swoich chyba ;)
I nazywanie ich działań "pracą" to obraza dla ludzi pracujących

Azi

0

@SinMistico Jak się nie wykorzystuje okazji to tak się kończy

Azi

0

@Maker0 72h? :D
Moja kuzynka miała robiona test w poprzedni czwartek. Wyniku nadal nie ma. Może wcale nie będzie.

Azi

2

@kaamil1910 Ale to na polską? Ukraińską? Czy niemiecką?

Azi

0

@Danger204 W sumie to dobre argumenty. Będę trzymał kciuki żeby Szachtar wyszedł do LE ;)

Azi

3

Niestety ale z tak grającym Szachtarem to Real nie będzie miał problemów z awansem na wiosnę do LE :/

Azi

1

@IronSanHybrid max dwie kadencję ale nie może być jedną za drugą. Z prezydentem to samo. I zmniejszyć liczbę posłów o przynajmniej połowę a najlepiej do 100. A senatorów max 16 (po jednym na każde województwo).

Azi

14

@YoNoEntiendoNada W poprzednią niedzielę zmarł mój wujek. Nie na Covid ale z pewnością jest jego ofiarą. W poprzednią niedzielę źle się poczuł. Nie mógł w ogóle się podnieść. Nie będę opisywał szczegółowo ale to nie były objawy Covid. Lekarz prze tel. też to potwiedził.

Przez dwa dni mu się nie poprawiało wiec w końcu ciotka zadzowniła po karetkę. Oczywiście olali sprawę - nikt nie przyjechał. Kolejnego dnia to samo - żadne szpital nie chciał chorego przyjąć a karetka też się nie pofatygowała. W weekend było już tak źle że dzieci siedziały u nich cały czas a rodzeństwo wujka zjeżdżało się żeby się z nim chociaż pożegnać. Wujek zmarł w niedzielę. Karetka przyjechała tylko po to żeby stwierdzić zgon. Tak dziś się leczy ludzi w polsce.

Wujek miał parę lat temu raka. Prawdopodobnie były przerzuty ale nie stwierdzone bo ciągle przesuwali mu badania - wiadomo dlaczego. Być może nie dało się nic zrobić i umarłby i tak ale nie może być takiej sytuacji gdzie ludzie umierają w bólu w domu bo szpitale chcą leczyć tylko chorych na covid. Do tego stanu rzeczy doprowadza coronoparanoja która nawiedza ludzi. Dlatego skrajni antycovidowcy są o wiele mniej niebezpieczni niż coronaparanoicy, których jest zresztą zdecydowanie więcej (nie dziwi mnie to z uwagi na to co serwują nam media).

Tylko bardzo niewielki odsetek ludzi zachowuje zdrowy rozsądek i robi to co powinno się robić w czasie pandemi - dba o swoje bezpieczeństwo a jednocześnie zachowuje na ile się da normalne życie. Bez ciągłego gadania i szukania wirusa w każdym możliwym aspekcie życia...

Azi

0

@Janiama Dane do przyjęcia ale poproszę o ich źródło

Azi

0

@BarcaInfo Ja na jego miejscu porobiłbym sobie jaja i powiedział że "Leo kazał mi powiedzieć że nie ma z nim żadnych trudności".

Azi

0

@Barca1992 Ma być ogłoszony w czwartek lub piątek (zależy jak szybko będą przetwarzali dane) a ma być oparty na manipulacji ilości wyników pozytywnych

Azi

1

@bobobob22 szykuj więc browarka

Azi

1

@bobobob22 To coś źle zrozumiałeś. Urzędy miejskie podlegają pod samorządy. Rząd może oczywiście coś nakazać samorządom ale wymaga to (o ile mnie pamięć nie myli) odrębnej ustawy. A takowej nie ma i na bank jej na dniach nie zrobią.

Może samorząd w danej miejscowości doszedł do wniosku, że wspomoże przedsiebiorców (nie mam pojęcia czy jest do tego uprawniony) ale coś takiego na obszarze całego kraju jest niewykonalne.

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@bobobob22 "urzędy w całej polsce dostały informacje, że będą wypłacały przedsiębiorcom odszkodowania za każdy kwiatek i każdy znicz więc owi przedsiębiorcy być może zarobią podwójnie."
Podziel się źródłem tej wiadomości. Bo na tą chwilę to Ci przedsiębiorcy bardzo chętnie sprzedają te kwiaty na lewo i prawo po kosztach byleby nie być stratnym. Niech nie sprzedają i czekają na kasę z tych "urzędów" o któych napisałeś.

Azi

0

@ranger3120 nasci herbik na zachętę

Azi

1

@justfootball w tv mówili że 1,29 Sasina już nawet zagłosowało.

Azi

0

@bobobob22 co jest prowokacją?

Azi

0

@Destiny Neto - Dest, FdJ, Lenglet, Junior - Busi, Pjanic - Dembele, Pedri, Fati - Griez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?