Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
de Jong ma 2x mniej kontaktów z piłką niż Leo czy Pjanic. Już wiemy kto balował w nocy do późna.
Grizez jest na boisku ale Pedri trochę sie snuje z kolei. Tam powinien być Fati
1
@Comentateiro może on ogląda Ferencvaros - Dynamo i się denerwuje bo Leo niewidoczny :D
0
@kiper09 Pedri na 9? O.O
8
@Survier Który mecz oglądasz?
0
FdJ ma 2 kontakty z piłką więcej niż Griez... Pedri też mało kontaktów.
2
To jest coś co ma Fati a nie ma Dembele: Fati sie nie zastanawia tylko umieszcza piłkę w bramce. Dembele wyglada jakby myślał a to nie jest akurat jego mocna strona.
0
Dobrze że to nie LL ;)
0
@macio_944 Jeszcze Pique by czerwoną dostał ;)
0
Juve dobrze broni. Pedri se wbiega w pole karne a tam pustka - wszyscy kryją Leo.
1
@pauletaa 45 minut u nas a 45 dla Juve. Taki warunek transferu - co zrobić?
1
Kiedy ostatnio mieliśmy jakieś dośrodkowanie z gry - tak na główkę jak Leo przed chwilą?
2
@semafor :D
Niezły z ciebie wariat kolego. Nie kuma i zamaist albo przemilczeć albo napisać "zrozumiałem to inaczej" to pisze jakieś farmazony. Miszcz :D
1
@macio_944 Obawiam się że na wiosnę to sobie pogramy już o nic :'(
2
@macio_944 Jak patrzę na tabelę LL to trochę mi tęsko do takiej drugiej linii ;)
Co myślisz @VamosRakieta ?
2
@semafor Chłopie to że Ty czegoś nie zrozumiałeś to nie znaczy że ja napisałem coś innego niż chciałem... Litości.
2
@semafor Chyba nie zrozumiałeś co miałem na myśli.
Chodziło mi o to że jak za PRLu chciałeś mieć coś lepszej jakości to było to raczej towar z importu. I wtedy przywiezienie czegoś z zagranicy było super. Teraz Polska się rozwinęła i to dość mocno. I mentalność też się zmieniła - już nie ma takiego przekonania że jak chcesz kupić porządny towar to musisz jechać za granice (choć jak widać po tym temacie to jednak nie u wszystkich nastąpiłą taka przemiana).
Ja nie atakuje zachodu. Ja bronię tego co jest nasze - Polskie. Ja bardzo lubię jeździć na zachód. Zwiedziłem większość europy i rozważałem nawet przeprowadzkę do Norwegii. Ale to nie ma nic do rzeczy w stosunku do tego co napiałem.
0
@semafor Kto widzi wrogów na zachodzie? O.o
3
@Bykunn Przekonamy się panie jasnowidzu :D
0
@NaFazieHitman Twoje zdanie. Szanuję.
@Bykunn na piwno.
10
@koksik2700 Normalni ludzie doszliby do wniosku, że skoro platforma nie wprowadziła za swoich rządów takich zmian to znaczy że to byłoby samobójstow polityczne. I zresztą słusznie. Niektórym się wydaje że jak coś jest na zachodzie to znaczy że jest lepsze. Spoko. Mentalonosć rodem z PRLu.
2
@Janiama Nie mam z tym problemów. Wymyśl coś lepszego.
3
Komentarz usunięty
1
@macio_944 a PiS nie ma młodzieżówki ;)
1
@seba7 Warto też zwrócić uwagę na ilość lajków na fb Barcelony - szczególnie w odniesieniu do innych informacji ;)
https://www.facebook.com/fcbarcelona/posts/10159699667229305
1
@pyku91 U @BarcaInfo ten https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5598642#comment-5598642
ale coś mi się kojarzy że był wyżej oceniony komentarz
0
Już prawie 600! Będzie rekord?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9189890#comment-9189890
2
@Barca1992 Na serio wierzysz że PiS faktycznie robi to co mówi? Akurat w ich przypadku jest odwrotnie. Jeżeli mówią żę podatki będą mniejsze to znaczy że zabiorą Ci więcej pieniędzy. Jak mówią że epidemia się skończyła to zaraz będzie bardzo źle. A jak nawołują do ochrony kościołów to chcą tylko i wyłącznie podsycić nastroje buntu.
2
@Jordi10 Ale w LL grają w 14 więc jest do kogo podawać ;)
0
@DaPi jednocześnie można napisać że z chwilą premiery robotę straci sporo osób z zespołu zatrudnionych wyłącznie do tej produkcji.
Równie dobrze mógłbyś napisać że Redzi walczą z niemcami bo nie chcą zostawiać ludzi bez roboty.
No i produkt możesz sobie kupić już teraz. Więc te gadania o pkb jest bez sensu.
2
@Pilka_jest_okragla W Barcelonie nie da się spokojnie pracować. Kibice chcą jednocześnie rewolucji w składzie i poprawy wyników. Takie cuda się nie zdarzają.
Co do Koemana to dziwię się że podjął się tego zadania bo to był chyba najgorszy możliwy moment. Wybrany przez znienawidzony zarząd, z perspekrywą że za chwilę w klubie rządzić bedzie ktoś promujący zupełnie innego szkoleniowca. Do tego podłamana i podstarzała drużyna w której trzeba przeprowadzić rewolucję w składzie. Mission impossible.