Azi

0

@justfootball nie za bardzo tak 5/10

Azi

0

@Krychaaa10 To takie oryginalne...

Azi

4

@LajtNyga "Neymar zostanie w klubie" i "Semedo nie jest na sprzedaż". Obaj po paru dniach pożegnali się z klubem. Więc jak Bartomeu mówi "klub nie płacił za hejtowanie swoich zawodników" to wiecie jak było naprawdę.

Azi

1

Bartomeu wyjechał na taczce. I jeszcze Real tak wygląda w tabeli:
https://www.flashscore.pl/mecz/vygU1KFa/#tabela

To może być piękny wieczór! Borrusia nie popsuj nam tego!

Azi

0

Azi

2

@ansukapi Może nigdy nie myślał. Ale bardziej prawdopodobne jest to że kłamał jak zwykle.

Azi

7

@BarcaInfo To będzie najwyżej oceniony komentarz w historii?

Azi

0

@Janiama Słowa godne Lenina. Brawo towarzyszu!

Proletoriat - lajkować i herbować!

Azi

0

@MesQueUnClub_87 Dla wszystkich zła - dlatego dobra

Azi

0

@macio_944 To jest bardzo złudne podejście do tematu. Jak czytuam tutaj wypowiedzi coponiektórych to nic tylko załamać ręcę. Ludzie nie mają pojęcia o katolikach a chłoną idiotyczne i zwykle fałszywe informacje wymyślone przez takich samych ignorantów w tych sprawach. Albo wstawiają wycinki jakiś wypowiedzi jakichś księży zupełnie zapominając że ksiądź to taki sam człowiek jak ja, ty czy oni sami. Jedni są powściągliwi i rozsądni a inni gadają co im ślina na język przyniesie. Co nie zmienia jednka oczywistego faktu, że ludzie wierzą w Boga a nie w księdza. A jak im się kazania jednego nie podoba to chodzą na msze innego. To jest proste i logiczne.

Tymczasem tutaj panuja jakaś taka tępota któej się chyba wydaje że księża to tak naprawdę jeden wspólny mózg sterujący tysiącami ciał i mający te same poglądy na każdy możliwy temat. A teraz jest jakaś akcja z aborcją. Nie mam pojęcia o co chodzi - bo mnie to nie interesuje w ogóle. Ale nagle słyszę że jacyś idioci idą robić z siebie cyrk w albo pod kościołem bo TK coś zrobił... Kto tutaj jest idiotą? Bo dla mnie ten co robi z siebie błazna.

Kościół zawsze był przeciwny aborcji i ma to swoje logiczne podstawy których większość nie rozumie. Ale co ma to wspólnego z Trybunałek Konstytucyjnym to nie mam pojęcia. Nie rozumiem też dlaczego osoby które chcą wprowadzić w PL aborcję udają że walczą teraz o jakieś skrajne przypadki. To jest tak nieszczere że aż głowa mała. Powiedzcie mi ile z tych osób które łażą po ulicach faktycznie jest zaangażowanych w jakąkolwiek pomoc potrzebującym? To jest taka hipokryzja że aż ciężko ją wyrazić słowami. Jeżeli chcesz zrobić coś dobrego to zaangażuj się w pomoc ludziom. Ale Ci ludzie co chodzą po uliacach tak naprawdę mają w głębokim poważaniu potrzebujących. Tutaj chodzi tylko o jedno: aby wprowadzić aborcję w polsce.

Azi

5

@macio_944 Dlaczego ludzie tak uparcie łączą PiS z Katolikami? Politycy PiSu są przeciwieństwem dobrego katolika. Dawno też darowali sobie pseudo pokazy wiary.

Azi

0

@SelloutCrowd są głosy że to ma być masowa akcja aby zmusić wszystkich do szczepienia (za chiny!)

Azi

41

Azi

1

@mr_robot Zabawnie będzie jak po kilkunastu kolejkach sędziowie zaczną gwizdać karne z dupy też przeciwko Realowi. Trzeba będzie uważać na podtopienia bo łez będzie w Madrycie co niemiara.

Azi

5

@barcowy1899 Nic z tym nie zrobią. Chodzi tylko o presję aby sędziować choć w miarę obiektywnie.

Azi

0

@mr_robot No to co że faulował? To pierwszy raz jak sędzia nie widzi przewinień ich zawodników? Żadna sensacja ;)

Azi

0

@Rewolucja123 wtedy by nie mówił że działa tak jak powinien :p

Azi

0

@AlwaysBlaugrana To 3 lata za późno. Już przed przejęciem zespołu przez EV wiadomo było że Bartomeu stanowi problem. Neymar go nazwał nawet po imieniu. Wtedy jeszcze udawało się maskować tragiczne zarządzanie klubem ale miarka się w końcu przebrała.

Azi

4

Różnica między Realem a Barceloną?

Od wprowadzenia VARu Real nic nie wygrywał. Zdiagnozowano więc gdzie leży problem, wprowadzono poprawki i efekty widać w zasadzie od wznowienia rozgrywek w czerwcu. Na poziomie ligowym bo UEFA to trudniejszy orzech do zgryzienia.

Barcelona wygląda słabo w zasadzie już 6 kolejny sezon. Przy czym 3 naprawdę źle. Problem został zdiagnozowany: Bartomeu i jego kompania. I jakie wprowadzono rozwiązanie? Dwa: wymiana trenerów i przyklejenie zadka do fotela - bardzo, bardzo mocnym klejem.

Azi

1

@barcelonaLM Co jest komiczne? Wyniki Setiena i Koemana wyraźnie pokazują że w atmosferze jaka panuje w tym klubie Ernesto zrobił więcej niż się dało. Tutaj nawet ciężko wymyślić jakikolwiek argument przeciwko EV. Można mu zarzucać kiepski styl ale koniec końców to wynik jest najważniejszy. A Setien przerypał ligę pierwszorzędnie. Koeman ma 7 pkt. w 5 meczach i ostatnie 3 mecze nie bardzo dają nadzieję na poprawę in plus.

Nabijanie się z Valverde "bo tak" jest bardzo, bardzo słabe.

Azi

1

@mr_robot Nie sądzę aby tam była korupcja. Raczej chodzi i wyrażanie na boisku swoich sympatnii. Problem stanowi związek, który powinien stanowczo ukracać tego typu akcje ale najwyaźniej wygodniej jest im siedzieć i udawać żę się nie widzi.

Azi

1

@barcelonaLM "Hahahahahahahahahahahaahhahahaha" i "xD" - merytoryczna krytyka. Celująco zuchu!

Azi

2

@Rewolucja123 Między Busima de Jongiem nie ma żadnej chemii. Mam wrażenie że oni bardziej sobie przeszkadzają niż pomagają. Do tego Frankie ma manierę przetrzymywania piłki co mnie niesamowicie wkurza :(

Azi

0

@MESSIah16 W tv zobaczymy :D

Azi

4

@Uukasz_93

Azi

0

@FafitFCB Nawet Betis ma ubaw z poziomu sędziowania :D

Azi

1

@barcowy1899 Stoper sprokurował rzut karny = jest beznadziejny!

https://memegenerator.net/img/instances/26168902/fuck-logic.jpg

Azi

0

Suche fakty:

Valverde i 5 spotkań LL: 15 pkt. 17-2
Setien: 12 pkt. 8-3
Koeman: 7 pkt. 7-5

https://www.fcbarcelonanoticias.com/uploads/s1/11/54/02/1/josep-maria-bartomeu-barca.jpeg

Azi

1

Jeżeli Leo dostał kartkę za nazwanie sędziego sprzedajną łajzą to po raz kolejny dostajemy kartkę za mówienie prawdy :p

Azi

2

Czemu zawodnik Realu biega w żółtej koszule?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?