Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
@kamilo0066 Na głupotę nie ma lekarstwa
8
@13th Niech się NIE biją. To wszystko jest zupełnie bez sensu. Celowo się nas dzieli i szczuje na siebie - jak psy. Nie jesteśmy psami. Nie jesteśmy zwierzętami. Jesteśmy ludzimi. Wszyscy. Choć mamy różne poglądy i cele to w sumie jesteśmy bardzo podobni.
Nie ma żadnych "My" i "Oni". Nie ma "dobrych" i "złych". A na pewno nie ma tutaj problemów, których nie można rozwiązać bez bijatyk na ulicach.
122
@Janiama każdy, niezależnie od tego jakie poglądy reprezentuje, kto wzywa do agresji powinien być z miejsca odizolowany od społeczeństwa. Nie zaszkodzi też sprawdzić czy na pewno jest zdrowy pychicznie.
3
Komentarz do ocen: 0:2 z Juve na wyjeździe? Eeee tak średnio.
2
@NeroTFP Gotowy jestem się założyć że nawet jak zagrają lepszy mecz to ocenę dostaną słabszą za nazwisko ;)
4
@Pogba W tych protestach nawet przez moment nie chodziło o jakiekolwiek prawa kobiet. Od samego początku wiadomo było do czego to zmierza a te slogany o kobietach to tylko przykrywka.
Ale ludzie mają prawo wyrażać swoje zdanie. Nie podoba mi sie to co się dzieje ale nie będę się wyżywał na protestujących. Tłum został sprowokowany - celowo i z pełną premedytacją. A to że społeczeństwo jest naiwne i daje się sterować robiąc dokładnie to co chce rząd i ich ponoć nowy koalicjant - to już zupełnie inna bajka.
Nie podoba mi się tylko ten psychopata nawołujący ludzi do "obrony Polski". Bez jaj ale ludzi nawołujących do zamieszek należałoby zamykać. A jak ktoś robi to w czasach pandemii - to nawet w psychiatryku...
0
@FC1899Barca tylko do zdjęcia
1
@BarcaInfo dobrze gada. Polać mu!
0
@adi89rg faktycznie jest aktualizacja. Ciekawe z czego to wynikało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messiah10 Boli ich wielka Barcelona :P
1
https://zapodaj.net/images/43196fd15aa5d.jpg
Ciekawa statystyka
Ten strzał to oczywiście bramka Leo z karnego
0
To faktycznie Dembele... Co się dziś z nimi dzieje? O.o
0
@Coutinho007 Chyba pora się pogodzić z tym, że nie są tak wybitni jak nam się wydawało
1
Nasza 9! Wreszcie!
0
@dzagos Trchę szkoda :(
0
Taka gra przy pustych trybunach jest strasznie deprymująca dla mnie. Niby LM a czyje sie jakbym oglądał jakiś sparing... :(
1
@macio_944 Bo nie strzelają tak sprytnie jak Dembuś - po nogach rywali :p
0
Co tam krzyczą? "Dajesz!!" "Brawo!"?
1
Dobrze że tego Rabiota nie sprowadziliśmy...
0
@kazbychu Przy pierwszej nie tylko spalony ale i ręka. Przy drugiej też od razu było widać. Trzecia tylko wymagała faktycznej weryfikacji.
1
Czy oni muszą koniecznie wchodzić z piłką do bramki?
0
Pedri w 15 minut zaliczył praktycznie tyle samo kontaktów z piłką co przez pierwsze 45 minut. Do tego 2 dryblingi. Co ten chłopka potrafi to nie mam pytań!
0
@ObiektywnyKibic121 Toć mówie że nie krytykuje tylko zastanawia mnie statystyka. Taki urok - jestem analitykiem z zawodu i z charakteru :P
0
@LoTo11 kontuzja
0
@ObiektywnyKibic121 Nie krytykuje - podaje tylko liczby z nutką ionii ;)
Pjanic gra błębiej (tak wynika z heatmapy) - te liczby są zwyczajnie zastanawiajace.
1
@GadulkiGembulki Oby! :)
0
@barcelonaLM Masz rację ale mimo wszystko tam powinien być Fati. Pedri nie zawodzi ale też mało wkłądu daje.
0
@pax nie zastanawia Cię Alba? Czasem ma otwarty cały korytarz przy wyprowadzaniu piłki a mimo wszystko cofa sie po nią dość głęboko. Może to tak wygląda z ujęcia kamery ze środka boiska ale dwa razy dziwiło mnie że on nie wykorzystuje korytarza.
1
@GadulkiGembulki cieszy mnie wynik ale mało wymagający jesteś ;)