Azi

32

@kamilo0066 Na głupotę nie ma lekarstwa

Azi

8

@13th Niech się NIE biją. To wszystko jest zupełnie bez sensu. Celowo się nas dzieli i szczuje na siebie - jak psy. Nie jesteśmy psami. Nie jesteśmy zwierzętami. Jesteśmy ludzimi. Wszyscy. Choć mamy różne poglądy i cele to w sumie jesteśmy bardzo podobni.

Nie ma żadnych "My" i "Oni". Nie ma "dobrych" i "złych". A na pewno nie ma tutaj problemów, których nie można rozwiązać bez bijatyk na ulicach.

Azi

122

@Janiama każdy, niezależnie od tego jakie poglądy reprezentuje, kto wzywa do agresji powinien być z miejsca odizolowany od społeczeństwa. Nie zaszkodzi też sprawdzić czy na pewno jest zdrowy pychicznie.

Azi

3

Komentarz do ocen: 0:2 z Juve na wyjeździe? Eeee tak średnio.

Azi

2

@NeroTFP Gotowy jestem się założyć że nawet jak zagrają lepszy mecz to ocenę dostaną słabszą za nazwisko ;)

Azi

4

@Pogba W tych protestach nawet przez moment nie chodziło o jakiekolwiek prawa kobiet. Od samego początku wiadomo było do czego to zmierza a te slogany o kobietach to tylko przykrywka.

Ale ludzie mają prawo wyrażać swoje zdanie. Nie podoba mi sie to co się dzieje ale nie będę się wyżywał na protestujących. Tłum został sprowokowany - celowo i z pełną premedytacją. A to że społeczeństwo jest naiwne i daje się sterować robiąc dokładnie to co chce rząd i ich ponoć nowy koalicjant - to już zupełnie inna bajka.

Nie podoba mi się tylko ten psychopata nawołujący ludzi do "obrony Polski". Bez jaj ale ludzi nawołujących do zamieszek należałoby zamykać. A jak ktoś robi to w czasach pandemii - to nawet w psychiatryku...

Azi

0

@FC1899Barca tylko do zdjęcia

Azi

1

@BarcaInfo dobrze gada. Polać mu!

Azi

0

@adi89rg faktycznie jest aktualizacja. Ciekawe z czego to wynikało

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@Messiah10 Boli ich wielka Barcelona :P

Azi

1

https://zapodaj.net/images/43196fd15aa5d.jpg

Ciekawa statystyka

Ten strzał to oczywiście bramka Leo z karnego

Azi

0

To faktycznie Dembele... Co się dziś z nimi dzieje? O.o

Azi

0

@Coutinho007 Chyba pora się pogodzić z tym, że nie są tak wybitni jak nam się wydawało

Azi

1

Nasza 9! Wreszcie!

Azi

0

@dzagos Trchę szkoda :(

Azi

0

Taka gra przy pustych trybunach jest strasznie deprymująca dla mnie. Niby LM a czyje sie jakbym oglądał jakiś sparing... :(

Azi

1

@macio_944 Bo nie strzelają tak sprytnie jak Dembuś - po nogach rywali :p

Azi

0

Co tam krzyczą? "Dajesz!!" "Brawo!"?

Azi

1

Dobrze że tego Rabiota nie sprowadziliśmy...

Azi

0

@kazbychu Przy pierwszej nie tylko spalony ale i ręka. Przy drugiej też od razu było widać. Trzecia tylko wymagała faktycznej weryfikacji.

Azi

1

Czy oni muszą koniecznie wchodzić z piłką do bramki?

Azi

0

Pedri w 15 minut zaliczył praktycznie tyle samo kontaktów z piłką co przez pierwsze 45 minut. Do tego 2 dryblingi. Co ten chłopka potrafi to nie mam pytań!

Azi

0

@ObiektywnyKibic121 Toć mówie że nie krytykuje tylko zastanawia mnie statystyka. Taki urok - jestem analitykiem z zawodu i z charakteru :P

Azi

0

@LoTo11 kontuzja

Azi

0

@ObiektywnyKibic121 Nie krytykuje - podaje tylko liczby z nutką ionii ;)

Pjanic gra błębiej (tak wynika z heatmapy) - te liczby są zwyczajnie zastanawiajace.

Azi

1

Azi

0

@barcelonaLM Masz rację ale mimo wszystko tam powinien być Fati. Pedri nie zawodzi ale też mało wkłądu daje.

Azi

0

@pax nie zastanawia Cię Alba? Czasem ma otwarty cały korytarz przy wyprowadzaniu piłki a mimo wszystko cofa sie po nią dość głęboko. Może to tak wygląda z ujęcia kamery ze środka boiska ale dwa razy dziwiło mnie że on nie wykorzystuje korytarza.

Azi

1

@GadulkiGembulki cieszy mnie wynik ale mało wymagający jesteś ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?