Azi

5

@SiSenior to nie religie są problemem ale fundamentalizm. Niezależnie od tego czy jest to fundamentalizm religijny, polityczny czy jakikolwiek inny.

Azi

0

@bobobob22 "a porównujesz mnie do licealisty"
Chłopie Twoje wypowiedzi są tak naiwne że to naprawdę delikatne porównanie. Może jesteś informatykiem ale z Twoich wypowiedzi wynika bardzo jasno że absolutnie nie rozumiesz jak prowadzi się biznes i że są rzeczy na które nie mamy wpływu oraz głupie, nieprzemyślane decyzje osób trzecich które rujnują innym życie...

Azi

1

@bobobob22 "Znicze zakupili ZNACZNIE wcześniej niż rząd im zamknął cmentarze ale każdy INTELIGENTNY sprzedawca zniczy widział co się w kraju dzieje i jak wirus rośnie więc mógł ich NIE kupować"

Czyli sklepy mają zamykać bo mogą nie sprzedać towaru? Mogą przecież zamknąć zaraz znowu gospodarkę, więc moze nie produkujmy nic bo to przecież prawdopodobnie kwestia dni.

Azi

1

@sergio5 ... i nigdy nie dostał ZP

Azi

1

@Bobo25 gość pewnie sobie wyobraża że ci sprzedawcy to znicze kupują dzień przed weekendem a kwitki grzecznie sobie rosną aż do chwili kiedy ktoś je kupi.

A tak swoją drogą to @bobobob22 ma do Ciebie zadziwiająco podobny nick ;)

Azi

1

@Kamil92 na Białorusi zabrakło szturmów na urzędy. Są zwyczajnie za grzeczni. Z jednej strony dali piękny przykład - w przeciwieństwie tego cyrku z USA - a z durgiej zabrakło kropki nad i.

Ja nie mówię że trzeba dewastować co popadnie ale też stanie z tabliczką niczego nie zmienia. Jakby protestujący zaczęli wbijać do sejmu (nie namawiam - to tylko taki przykład) to wywołaliby jakąś reakcję która jest im tak bardzo potrzebna. A oni stoją i się gapią. A co gorsza mocno uprzykrzają życie innym co da tylko taki efekt, że gdyby zaczęli ich pałować to wkurzeni ludzie zamiast krzyczeć "ZOMO!" to będą zachęcali żeby przywalić im mocniej. Z czystej zawiści za utrudnianie życia..

Azi

0

Komentarz usunięty

Azi

8

@PIWOSZ89 zainwestuje se Pan w Netflixa. Chyba że Cię nie stać. W takim razie idź do roboty zamiast oglądać seriale.

Azi

19

Ktoś mi może wytłumaczyć jaki sens ma blokowanie przez protestujących ulic dla ludzi wracających z roboty? Niech idą sobie pod sejm albo siedzą u Kaczyńskiego ale niech dadzą żyć zwykłym ludziom.

Azi

1

@NaFazieHitman Taka teoria dobrze się sprzedaje w prasi. Obawiam się że gdyby tak było to Neymar nigdy by nie odszedł z zespołu. Podobnie Suarez. A Bartomeu nie miał tyle czasu na zdewastowanie tego wspaniałego klubu :'(

Azi

0

@Barca1992 Naprawdę? Kolejna legenda której nie kojarzę z nazwiska ;)

Azi

0

@NeroTFP To taki zawodnik typu "wiesz że będziesz w składzie tylko nie wiesz gdzie zagrasz"

W kolejnym spotkaniu zrówna się pod względem liczby występów z Nadalem i Cocu. W tym sezonie powinien też spokojnie prześcignąć Txiki Begiristaina czy Lucho co już dużo o nim mówi. A jeżeli zostanie na kolejny i nadal będzie grał (nie widzę powodu aby tak się nie stało) to cyknie tez Pedro, Masche i Bakero.

Realnie ma szanse wyprzedzić nawet Pepa, Sergi Barjuana, Zubizarrete czy Alvesa do którego brakuje mu 100 występów. A to już pierwsza 10. Niemożliwe? S. Roberto w ostatnich kilku sezoniach nie zchodził poniżej 40 spotkań, więc niemożliwe nie istnieje ;)

Azi

0

@liberoFCB Mnie z ML zapadła w pamięć scena jak do Karola przyszedł jakiś pseudopiłakrz. Alinka pyta gościa czy chciałby kompot a ten że dziękuje - jest sportowcem :D

Azi

4

@NeroTFP Jakiej debacie? Debata opiera się na dyskusji. Skoro nie było dyskusji to debaty też być nie mogło. Nie mogło więc dojść do naruszenia ;)

Azi

2

@Wossi61FCB Gdyby była taka zasada że wystawiasz młodzież żeby grali bez presji to będzie większa szansa na punkty to wszyscy by tak robili. Powinniśmy dać odpocząć kilku zawodnikom. Inną kwestią jest czy rezerwowi nie oleją tematu?

Azi

1

@michal26 To jest niestety właśnie takie lewackie myślenie. Poruszanie się na zmyślonych pseudofaktach.

Azi

1

@Janiama "większość posłów PIS chcą całkowitego zakazu aborcji" - bzdura.

"(...)niech pokazują obłudę kościoła ktory miłość już dawno wypędził ze swoich struktur." - jeszcze większa bzdura oparta tylko na idiotycznych stereotypach krążących wśród przeciwników Kościoła.

Mylisz interes polityczny z przekonaniami posłów. Zdziwiłbyś się jak często głosują oni bo takie mają wytyczne partyjne a nie dlatego że mają takie poglądy. Dużo osób powiązanych z polityką jak mantrę powtarza że jak chcesz być posłem to musisz wyzbyć się sumienia i moralności. I obecna sytuacja jest tego świetnym przykładem. Zdziwiłbyś się że ludzie ze skrajnie przeciwnych ugrupowań potrafią podjechać jedną taksówką pod sejm żeby za chwilę teatralnie wyzywać się przed kamerami.

I co ma decyzja TK wspólnego z Kościołem? Kazali Ci krzyczeć "Kościół zły!" i z miejsca to robisz? Już to kiedyś pisałem - ludzie to nie psy żeby im mówić "daj głos". Myśl samodzielnie. Wyciągaj logiczne wnioski i nie opieraj się na stereotypach - szczególnie jeżeli wychodzą oni od ludzi mających zerową wiedzę w danym temacie.

Azi

1

@Mns21 2048

15znaków15znaków

Azi

0

@-barca4ever- ja któegoś wieczoru oglądałem ten (choć chyba nie na netflixie a na cda jeżeli dobrze pamiętam)
https://www.filmweb.pl/film/A+Bad+Idea+Gone+Wrong-2017-793850

Całkiem absurdalny ale dość przyjemny w odbiorze

Azi

1

@YeastMoss Są takie miejsca w polsce gdzie są wolne karetki?

Azi

1

@msmsms Lider po 7 kolejkach z bilansem bramek +2. Hmmm

Ale LL też lubi paradoksy
https://zapodaj.net/images/e0b39700c2012.jpg

zwróćmy też uwagę na Barcelone - w jednej tabeli na miejscu 10, w drugiej na 8. Faktycznie na 12 ;)

Azi

2

@justfootball dos cerveza por favor

Azi

1

@Rewolucja123 Niestety ale ta ekipa ma przestawiony kręgosłup. Busi i Frankie sprawiają wrażenie jakby się zwalczali na boisku. Lepiej wyglądamy z Pjanicem, choć chciałbym jeszcze zobaczyć duet Pjanic - Busi bo FdJ za bardzo przetrzymuje piłkę. Leo zaparł się, że każda akcja musi przejsć przez niego w konsekwencji czego wraca po piłkę czasem aż do stoperów. Griez nie może grać na skrzydle bo jest niewidoczny a na 9 nie ma z kim pograć bo Messi jest 40 metrów za jego plecami i zostaje mu gra w tłoku w co już jego domeną nie jest.
To wszystko sprawia, że choć gra może się nawet chwilami podobać to jednak brakuje nam pewnej powtarzalności. Messi jak sędzia nie odgwizduje faulu to mu się pojawia piana na ustach i zaczyna odwalać jakieś dziwne akcje.

W zasadzie na plus młodzież. Pedri świetnie rokuje i widać że już teraz dużo potrafi. Fati to wiadomo - szkoda że dziś nie zrobił sobie prezentu ale ten chłopak czuje grę. Dest powinien w dłuższym okresie wygryźć S. Roberto. Ciekawe że na lewą obronę wszedł on a nie Junior.

Azi

3

@geass U Pepa. Zidane sprawia wrażenie jakby nie wiedział co robi. Koeman jest zwyczajnie przeciętny, Klopp jest przesadnie ekspresyjny a jak oglądam mecze drużyn Mou to zaczynam się zastanawiać za co ja lubię piłkę nożną.

Azi

0

@ksobi wcale nie wygląda obiecująco. Sevilla była od nas lepsza, Getafe walilśmy w mur, słaby Real ograł nas na naszym stadionie a teraz tracimy punkty na rywalu, który przez całą drugą połowę prawie nie wychodził ze swojego pola karnego a jak już wyszedł to mało brakło aby ten mecz przerżnąć. Nasza gry wyglądała jako tako tylko dlatego że rywal nie próbował atakować - nie oszukujmy sie.

Azi

0

@Croocers Za pech i widowiskowość punktów nie ma. A jesteśmy w sytuacji gdzie brakuje nam ich bardzo bardzo dużo :(

Azi

0

@Croocers przypominij mi kiedy Valverde zdobył 2 punkty na 12 w 4 kolejnych meczach logowych? ;)

Azi

1

@MichuPlayPL Nie wieszaj Neto. Tak dużo dołożył Pique. Pokazał Neto żeby wyszedła potem wsadził go niejako na minę podają piłkę. Ok - powinien ją opanować ale to był wielbłąd komunikacji a nie tragiczna gra Neto.

Azi

3

@dawidlabadz123 chłopie idź spać bo głupoty piszesz...

Azi

0

@Berniś Problem w tym że nie mamy czasu. Klub się sypie a tabela wygląda tak, że zaraz zaczną się dowcipy o tym, że nie ma problemu - do strefy spadkowej jeszcze trochę brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?