Azi

18

3 bramkarzy na 5 obrońców. Spoko ;D

Azi

1

@Barca1992 jeżeli PiS mówi że dziś jest piątek to z całą pewnością jutro bedzie środa

Azi

0

@kabum235 ja nie krytykuje pomysłu tylko brak jakiejkolwiek alternatywy. To co robimy - robimy nawet dobrze. Problem nie leży w samym wykonaniu ale w tym, że jak się nam odetnie tą jedną opcję to leżymy.

Azi

0

@Janas11224 mina typu: idziemy na spacer czy mam lać tutaj? ;)

Azi

0

@polishtoaster 4231 i 442 w obronie to dokładnie to samo ustawienie... 433 nie graliśmy ani razu. I jeżeli przeczytałbyś ze zrozumieniem to co napisałem to zrozumiałbyś że ja nie wypowaidam się o wynikach jako takich tylko o braku jakiegokoliwek innego pomysłu na wyprowadzanie piłki niż dostarczenie piłki do bocznego obrońcy, który ma przepchnąć akcję dalej.

Komentując te błędy sędziego i indywidualne popisy naszych zawodników jako usprawiedliwienie złych wyników: złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. To nie jest jakiś przeciętny klub szukający usprawiedliwień. To jest Barcelona.

Azi

0

@Coutinho007 Przed meczem jak zobaczyłem skład to też myślałem że to musi być 433 ale okazało się że jednak nie. Pedri pełnił w zasadzie rolę Busiego. Nawet jak się porówna ich heatmapy to są bardzo zbliżone.

Azi

0

@damianex10 Nawet śmiechłem ;)

Azi

0

@Coutinho007 Niech lepiej zmieni ustawienie. A przynajmniej niech jest jakakolwiek alternatywa bo dotychczasowe wyniki nie napawają optymizmem. Jak się przyjrzeć naszej grze to też ciężko szukać pozytywów.

Z trudnych spotkań w zasadzie na plus jedynie 0:2 z Juve. Remis z Sevillą (u siebie!) to bardziej nasze szczęście że mamy punkt. Real dowalił nam 1:3. Przegraliśmy z Atletico. Bilans bramkowy niby na -1 ale punktowo fatalne 4/12.

W zasadzie jeżeli rywal przygotuje się do meczu i zablokuje nam wyprowadzanie piłki przez bocznych obrońców to kończy się nasz pomysł na grę. Potem następuje to co zawsze: Leo cofa się po piłkę, rywal wypycha nas jeszcze wyżej, mecz się kończy i znowu jest płacz. Nie można grać tylko tym 4231 - to nie jest złe ustawienie ale trzeba mieć jakąś alternatywę. My jej nie mamy. Dlatego obawiam się, że ciężko bedzie cokolwiek ugrać w tym sezonie. Jeżeli rywale szybko nauczą się z nami grać to może być ciężko nawet o awans do LM (sic!). Nie każdy jest tak miły jak Dynamo, Betis czy Osasuna. Wystarczy że zespół jest poukłądany jak Atletico czy Getafe.

Azi

2

@patry295 kolejny koleś z kościołowym bólem tyłka...

Azi

4

@xBoMBoWiECx Wiecznie 4 miejsce. Tym razem od końca ;)

Azi

0

Czy jak Leo zdejmuje koszulkę pod którą ma koszulkę to dostanie kartkę? ;)

Azi

2

Wykończenie w stylu Ansu

Azi

0

@BarcaInfo Busi na stopera

Azi

0

@mr_robot kurde... skoki dziś oglądałem :(

Azi

1

@Borneo Do tego właśnie prowadzi mieszanie kwestii ekonomicznych ze światopoglądowymi. Jak się nie da wprowadzić kretyńskiej ideologii to próbuje się szantażu ekonomicznego i jeszcze zamiast nazywać fakty po imieniu - SZANTAŻ - to nazywa się to prawożądnością.

Mam w głębokim poważani PiS ale cenię sobie swoją wolność. I nie sprzeadm się za żadne pieniądze. A to że jacyś idioci się będą ze mnie śmiali - to również mam gdzieś. To ich sprawa.

Azi

7

@zadafcb spakować lewaków na tiry i eksport na Białoruś ;)

Azi

1

@koksik2700 Messi czy Laporta?

Azi

0

Pusta dyplomacja w odniesieniu do drużyny z 13 miejsca w tabeli, która w ostatnich 5 meczach zdobyła 4 punkty... Bez jaj. To są puste słowa i dupokrytka na wypadek gdyby nie udało się nam urwać punktów.

Azi

1

@klemens100 Nie wiem o jakim przykłądzie mówisz. Faktem jest jednak że jeżeli wszyscy się dorzucają to nie może być tak, że jedni nie mogą korzystać bo nie chcą oddać swojej wolności

Azi

36

@lucas/catalan a czego się spodziewasz po lewakach? :D

Azi

5

@RIP_IABC Gościu. To że Ty czegoś nie rozumiesz to nie znaczy że inni będą tracili czas na tłumaczenie Ci rzeczy prostych i oczywistych. Pomyśl sam.

Tutaj masz np. zdanie Atora. Nie zawsze można się z nim zgodzić ale akurat w tej kwestii ma dużo racji


Azi

1

@RIP_IABC i jeszcze frytki do tego?

Azi

12

@tobiasson92 O ile PiS jest tragiczny i w zasadzie można rozpocząć dyskusję czy ich rządy są gorsze od PO czy jeszcze nie przebili tej granicy tragedii to UE nie powinna się... hmm.. wtrącać do tego co robią poszczególne kraje. Nie podoba mi się, że pod płaszczykiem "praworządności" przepycha się narzucanie swoich racji a jak nie to "ni będzie kasiory!"

Nazywajmy rzeczy po imieniu. To co UE nazywa praworządnością to nie jest żadna praworządność tylko umniejszanie swojej suwerenności. A co jak co ale Polacy nigdy nie wyszli dobrze na oddawaniu swoich swobód Niemcom - szczególnie pod przymusem. Więc niech UE... oddala się prędko. Albo gramy fair albo ta zabawa nie ma sensu.

Azi

2

Bardzo dobrze! Strzel hattricka. Promuj się bo potrzebujemy $$$ :)

Azi

1

@Erik0 Śmieszne jest to że to nie jest żart...

Azi

6

Myślicie że teraz jest źle? Spoko - jest duża szansa że zimą sprzedamy Leo (albo optymistycznie wymienimy za Garcie) bo będzie to jednyna opcja na obniżenie wynagrodzeń i ratowania budżetu.

Ale jak już w klubie pojawi się Xavi to nawet jeżeli by nie chciał to będzie musiał postawić na wychowanków. Zdaje się że po Bartomeu trzeba palić do samej ziemi i dopiero budować bo gaszenie pożarów Ludwi(cz)kiem do najmądrzejszych rzeczy nie należy.

Azi

0

Krótki film o tym jak Koeman prowadzi zespół:


Azi

3

@Coutinho007 do tej LE trzeba jeszcze zająć odpowiednie miejsce w lidze (sic!)

Azi

0

#Walwerdeołt!

Ten wuefista nie nadaje się do Barcelony! Dawajta jakiegoś Kumana - on ma charakter i zrobi porządek!

Azi

1

@VamosRakieta i co teraz? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?