Azi

0

VAR jest na kwarantannie czy o co chodzi z tą padaką? O.o

Azi

4

Jaki jest kurs na "karny totalnie z dupy" bo sędzia wyraźnie obstawił...

Azi

0

@Coutinho007 każdy trener chciałby żeby kupować mu zawodników jakich tylko chce. Ale totl tak nie działa. Budujesz z tego co nasz. A wyniki Koemana są zwyczajnie słabe i nie rokują poprawy.

Azi

1

@tristan87 mogli dać jeszcze powtórkę sylwestra z 2 czy jak ten kicz się tam nazywał.

Azi

2

@Janiama Gdyby nie nazwisko Koeman w tekście to opis pasuje jak ulał do Reprezentacji Polski.

Fakty z Barcelony: piłkarze mówili że wywalanie Valverde to głupota a problem stanowi Bartomeu (to mówił nawet Neymar 3,5 rok temu...). I czas pokazał ze to zawodnicy mieli rację. Więc jak widzę beznadziejne wyniki i walenie w ścianę kiedy rywal muruje bramkę a przy tym Koemana patrzącego na wydarzenia na boisku jakby taki był plan na grę - to raczej nie mam wątpliwości na czyje tym razem wyjdzie. Pozostaje tylko pytanie czy Koeman jest na tyle ogarnięty aby wreszcie coś zmienić w taktyce czy poprawki będzie już wprowadzać Xavi. Stawiam na tą drugą opcję bo holender jest po prostu słabym szkoleniowcem i to nawet nie jest jego wina.

Azi

0

@Barca25 Z taką grą to 4 punkty w tych 3 meczach nie będzie złym rezultatem (sic!)

Azi

5

@Pawlak1992 Bez Messiego grają w meczach o pietruszkę. Faktycznie bez presji i ciśnienia. Tyle że w lidze to nie zadziała...

Azi

1

@klemens100 nie ma to jak dać idiocie możliwość pisania artykułów...

Azi

1

@Comentateiro jak na dłoni - i to do długiego czasu - widać że każda lepiej zorganizowana ekipa niszczy nas doszczętnie. Tutaj wychodzi różnica między EV a Koemanem. Pierszy nie szedł w efektowny football bo doskonale wiedział że to nie da efektu. Drugi nie jest na tyle dobrym szkoleniowcem aby się tego domyślić. Efekt mamy jaki mamy. Na tą chwilę to Koeman może Valverde wiązać buty i nosić worki z piłkami po treningu.

Dość przerażający jest fakt, że obecne "władze" zapewne nie są uprawnione do zwolnienia Koemana. A jak tak dalej pójdzie to - i to już naprawdę nie jest śmieszne - możemy mieć duże problemy z załapaniem się do LM w kolejnym sezonie.

Azi

0

@Gwyn Tak jest - robiłem na chłodnej chyba ale to było już parę lat temu. Bardzo fajna firma. Nazwy nie pamiętam - coś z car audio właśnie. Pewnie Ci sami. Jeżeli to oni to nie bój żaby - świetnie wykonali robotę. Sam też do nich trafiłem z polecenia i choć ja akurat myślałem że płacę drogo to nigdy nie żałowałem wydanej kasy.

Azi

0

@mekston jest się o co bić bo z 2 miejsca można trafić na City, Liverpool czy Bayern. Nie oszukując się - każda z tych ekip raczej nas wywali z LM :/

Azi

0

@Gwyn Może ma możliwość kupić taniej głośniki? Może robotę robi na szybko i na odwal się więc robocizna tanio wychodzi? A może taka jest po prostu stawka. Ciężko stwierdzić - za mało danych.

Jaka firma? Ja robiłem kiedyś w takim małej w którejś uliczce w okolicach Muzeum Powstania Warszawskiego. Jeżeli ta sama firma to bez obaw - wszystko hula jak ta lala :)

Azi

1

@Bykunn ostatnio mimochodem usłyszałem że na grypę choruje w tym roku o 98% mniej niż rok temu. Nie chce mi się jednak szukać potwierdzenia ale to nie pierwszy raz jak pojawiają się informacje ze testy wykrywają covida u chorych na grypę.

No i martwi ta śmiertelność ogółem a nie na covida. Ostatnio oglądałem bardzo fajny wywiad z jednym medykiem na kanale Atora. Gość bardzo logicznie argumentował że covid sam w sobie nie jest tak groźny a śmiertelność nie jest na tyle wysoka aby panikować. Problem stanowi jedynie totalna rozpierducha opieki zdrowotnej oraz konsekwencje jakie to ze sobą niesie.

Azi

0

@MaziFCB i nadal się sprzedaje... szkoda :(
Widać okienko bez Neymara to okienko stracone.

Azi

2

@Zip mnie najbardziej interesuje ile osób zmarło z powodu covid ale z uwagi na brak dostępu do pomocy medycznej...

Azi

3

@TheNekro94 "ponieważ człowiek jest najbardziej inteligentną z istot na Ziemi (...)"

To zdecydowanie jest temat do dyskusji :D
Owszem znajdzie się trochę argumentów za. Ale nie brakuje też argumentów przeciw.

Azi

0

@NeroTFP W tym ostatnim skoku to widać jak się w locie zorientował że skocznia mu się skończyła i trzeba awaryjnie lądować :D

Azi

0

@MesQueUnClub_87 w sumie to biere taki scenariusz w ciemno bo ciężko widzę ten finał w innych okolicznościach ;)

Azi

0

@msmsms słowo norma tutaj nie pasuje...

Azi

1

@MesQueUnClub_87 a jak się dostali do tego finału? :D

Azi

6

@AdiKingu96 porównujesz grę ze spotkań z ogórkami - w dodatku bez żadnej presji wyniku do twardej gry o każdy punkt. I wyciągasz wniosek że bez Leo jest lepiej. Serio? :)

Azi

0

@DonAndrzejos Bardzo fajnie zapowiadający się zawodnik. Mega talent. Niestety nie umiał dopasować się do zespołu. Do tego jeździec bez głowy. Szkoda chłopaka.

Azi

1

@MesQueUnClub_87 o stary rozwaliłeś system :D
300 ma tyle wspólnego z historycznym filmem co Flinstonowie ;)

Azi

1

@BarcaInfo nie dziwota :)

Azi

0

@TheNekro94 na pewno? Nigdy się tego nie dowiemy ;)

Azi

1

@DonAndrzejos z tym Leo zostającym w Barcelonie to wstrzymajmy się jeszcze trochę. W klubie nadal jest burdel a Leo może mieć zwyczajnie tego dość. Zobaczymy czy po wyborach nowy zarząd dogada się z naszą legendą.

Azi

2

@culesjasiules Na dzisiaj to Koeman przegrał większość trudnych spotkań i w żadnym z nich nie można było stwierdzić że to "pech". To że efektownie ogrywa dużo słabsze ekipy to dobrze ale za to się tytułów nie dostaje.

Azi

0

@TheNekro94 no i Pique nadal gra w Barcelonie. Gdzie skłamał? ;)

Azi

0

SopcastHD się zwinęło? I jak tutaj teraz mecz zoabczyć? :/

Azi

3

@Rewolucja123 ja wolę obecną nienormalność niż powikłania po pseudoleku przygotowanym na szybcika. Powikłania za które nikt nie chce brać odpowiedzialności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?