Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bartunek kibice już dawno się nauczyli :D
4
@MesQueUnClub96 dobrze że nie powiedział że to nie wina ustawienia i że on jest super ale to zawodnicy źle grają bo byłby Koemanem ;)
1
@arasz1819 do końca czego? :D
Rozumiem że jak jesteś poważnie zagrożony tym ze nie awansujesz do LM to nie działasz aby naprawić sytację tylko wkładasz palec do nosa i czekasz. No spoko - powodzenia i sukcesów życzę :D
0
@CZAJUN_119 Tak. Mógł zostawić Suareza. A kadrę wybiera i przygotowuje do sezonu jak i kolejnych spotkań on. Jeżeli zawodnik nie ma formy to chyba znaczy że coś jest nie tak z przygotowaniem no nie?
2
@Fenelon Świetnie to gra wyglądała z ogórkami i zespołami które nawet nie próbowały się bronić. To WIELKI sukces. Nie ma co...
2
@tobiasson92 To nie takie proste. Oni nie potrafią nic innego niż "politykować". Jeżeli zabierzesz im źródło dochodu to za co mają żyć? Firmę mają założyć? Bez żartów - do tego trzeba mieć odrobinę kompetencji. Na etat iść - nikt ich nie zatrudni przecież skoro oni nic nie potrafią. Dlatego nie liczyłbym na wielkie bunty, chyba że dogadają się na nowy podział władzy po wyborach.
1
@tobiasson92 Nawet gdyby było to wybitnie niewykonalne to przecież można wrzucić do zamrażarki takowe wnioski - nie pierwszy i nie ostatni.
3
@barcelonaLM Dlaczego? Skoro trybunał robi to co Kaczor nakazuje?
12
"Nie chodzi o ustawienie", "Nie chodzi o ustawienie", "Nie chodzi o ustawienie"
Stary - jest mi wszystko jedno o co chodzi. Możesz kazać zawodnikom chodzić na rękach i klaskać stopami. Możesz dłubać sobie w nosie palcami u stóp. Nic mnie to nie interesuje bo to Twoje pomysły. Ale liczy się efekt końcowy. Na tą chwilę gra wygląda tragicznie i bliżej nam do spadku niż do LM, więc nie jest to wina ustawienia tylko TWOJA wina. Nie bądź pierdołą i nie zasłaniaj się innymi. Ogarnij temat albo powiedz pas - patrząc na okoliczności i tak miałeś marne szanse na sukces ale nazywanie szamba perfumerią niczego nie poprawia.
1
@cat_r37 @Coutinho007 Nie lubią go i nie podają mu piłki. Widać to w każdym meczu! Nie oglądałem wprawdzie ani jednego ale i tak wiem swoje! O!
9
@cat_r37 pewnie Valverde nadal zmusza go do złego grania ;)
1
@IronSanHybrid pewnie było najwyżej punktowane :D
W Familiadzie nie odpowiada się zgodnie z logiką ale z tym co mogą odpiwdziec ankietowani. Więc jak Cię pytają z czym kojarzy Ci się Austria to nie mów narty ale Australia ;)
4
@NeroTFP Wychodzi na to że min. 19 lig europejskich jest lepszych niż ekstraklasa
0
@marcin62 aż mi się przypomniało :D
0
@Kgorecki2500 nie "na" tylko "z"
Cieszenie się że pojawiają się antyciała AIDS to jakby cieszyć się że ma się pozytywny wynik testów na HIVa...
2
@Kettger awans do pucharów ekipy z ekstraklasy to sukces sam w sobie
1
@Kajtek77 Toż to Lech Wałęsa!
1
@DLFCB w pierwszej chwili odniosłem wrażenie że oni się stresują ze trafią na nas. Człowiek żyje przeszłością...
1
@bartekvisca producenci drogich nowych sprzętów są zachwyceni. Szczególnie teraz przed Świętami
7
@Chakalaka Suwerenna, sprawiedliwa Polska Michnika i Urbana :D
Ja pikole! Co autor ćpie to ja nie wiem :D
1
@Fenelon Koeman i zmiana ustawienia... Taaaaak. Na piwno.
5
@Adamski69 jeżeli masz wersję na dyskietkach to owszem
1
@Rewolucja123 Nie potrafię wierzyć w Koemana. W zasadzie w każdym meczu, gdzie rywal się umiejętnie broni to walimy głową w ścianę. Widać że nie ma żadnego pomysłu na przebicie obrony rywala, nie ma pomysłu na wyjście z pressingu, nawet zawodnicy wysyłają sygnały że to nie działa! - a ten gada że "nie ma problemu z ustawieniem". Bez jaj - wiadomo były że Koeman to nie jest szkoleniowiec najwyższych lotów i w obecnych realiach trudno takiego zatrudnić. Ale to co się dzieje na boisku to jest dramat.
0
@Rewolucja123 Dziury? Oni chyba nie mają pojęcia jak mają wyprowadzać piłkę. MatS czasem próbuje grać długą piłkę, czasem do stoperów, czasem do bocznych obrońców a czasem do drugiej linii. I to wszystko nawala bo nie ma w tym żadnego planu czy choćby koncepcji. Zawodnicy stoją i czekają na to co tym razem będzie grane. A nasza obrona od zawsze waliła babole i zawsze były do nich zastrzeżenia.
3
@Bagsik88 za EV w Barcelonie - Mina :D
1
@Rewolucja123 Nie wiem czy pisanie rzeczy oczywistych komuś kto widzi "sabotażystów" ma sens? :D
0
@norbi77 jak mi się zdaje to miał dokładnie tych samych...
9
@A_Gomesinho_21 i dlatego LR nienawidzi EV a "Koeman jest niewinny bo to przeca piłkarze grają a Koeman mówi że bedzie super!"
0
@ksobi do soboty raczej nie. W niedzielę to tak 50/50 a do kolejnej to już raczej na 100% pobije osiągnięcia EV
0
@IronSanHybrid Ja bym chciał PSG - ale byłby płacz jakby Neymarek nas wywalił z LM. Ciekawy jestem komu by kibicowały osoby, które co pół roku molestują stronę newsami jak to wraca do Barcelony?