Azi

1

@Ascend Nie oszukując się - nikto nie powinien przyjmować ŻADNYCH "leków" do czasu aż będą bardzo dokładnie przetestowane.

Morawiecki nie lubi to!

Azi

1

@derlysy1979 Zgadza się. Ale to nadal są pojedyncze mecze gdzie rywal nie ma pojęcia jak zagrasz więc nie może się przygotować. A taktyki i ustawienia nie da się zmieniać co mecz. To znaczy da się ale raczej z opłakanym skutkiem.

Azi

1

@czygun To teraz wyboraź sobie że nie ma Leo i nie ma do kogo tej piłki podać. Tak to będzie wyglądało bez Leo. Mniej więcej tak jak Real bez Ronaldo czyli próbujesz grać to samo i dziwisz się że to kurła nie działa!

Azi

2

@dorkizos cała druga połowa jego kariery naznaczona jest symbolem bestii Batomeu. A teraz jeszcze Koeman kopie leżącego. Żal mi Messiego bo mógł wyciągnąć taką liczbę trofeów zespołowych i indywidualnych że to byłoby niemożliwe do pobicia... :(

Azi

6

@Przemek2323 Ostatnio RMF FM dzwoniło do hotelu pewengo posła PiS i dowiedziało się że nie ma problemu z rezerwacją dla całej rodziny na wyjazd na narty tylko muszą wpisać że to wyjazd służbowy.

Inny pomysł PiS. Domownicy + 5 osób na Wigilii. To jak ja z żoną i synem pojedziemy do teściów i przyjedzie też szwagierka z mężem i dzieckiem to będzie nielegalne bo to przeca 6 osób. Ale jak oni przyjadą do nas to będzie 5 osób i już jest git.

PiS i ich "logika" oraz "przestrzeganie" swoich własnych durnych pomysłów...

Azi

1

@dorkizos obawiam się że zaraz nie będzie też Leo...

Azi

4

Azi

16

Koeman: Nasza taktyka jest gówniana i takie daje wyniki ale nic nie zmienię bo tak.

Jedno zdanie obrazujące cały warsztat naszego trenera...

Azi

5

@cat_r37 czymś zupełnie innym jest kolor skóry, który po prostu taki jest i nie ma w tym nic negatywnego a czymś zupełnie innym jest wytykanie komuś że jest np. gruby, łysy, ślepy albo chory.

Azi

19

@cat_r37 Ja pikole :D

Nie wiedziałem że "czarny" oznacza kogoś kto z natury ma jakiś mniejszy lub większy problem zdrowotny :D

Azi

59

@Bykunn "powinien powiedzieć właśnie afroamerykanin albo czarnoskóry."
Właśnie takie wymuszanie bzdur i zwalczanie fikcyjnego pseudorasizmu doprowadza do nienormalności.

"I teraz proponuję postawić się w sytuacji gdzie czarnoskóry w Twoim kierunku "ten białas". Nie obraziłbyś się? Ja tak"
A ja nie. Kurła jestem biały i co to zmienia? Absolutnie nic. Ten czarny jest takim samym człowiekiem jak ja. Żyje na tej samej planecie, myśli jak ja, kurła niczmym w zasadzie się nie różni za wyjątkiem tego że jest czarny a ja biały. Jedni mają niebeiskie oczy a inni zielone. I co z tego?

Azi

0

@KacperVEB Jak tam Janusz - zmieniłeś zdanie po wczorajszym meczu? :D

Azi

4

Zara się zlecą fanboye Koemana i bedzie że to Lenglety i inne Janusze winne a Koeman to je SUPERHIRO! A że nie ma pomysłu na grę, żadnej alternatywy dla i tak bardzo słabego ustawienia - to som rzeczy nieważne! SUPERHIRO KURŁA!

Azi

0

@Walker myślę że Makumba skończyłaby się linczem ;)

Azi

0

@maniak33333



To po prostu młode wilki ;)

Azi

2

@bady48 Kurka bohater na jakiego nie zasługujemy :D

Tyle że upieranie się przy nieracjonalnym ustawieniu które nie pasuje nawet zawodnikom nie jest przejawem rozsądku. A fakt że zamiast brać na klatę złe wyniki to wylewa wszystko na zespół - to tylko tą ekipę rozwala.

Nie. To nie jest bohater. To nie jest gościu jakiego teraz potrzebujemy. To jest wydmuszka, która tylko gada i przez którą jesteśmy w jeszcze większym bagnie niż byliśmy w lecie. To że Barcelona go przerasta to nie jest powód do wstydu. Ale niszczenie drużyny zdemolowanej przez Bartomeu - to chluby mu nie przynosi. To jest po prostu bardzo słaby trener, który dostał szansę tylko dlatego że nikt inny nie chciał się taplać w szambie Bartomeu. Możesz sobie wierzyć w te bzdury które on gada ale koniec końców to wyniki obrazują jakim ktoś jest szkoleniowcem. A wyniki są beznadziejne.

Azi

0

@Kacper1432 "Po co Koeman gadał że on wszystkich potrzebuje i na wszystkich ma pomysł skoro jak widać go nie ma?"
Bo on nic po za gadaniem nie umie...

Azi

1

@Alan985 Trincao powinien się ograć w lidze - dać go na wypożyczenie. Presja go przerasta wyraźnie bo możliwości chłopak ma. Pokazał przebłyski ale teraz się zablokował.

Azi

2

@NeroTFP Lenglet jest totalnie bez formy. Może nie radzi sobie z presją? Nigdy nie był najwybitniejszym obrońcą a teraz zamiast doświadczonego Pique, który mógł mu dużo podpowiedzieć ma juniora, któremu jeszcze wypadałoby pomóc.

Dodajmy do tego trenera, który widzi że obrona gra fatalnie ale ma swój pomysł na grę i nie zamierza nic zmieniać choć gra wygląda gorzej w każdym kolejnym spotkaniu.

Bez jaj - Bartomeu dewastował ten klub 6 lat a większość zorientowała się w jego roli dopiero w ostatnich miesiącach jego rządów, kiedy już nie dało się przykryć szabma wywalajacego z każdej strony. Teraz zespół dewastuje parodia trenera ze swoimi wizjami gry, które nie mają sensu i które bardzo wyraźnie nie pasują samym zawodnikom - skoro takie przecieki wychodzą z klubu. Dziś Koeman ma szansę udowodnić że jast choć przeciętnym szkoleniowcem - jeżeli coś zmieni i gra się poprawi. Ale ja w to nie wierzę. Nie zorbił tego z zadnym poprzednim klubem i nie zrobi tego z Barceloną. Bo to jest zwykły słaby partacz.

Azi

3

Dzień wyborów i wykopanie Koemana to będzie w Barcelonie święto.

Azi

2

@NeroTFP my nie mamy drużyny więc wyżywanie się na pojedynczych zawodnikach nie ma racji bytu.

Azi

1

@VamosRakieta Patrząc na same statystyki to można by powiedzieć że Barcelona byla lepsza tylko zabrakło skuteczności. Ale jak się patrzy na naszą grę to nikt normalny tego nie powie. Tym bardziej że Juve też nic specjalnie wybitengo nie pokazało.

U nas nie ma drużyny. Nie ma pomysłu na wychodzenie z pressingu. Nie ma alternatywy dla dennego 4231 i nie ma trenera, który choćby zauważył problem. Dosłownie kopią nas w dupę a ten siedzi i udaje że taki jest plan na grę. A potem jak się patrzy na wyniki to z trudnymi rywalami mamy 4 punkty na 15 możliwych. Z czego te 1 punkt z Sevillą na farcie. Żart a nie trener.

Azi

2

@Alan985 tutaj masz fajną opinię kolegi @MrRipleyyy :D

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9354245#comment-9354328

e: najzabawniejsze jest to że Trincao przez większość spotkania stał i przyglądał się jak Dest mierzy się czasem nawet z 4 rywali. Mógł chociaż jednego odciągać pokazując się do gry. Mógł choćby zabezpieczać Desta przed stratą. Ale nie - on wolał stać i dłubać w nosie. Masakra!

Azi

1

@NeroTFP Każdy chce trafić na nas... Nie oszukujmy się :(

Azi

3

@Hrzan "niech Koeman dostanie spokojne 2/3 lata (casus Lamparda)."
Za tą padakę którą nas serwuje? Za to że klepie nas Getafe, Cadiz i Real z Juve w domu? Bez jaj...

Azi

0

@Cvzx tyż fakt...

Azi

4

Rewolucja Koemana - wpierdziel w LM dostajemy jeszcze w fazie grupowej a nie pucharowej. Ale spoko - w przyszłym sezonie nas nie zleją. Bo do tej LM nie awansujemy...

Ja pikole...

Azi

1

@kkbarca wszystkich byś tylko pod ścianą stawiał. Zmień nick na STALIN!

Azi

0

@BarcaInfo wydaje mi się że problemem nie jest brak minut dla Puiga ;)

Azi

0

@Kakixbarca ja tam bym spróbował innej taktyki skoro przy obecnej robią nam z dupy jesień średniowiecza. Warto też wspomnieć kto wybiera skład na mecz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?