Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/202011/1606578922_by_Teknoman.jpg?1606578923
:D
2
@Zoker z tym kaskaderem to chyba akurat nieprawda ale mniejsza.
Fajny materiał powiązany z aktorem:
0
@MESSIah16 że ich nie zaprosili? O.o
0
@Seba_89_ zwineli się całkowicie czy tylko strona padła?
2
@BarcaInfo Neto - Dest, Mingueza, FdJ, Junior - Alena, Puig - Trincao, Pedri, Dembele - Braithwaite
W zasadzie jedyna niewiadoma to czy w 11 wyjdzie Pedri czy Griez. Patrząc po liczbie rezerwowych to i tak należy się spodziewać ze zagrają wszyscy powołani (oczywiście po za bramkarzami).
0
@ksobi A to auto to było Audi czy BMW? ;)
e: myślę że życie już ich dostatecznie pokarało takim ilorazem inteligencji :P
2
https://zapodaj.net/images/654e8ba2716e9.jpg
Geniusze zbrodni :D
1
@Foton Ło panie przyłapali idiotę na kłamstwie. Toż to niespodzianka ;)
0
@Gosciuu nie dziaduj i wyspikaj całość dla własnego bezpieczeństwa. Nie chcesz żeby płyn ci zamarzł w aucie a jeżeli się wymieszają to zimowy straci trochę właściwiści.
1
@michal26 fakt 151515151
55
Fajny tydzień ma Real. Sevilla na wyjeździe. BM u siebie i musi wygrać żeby awansować. Na deser szybciutko Atletico. Wszystko w 7 dni.
I kilka kontuzji kluczowych zawodników gdzie szczególnie musi boleć brak Ramosa i Valverde. A jeżeli Benzema by im jeszcze wypadł - powiedzmy covida złapał - to już w ogóle skład wyglądałby majestatycznie!
Jeszcze tylko brakuje Lunina na bramie :D
1
@Naturopata wystarczy tam zrobić szpital jednoimmienny, zamknąć drzwi, zablokować okna i niech se kolesie z psyuchiatryka tam siedzą ;)
0
@Guffi Czyli min. 5 minut ;)
0
@mr_robot trochę nie temat ale jak rozwinęła się ta akacja z Benzemą któy coś mówił zeby nie grać do VJ?
0
@lucca87 Też tak obstawiam. Chyba że ten uraz to nie był uraz. Ale i tak oszczędziłbym Francuzja - w środku pola jest dużo więcej opcji do rotacji niż na stoperze. Choć w obronie na upartego to i Busi zagra.
2
@RobsonPL "ale zajechało multikontem albo kolejnym prowokatorem. Ktoś się wbija do dyskusji i wali ten sam gnój pt. "większość tutaj nie myśli logicznie". Serio? XD"
Serio. I Ty przy takich tekstach potrafisz rzucić do innych "Tylko przestań być toksyczną osobą, która uważa, że tylko jego zdanie w takiej sprawie jest słuszne, a inne to sobie może obrażać i uznać za idiotyczne. "
Poziom hipokryzji niemal niemożliwy do osiągnięcia.
3
@NaFazieHitman Ciężko być lewicą jak cały sejm jest wypełniony socjalistami :D
0
@clyde Dobre! A miała rower albo zaproponowali jej podstawienie? ;)
3
@IronSanHybrid Ciekawe miejsce na miasto. Chyba mają za mało ziemi w tych Chinach że się budują w takich miejscach.
0
@slayer z rezerw? ;)
A tak serio to mnie nie dziiw ilość obrońców. Po rządach Bartomeu już w zasadzie nic mnie w tym klubie nie dziwi.
3
@Zoker https://gazetakrakowska.pl/tak-glosowalo-podhale-wyniki-z-powiatow-tatrzanskiego-i-nowotarskiego/ar/c1-15052326
Oszołamiajacej większosci Duda nie miał ostatnio. Nie zmienia to faktu, że jeżeli ludzie nadal będą głosowali na PiS/PO to nadal władza będzie robiła co im się podoba.
1
@ELBARCAVISCA gdzie ja kogoś atakuję? O.o
e: tutaj nie ma żadnych argumentów na występ Peny. To jest tylko "fajne byłoby danie debiutu kolejnego młodego zawodnika w meczu". To nie jest argument. To jest opinia.
1
@RobsonPL Skoro jestem taki toksyczny to po co w ogóle do mnie pieszesz? O.o
Możesz mi wyjaśnic co chcesz osiągnąć?
1
@RobsonPL Mniej wiecej tak samo logiczne jak wrzucanie suszarki do wanny w czasie kąpieli. Ale miej sobie swoją logikę jaką tam tylko chcesz. Nie moja sprawa.
0
@Wossi61FCB Bo on odpowiada za tą dużynę i może sobie robić co mu się podoba. Jeżeli uzna że wystawienie Messiego na bramce pozytywnie wpłynie na zespół to niech tak działa. Nie zmieni to oczywistego faktu, że i tak będzie rozliczony z efektów.
Ty natomiast jesteś tylko gościem piszącym sobie co byś tam sobie chciał w internecie. Nikt Cię z tego nie rozlicza więc możesz sobie wymyślać bzdury. Niby drobna różnica ale pacz pan jaka znacząca ;)
2
@Wossi61FCB dlaczego miałbym porównywać Koemana do płaskoziemcy? O.o
Masz bardzo dziwny tok myślowy. To że Ty na coś się upierasz to nie znaczy że Koeman jest płaskoziemcem.
2
@Wossi61FCB płaskoziemca też nieprzekonasz. Niektórzy po prostu upierają się przy czymś głupim i nielogicznym. I juz. Taki jest świat.
8
@Wossi61FCB Bo to była ostatnia kolejka i gra na odwal się
Nie po to się ustala hierarchię w zespole aby ja burzyć dla swojego widzi-mi-się. Tylko idiota tak postępuje. Rezerwowy bramkarz i tak ma przechlapane bo ma zerowe szanse na grę a musi być cały czas w gotowości. Olanie go żeby dać szansę komuś innemu to byłoby zwykłe chamstwo ze strony szkoleniowca.
9
@Wossi61FCB Dlatego że jak ktoś jest DRUGIM bramkarzem to gra zawsze wtedy kiedy nie gra ten pierwszy. A jak ktoś jest TRZECIM bramkarzem to gra tylko wtedy gdy nie może grać pierwszy i drugi.
7
@Wossi61FCB Dlaczego Neto miałby nie dostać minut? O.o