Azi

1

Nad czym tam na VARze tak debatowali?

Azi

0

@macio_944 "usuwanie dyskusji na LR bez podania przyczyny"
W 99/100 przypadkach powód jest oczywisty dla każdego kto nie jest nieogarnietym ogórem ;)

Azi

1

Dembele ma dośrodkowania na poziomie Ziobry :D

Albo dzisiejszej skuteczności Grieza

Azi

0

Skupił się żeby trafić w bramkę. Nie róbmy presji ;)

Azi

0

Będzie celny strzał? ;)

Azi

0

@budel17 każdy zespół ma swojego Morate?

Azi

1

Pedri co ten chłopak robi z piłką to nie mam pytań!!

Azi

0

Bramka piękna ale nasza bardzo kiepska organizacja gry i asekurowanie kolegów to mnie razi niestety :(

Azi

0

@ObiektywnyKibic121 za kim by nie pobiegł to adresatem podania będzie te zawodnik bez krycia...

Azi

3

Uuuu ale Dembele dał ciała w defensywie odpuszczając rywala i zostawiając S. Roberto 1:2

Azi

2

Ale chętnie sobie zobaczę mecz bez Leo :)

Azi

2

@NeroTFP słuszny komentarz - jeszcze jakieś krosty na tyłku wyskoczą. Po co ryzykować? ;)

Azi

5

"Teraz Barcelona to komercyjny zespół, a zawodnicy są produktami."
Zgadza się. Niestety. Paskudnie się z tym czuję.

Azi

1

Nie bądzmy formalistami. Przyklepcie ugodę a nowy zarząd ją tylko zaakceptuje.

Azi

2

@Przemek2323 od kilku tygodni przygotowują sobie narrację pod wzrost zakażeń

Gdyby z taką skutecznością zarządzali krajem jak produkowali propagandę to naprawdę mielibyśmy fantastyczny rząd. Ale niestety propaganda to jedyne na czym się skupiają.

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

1

@wojopancer Bidet vs Trampki

Azi

1

Ostatnia odpowiedź trochę pod publikę ale szanuję. Tylko na 7 pytań odpowiedziałbym tak jak on :D

Azi

9

@NeroTFP W Kilerze była taka dobra ochrona - wsadzić do pierdla. Propnuje aby dostał taką ochronę już na stałe.

Azi

2

@elmayakos patrząc po tym jak naiwnie łykał bzdurne informacje to raczej za niskie nawet na twitter

Azi

0

Transfer na 9ke? ;)

Azi

0

@masq Coś w tym jest :D

To znaczy nic sensownego ale masz rację ;)

Azi

1

@masq Leo z prawej i będzie się wymieniał pozucjami z Pedri (w środku) i Griezem (na 9-ce). Nie widzę innej opcji.

W mojej ocenie to nie będzie 4231 a bardziej 433

Azi

1

@Gomess raczej Leo

Azi

43

Firpo wreszcie odpocznie. No i Leo dostanie minuty. Kto wie - może jak dobrze zagra to wyjdzie też w pierwszym składzie w lidze? ;)

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@Ojciec5tkidzieci bo to Figo - taki fagas z Portugalii

Azi

2

@The Game 10 coś mi się wydaje że 75 min przed meczem ale nie mam pewności - dlatego pytam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?