Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nad czym tam na VARze tak debatowali?
0
@macio_944 "usuwanie dyskusji na LR bez podania przyczyny"
W 99/100 przypadkach powód jest oczywisty dla każdego kto nie jest nieogarnietym ogórem ;)
1
Dembele ma dośrodkowania na poziomie Ziobry :D
Albo dzisiejszej skuteczności Grieza
0
Skupił się żeby trafić w bramkę. Nie róbmy presji ;)
0
Będzie celny strzał? ;)
0
@budel17 każdy zespół ma swojego Morate?
1
Pedri co ten chłopak robi z piłką to nie mam pytań!!
0
Bramka piękna ale nasza bardzo kiepska organizacja gry i asekurowanie kolegów to mnie razi niestety :(
0
@ObiektywnyKibic121 za kim by nie pobiegł to adresatem podania będzie te zawodnik bez krycia...
3
Uuuu ale Dembele dał ciała w defensywie odpuszczając rywala i zostawiając S. Roberto 1:2
2
Ale chętnie sobie zobaczę mecz bez Leo :)
5
https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/202011/1604609336_by_Teknoman.jpg?1604609336
Było już?
2
@NeroTFP słuszny komentarz - jeszcze jakieś krosty na tyłku wyskoczą. Po co ryzykować? ;)
5
"Teraz Barcelona to komercyjny zespół, a zawodnicy są produktami."
Zgadza się. Niestety. Paskudnie się z tym czuję.
1
Nie bądzmy formalistami. Przyklepcie ugodę a nowy zarząd ją tylko zaakceptuje.
2
@Przemek2323 od kilku tygodni przygotowują sobie narrację pod wzrost zakażeń
Gdyby z taką skutecznością zarządzali krajem jak produkowali propagandę to naprawdę mielibyśmy fantastyczny rząd. Ale niestety propaganda to jedyne na czym się skupiają.
1
@MesQueUnClub96 https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201407/1406038285_by_gruby120.jpg?1406757544
Tak mi się skojarzyło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@wojopancer Bidet vs Trampki
1
Ostatnia odpowiedź trochę pod publikę ale szanuję. Tylko na 7 pytań odpowiedziałbym tak jak on :D
9
@NeroTFP W Kilerze była taka dobra ochrona - wsadzić do pierdla. Propnuje aby dostał taką ochronę już na stałe.
2
@elmayakos patrząc po tym jak naiwnie łykał bzdurne informacje to raczej za niskie nawet na twitter
0
Transfer na 9ke? ;)
0
@masq Coś w tym jest :D
To znaczy nic sensownego ale masz rację ;)
1
@masq Leo z prawej i będzie się wymieniał pozucjami z Pedri (w środku) i Griezem (na 9-ce). Nie widzę innej opcji.
W mojej ocenie to nie będzie 4231 a bardziej 433
1
@Gomess raczej Leo
43
Firpo wreszcie odpocznie. No i Leo dostanie minuty. Kto wie - może jak dobrze zagra to wyjdzie też w pierwszym składzie w lidze? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ojciec5tkidzieci bo to Figo - taki fagas z Portugalii
2
@The Game 10 coś mi się wydaje że 75 min przed meczem ale nie mam pewności - dlatego pytam