Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu Posadzisz Leo na ławie, nie wygrasz meczu a sami Cię spakują i zasadzą takiego kopa że polecisz na księżyc.
Messi jest nie tylko zbawieniem ale też niejako przekleństwem Barcelony. Dlatego tak ważne jest aby utrzymać równowagę miedzy zależnością od niego a jego przeciążeniem.
To co zrobił Bartomeu - atakując Leo i doporowadzając do jego chęci odejścia - to było dla nas zabójstwo. Jeżeli już się stało to należało pozowlić mu odejść bo teraz jesteśmy na skraju przepaści a Messi nas nie uratuje.
1
Bartomeu doprowadził do ruiny nie tylko klub ale też Leo...
Bałem się że to będzie stracony sezon, potem dwa mecze nadziei a teraz kolejna wtopa. Nie ma rady - szybkie wybory, ratujemy budżet i budujemy ekpię od zera w zasadzie (zapewne bez Leo).
12
@BarcaInfo Leo powinien to powiedzieć... :/
1
Słuchaj Martin. Wchodzisz, strzelasz bramkę. Taki plan.
9
https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/202010/1604083337_by_jeanvaljean.jpg?1604083338
Złoto :)
3
Może niech redakcja robi ankietę przy podawaniu składu?
1. Skład rewelacja!
2. Skład do bani!
0
@Ksyku262 Dlaczego?
1
@BarcaInfo Czy Xavi zostanie zdetronizowany jeszcze w tym sezonie? Prawdopodobnie. O ile nie zbankrutujemy :P
Pytanie czy w kolejnym sezonie Leo będzie śrubował rekord?
0
@FCB24 Nazwisko robi swoje.
1
@justfootball I od razu wyniki i pozycja w tabeli się poprawiły
https://zapodaj.net/images/d7ce15fde9de8.jpg
I to w jakim towarzystwie! ;)
0
@Fawrf Dziękował
@BarcaInfo Chciałbym :)
6
Hokus-Pokus PiS to dziady
@BarcaInfo podaj składy!
0
@Hubso Odbiją sobie w LM ;)
1
@Fartlow Policzyłbym ale nie mogę oderwać oczu od Twojego avatarka
0
@DonMatteo901 Kto to?
1
@KmN piękna kolekcja. Gratuluje :)
0
@masq tak - robią bardzo rozsądnie
0
@VamosB Faktycznie mój błąd. Zwracam honror. O ile pan prezydewnt go miał oczywiście.
2
@matirix20 mocno dyskusyjny
1
@betonito i będzie sprzedawał hoddogi w czasie spotkań czy po co nam on?
2
@DonAndresFCB Ten pan który mógłby tak zrobić już został wytaczkowany
2
@DonMatteo901 bez jaj. Niech je skupuje z własnej kasy. Nie widzę powodów dla których osoby płacące podatki w Warszawie mają ponosić koszty głupich decyzji rządu i parodii prezydenta miasta.
I tak - szkoda mi handlarzy. Ale szastanie kasą z budżetu kraju czy miasta to nie jest rozwiązanie problemu...
1
@koksik2700 Właśnie zapracowałeś na darmowe 5 herbików :P
1
Świat płonie a @BarcaInfo i tak robi swoje ;)
0
@justfootball dlaczego sądzisz że ktokolwiek wierzy TVP?
1
@koksik2700 A jak nie mam upodobań politycznych bo wszystkich polityków równo uważam za złodziei a wolny czas poświęcam nie na śledzenie nudnych protestów a na zabawę z synem i grę w Factorio - to do jakiej grupy należę? Normalnych? Nienormalnych? Dziwaków? ;)
0
@NeroTFP patrząc po tym jak często są tutaj cytowani to - paradoksalnie! - niestety świetnie wydali tą kasę. Chcą prowakować ludzi i proszę - kilka słów i zaraz wielkie oburzenie na twitterze. Ba - nawet na LR zionie nienawiścią. Dlatego prawie tutaj nie bywam w ostatnich dniach.
0
@MESSIah16 nie wiem czy kłamie mówiąc że będzie szczepionka, że będzie w styczniu, że nie będą zmuszać czy w każdym z tych elementów.
0
@Majkel34 Będą aresztowali złodziei i nie chcą przypadkiem zgarnąć kogoś kto nie jest posłem :P
1
@AdiBarca87 Robią tak bo ludzie na to reagują. I właśnie o wzbudzanie agresji tutah chodzi. Jeżeli nie wyzbędziemy się tej agresji to nadal będą takie prowokacje. Jedyne rozsądne wyjście jest takie aby nie reagować. Buntownicy sobie pokrzyczą, poplują, zdewastuja coś - trudno. Taki jest świat. Ale jeżeli nie będzie odzewu, szczególnie jeżeli nie będzie się tego nagłaśniało, to w końcu dadzą sobie spokój.