Azi

0

@Mroziu Posadzisz Leo na ławie, nie wygrasz meczu a sami Cię spakują i zasadzą takiego kopa że polecisz na księżyc.

Messi jest nie tylko zbawieniem ale też niejako przekleństwem Barcelony. Dlatego tak ważne jest aby utrzymać równowagę miedzy zależnością od niego a jego przeciążeniem.

To co zrobił Bartomeu - atakując Leo i doporowadzając do jego chęci odejścia - to było dla nas zabójstwo. Jeżeli już się stało to należało pozowlić mu odejść bo teraz jesteśmy na skraju przepaści a Messi nas nie uratuje.

Azi

1

Bartomeu doprowadził do ruiny nie tylko klub ale też Leo...

Bałem się że to będzie stracony sezon, potem dwa mecze nadziei a teraz kolejna wtopa. Nie ma rady - szybkie wybory, ratujemy budżet i budujemy ekpię od zera w zasadzie (zapewne bez Leo).

Azi

12

@BarcaInfo Leo powinien to powiedzieć... :/

Azi

1

Słuchaj Martin. Wchodzisz, strzelasz bramkę. Taki plan.

Azi

3

Może niech redakcja robi ankietę przy podawaniu składu?
1. Skład rewelacja!
2. Skład do bani!

Azi

0

@Ksyku262 Dlaczego?

Azi

1

@BarcaInfo Czy Xavi zostanie zdetronizowany jeszcze w tym sezonie? Prawdopodobnie. O ile nie zbankrutujemy :P
Pytanie czy w kolejnym sezonie Leo będzie śrubował rekord?

Azi

0

@FCB24 Nazwisko robi swoje.

Azi

1

@justfootball I od razu wyniki i pozycja w tabeli się poprawiły
https://zapodaj.net/images/d7ce15fde9de8.jpg

I to w jakim towarzystwie! ;)

Azi

0

@Fawrf Dziękował

@BarcaInfo Chciałbym :)

Azi

6

Hokus-Pokus PiS to dziady
@BarcaInfo podaj składy!

Azi

0

@Hubso Odbiją sobie w LM ;)

Azi

1

@Fartlow Policzyłbym ale nie mogę oderwać oczu od Twojego avatarka

Azi

0

@DonMatteo901 Kto to?

Azi

1

@KmN piękna kolekcja. Gratuluje :)

Azi

0

@masq tak - robią bardzo rozsądnie

Azi

0

@VamosB Faktycznie mój błąd. Zwracam honror. O ile pan prezydewnt go miał oczywiście.

Azi

2

@matirix20 mocno dyskusyjny

Azi

1

@betonito i będzie sprzedawał hoddogi w czasie spotkań czy po co nam on?

Azi

2

@DonAndresFCB Ten pan który mógłby tak zrobić już został wytaczkowany

Azi

2

@DonMatteo901 bez jaj. Niech je skupuje z własnej kasy. Nie widzę powodów dla których osoby płacące podatki w Warszawie mają ponosić koszty głupich decyzji rządu i parodii prezydenta miasta.

I tak - szkoda mi handlarzy. Ale szastanie kasą z budżetu kraju czy miasta to nie jest rozwiązanie problemu...

Azi

1

@koksik2700 Właśnie zapracowałeś na darmowe 5 herbików :P

Azi

1

Świat płonie a @BarcaInfo i tak robi swoje ;)

Azi

0

@justfootball dlaczego sądzisz że ktokolwiek wierzy TVP?

Azi

1

@koksik2700 A jak nie mam upodobań politycznych bo wszystkich polityków równo uważam za złodziei a wolny czas poświęcam nie na śledzenie nudnych protestów a na zabawę z synem i grę w Factorio - to do jakiej grupy należę? Normalnych? Nienormalnych? Dziwaków? ;)

Azi

0

@NeroTFP patrząc po tym jak często są tutaj cytowani to - paradoksalnie! - niestety świetnie wydali tą kasę. Chcą prowakować ludzi i proszę - kilka słów i zaraz wielkie oburzenie na twitterze. Ba - nawet na LR zionie nienawiścią. Dlatego prawie tutaj nie bywam w ostatnich dniach.

Azi

0

@MESSIah16 nie wiem czy kłamie mówiąc że będzie szczepionka, że będzie w styczniu, że nie będą zmuszać czy w każdym z tych elementów.

Azi

0

@Majkel34 Będą aresztowali złodziei i nie chcą przypadkiem zgarnąć kogoś kto nie jest posłem :P

Azi

1

@AdiBarca87 Robią tak bo ludzie na to reagują. I właśnie o wzbudzanie agresji tutah chodzi. Jeżeli nie wyzbędziemy się tej agresji to nadal będą takie prowokacje. Jedyne rozsądne wyjście jest takie aby nie reagować. Buntownicy sobie pokrzyczą, poplują, zdewastuja coś - trudno. Taki jest świat. Ale jeżeli nie będzie odzewu, szczególnie jeżeli nie będzie się tego nagłaśniało, to w końcu dadzą sobie spokój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?