Azi

0

@DaPi Sarkazm jest oczywisty tylko nie wiem co wspólnego mają Redzi z ratowaniem gospodarki :P

Azi

0

@DaPi co ja właśnie przeczytałem....

Azi

3

@Shapiro - Gdzie piła?
- U sąsiada.
- A czemu dała?
- Bo piła.

Azi

2

@NeroTFP "Ten wiceminister to ma ludzi za debili?"
Przypomniało mi się jak Morawiecki zarzucał Trzaskowskiemu współpracowanie z Tuskiem. A tłum wiwatował zupełnie zapominając że Mateuszek był doradcą Donalda...

Tak. Oni mają ludzi za idiotów. Sami zresztą do tego dopuszczamy skoro tłum radośnie pochłania bezrefleksji byle głupotę.

Azi

3

@herbblaugrana Wandalizm to patologia. Niezależnie od tego czy niszczysz kościół, meczet, scianę czy przystanek.

Swoją drogą - murale potrafią być wspaniałe.

Azi

0

@krissu8 chyba jest ok. Problem musi wynikać niestety z czegoś innego :/

Azi

1

@krissu8 sprawdź jaki jest ustawiony domyślny format pliku. Znajdziesz to w plik -> opcje -> zapisywanie

Azi

0

@Pawlak1992 albo skala oburzenia wcale nie jest tak wielka jak to się przedstawia.

Azi

0

@macio_944 Z tym jesteś bardzo charakterystyczny - zostaw ;)

Azi

1

@Messibestplayerintheworld chciałem napisać dokładnie to samo :D
Dobrze że otworzyłem wcześniej komentarze

Azi

1

@dzagos Znajomy opowiadał mi że miał robiony test (bodaj zeszły poniedziałek) i wynik miał tego samego dnia. Ale z drugiej strony szwagier pracuje w szpitalu i ostatno Alab odmówił im wykonywania testów (chodzi o problemy z diagnostami, którzy rzucają robotę - mało im płacą a są zawaleni robotą straszliwie). Więc może być różnie. Życzę zdrowia.

Azi

6

@Barca1992 Ciężko się oprzeć wrażeniu że te protesty są celowo wywoływane przez władzę.

Azi

0

@13th Niestety nie da się tego zrobić w rok czy dwa. Tutaj potrzeba kogoś z długofalowym planem.

Azi

2

@macio_944 zaowdnicy mogą być trochę wczorajsi ;)
Ale też liczę że wstąpi w nich trochę wiary - wczoraj nastąpił przełom w klubie, więc dobrze byłoby pokazać też przełom na boisku.

Azi

1

@Bykunn Faktycznie nie rozumiem jaki jest sens brania wózka jeżeli idzie się tylko i wyłącznie po paczkę chusteczek a w sklepie nie ma po za panią sprzedającą absolutnie nikogo.

Ale rozmiem że atakowanie mnie sprawia Ci wielką radość.

Azi

1

@Bykunn Rozmiem. Jestem burakiem bo grzecznie i bez pretensji poczekałem 3 minuty a potem sobie darowałem chodzenie po sklepie z wózkiem tylko po to zeby kupić paczkę chusteczek.

Niesamowitą masz logikę kolego :D

Azi

1

@Bykunn W WB jeszcze niedawno był przepis (może nadal jest?) że taksówkarze musieli wozić worek owsa dla konia. Rozumiem że Ci któzy tego worka nie wożą są dla Ciebie burakami?

Azi

0

@Janiama Super. To usprawiedliwia cała głupotę tej sytuacji...

Azi

0

@Naturopata Już niedługo na stacjach będzie trzeba stać na jednej nodze w czasie tankowania (koniecznie lewej!). A do sklepów wchodzić tyłem i zgięty w pół. Do autobusów wsiadać tylko oknem i tylko tymi od strony ulicy bo tymi z drugiej strony wychodzą wysiadający. Dzieci przez dach. Nie zapomnijmy o zakazie wchodzenia do lasów.

Azi

2

Na głupie prawo znajdzie się głupi sposób :D

https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/202010/1603740513_by_maxx92.jpg?1603740513

Wczoraj byłem na pogrzebie. Naprzeciwko domu pogrzebowego był sklep więc pomyślałem że kupię jakiś ładny znicz. Wchodzę do sklepu a wściekła baba przy kasie krzyczy że nie mogę robić zakupów w godzinach dla seniorów. Patrzę na zegarek a tam 11:57. W skelpie nie było żadnego klienta. Wyszedłem. W ciągu tych trzech minut ustaliłem z siostrą że znicz nie jest dobrym pomysłem bo jest dużo wieńców i nie będzie go gdzie postawić. Ale ona chciała zebym kupił jej chusteczki. Więc chwilę po 12 wchodzę do tego sklepu a ta sama wściekła baba krzyczy że mam wziąść wózek. Mówię że idę tylko po paczkę chusteczek. A ona uparła się że mam chodzić po sklepie z wózkiem. Darowałem sobie.

Zrobiła się taka paranoja a w niektóych już wstąpił taki idiotyzm że to głowa mała. Jedni wymyślają durne przepisy a inni próbują je na siłę egzekwować - niezależnie od tego czy ma to jakikolwiek sens czy nie.

Azi

0

@clyde tak 1515151515

Azi

0

@G9 "Dokladnie tak jest jak na zalaczonym obrazku." i "Nie, ja sie zgadzam z komentarzem obrazkowym do calosci sytuacji, bo tak ona wyglada, a nie ktos sobie to wymyslil."

Myślisz że jak zaprzeczysz to nie będę miał racji? Zrobiłeś wielką kupę a taraz próbujesz wcisnąć kit że to nie ty.

Azi

0

@G9 Nie mam pojęcia. W tym chorym kraju każdy może sobie wyrażać swoje - nawet idiotyczne - poglądy. Ty robisz dokładnie to samo. Co nie zmienia faktu że to zawsze jest przejaw głupoty.

e: atakujesz ich a sam robisz dokładnie to samo.

Azi

2

@inoks Ja nie bronię kleru. Ale ten obrazek jest tak głupi że cieżko mi sobie wyobrazić jakim trzeba być tępakiem aby uważać że świat naprawdę tak wygląda.

Azi

1

@G9 Tylko w Twojej wyobraźni

Azi

0

@tobiasson92 No szook. Taki prawdomówny człowiek...

Azi

0

Bartomeu nie wróci! Zapodajcie jakieś nuty bo to będzie gorąca noc!

Azi

6

@IronSanHybrid Następna kolejka to walka o awans do LE ;)

Azi

2

@Katalonbar chyba w FMie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?