Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPi Sarkazm jest oczywisty tylko nie wiem co wspólnego mają Redzi z ratowaniem gospodarki :P
0
@DaPi co ja właśnie przeczytałem....
3
@Shapiro - Gdzie piła?
- U sąsiada.
- A czemu dała?
- Bo piła.
2
@NeroTFP "Ten wiceminister to ma ludzi za debili?"
Przypomniało mi się jak Morawiecki zarzucał Trzaskowskiemu współpracowanie z Tuskiem. A tłum wiwatował zupełnie zapominając że Mateuszek był doradcą Donalda...
Tak. Oni mają ludzi za idiotów. Sami zresztą do tego dopuszczamy skoro tłum radośnie pochłania bezrefleksji byle głupotę.
3
@herbblaugrana Wandalizm to patologia. Niezależnie od tego czy niszczysz kościół, meczet, scianę czy przystanek.
Swoją drogą - murale potrafią być wspaniałe.
0
@krissu8 chyba jest ok. Problem musi wynikać niestety z czegoś innego :/
1
@krissu8 sprawdź jaki jest ustawiony domyślny format pliku. Znajdziesz to w plik -> opcje -> zapisywanie
0
@Pawlak1992 albo skala oburzenia wcale nie jest tak wielka jak to się przedstawia.
0
@macio_944 Z tym jesteś bardzo charakterystyczny - zostaw ;)
1
@Messibestplayerintheworld chciałem napisać dokładnie to samo :D
Dobrze że otworzyłem wcześniej komentarze
1
@dzagos Znajomy opowiadał mi że miał robiony test (bodaj zeszły poniedziałek) i wynik miał tego samego dnia. Ale z drugiej strony szwagier pracuje w szpitalu i ostatno Alab odmówił im wykonywania testów (chodzi o problemy z diagnostami, którzy rzucają robotę - mało im płacą a są zawaleni robotą straszliwie). Więc może być różnie. Życzę zdrowia.
6
@Barca1992 Ciężko się oprzeć wrażeniu że te protesty są celowo wywoływane przez władzę.
0
@13th Niestety nie da się tego zrobić w rok czy dwa. Tutaj potrzeba kogoś z długofalowym planem.
2
@macio_944 zaowdnicy mogą być trochę wczorajsi ;)
Ale też liczę że wstąpi w nich trochę wiary - wczoraj nastąpił przełom w klubie, więc dobrze byłoby pokazać też przełom na boisku.
1
@Bykunn Faktycznie nie rozumiem jaki jest sens brania wózka jeżeli idzie się tylko i wyłącznie po paczkę chusteczek a w sklepie nie ma po za panią sprzedającą absolutnie nikogo.
Ale rozmiem że atakowanie mnie sprawia Ci wielką radość.
1
@Bykunn Rozmiem. Jestem burakiem bo grzecznie i bez pretensji poczekałem 3 minuty a potem sobie darowałem chodzenie po sklepie z wózkiem tylko po to zeby kupić paczkę chusteczek.
Niesamowitą masz logikę kolego :D
1
@Bykunn W WB jeszcze niedawno był przepis (może nadal jest?) że taksówkarze musieli wozić worek owsa dla konia. Rozumiem że Ci któzy tego worka nie wożą są dla Ciebie burakami?
0
@Janiama Super. To usprawiedliwia cała głupotę tej sytuacji...
0
@Naturopata Już niedługo na stacjach będzie trzeba stać na jednej nodze w czasie tankowania (koniecznie lewej!). A do sklepów wchodzić tyłem i zgięty w pół. Do autobusów wsiadać tylko oknem i tylko tymi od strony ulicy bo tymi z drugiej strony wychodzą wysiadający. Dzieci przez dach. Nie zapomnijmy o zakazie wchodzenia do lasów.
0
@G9 https://static2.cbrimages.com/wordpress/wp-content/uploads/2019/03/Spider-Man-Pointing-Meme.jpg?q=50&fit=crop&w=960&h=500
2
Na głupie prawo znajdzie się głupi sposób :D
https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/202010/1603740513_by_maxx92.jpg?1603740513
Wczoraj byłem na pogrzebie. Naprzeciwko domu pogrzebowego był sklep więc pomyślałem że kupię jakiś ładny znicz. Wchodzę do sklepu a wściekła baba przy kasie krzyczy że nie mogę robić zakupów w godzinach dla seniorów. Patrzę na zegarek a tam 11:57. W skelpie nie było żadnego klienta. Wyszedłem. W ciągu tych trzech minut ustaliłem z siostrą że znicz nie jest dobrym pomysłem bo jest dużo wieńców i nie będzie go gdzie postawić. Ale ona chciała zebym kupił jej chusteczki. Więc chwilę po 12 wchodzę do tego sklepu a ta sama wściekła baba krzyczy że mam wziąść wózek. Mówię że idę tylko po paczkę chusteczek. A ona uparła się że mam chodzić po sklepie z wózkiem. Darowałem sobie.
Zrobiła się taka paranoja a w niektóych już wstąpił taki idiotyzm że to głowa mała. Jedni wymyślają durne przepisy a inni próbują je na siłę egzekwować - niezależnie od tego czy ma to jakikolwiek sens czy nie.
0
@clyde tak 1515151515
0
@G9 "Dokladnie tak jest jak na zalaczonym obrazku." i "Nie, ja sie zgadzam z komentarzem obrazkowym do calosci sytuacji, bo tak ona wyglada, a nie ktos sobie to wymyslil."
Myślisz że jak zaprzeczysz to nie będę miał racji? Zrobiłeś wielką kupę a taraz próbujesz wcisnąć kit że to nie ty.
0
@G9 Nie mam pojęcia. W tym chorym kraju każdy może sobie wyrażać swoje - nawet idiotyczne - poglądy. Ty robisz dokładnie to samo. Co nie zmienia faktu że to zawsze jest przejaw głupoty.
e: atakujesz ich a sam robisz dokładnie to samo.
2
@inoks Ja nie bronię kleru. Ale ten obrazek jest tak głupi że cieżko mi sobie wyobrazić jakim trzeba być tępakiem aby uważać że świat naprawdę tak wygląda.
1
@G9 Tylko w Twojej wyobraźni
0
@tobiasson92 No szook. Taki prawdomówny człowiek...
0
Bartomeu nie wróci! Zapodajcie jakieś nuty bo to będzie gorąca noc!
6
@IronSanHybrid Następna kolejka to walka o awans do LE ;)
2
@Katalonbar chyba w FMie