Azi

4

@ProMILs To jest konkurs "kto mocniej dokopie obywatelowi". A biorą udział prawdziwi zawodowcy w robieniu kuku ludziom...

Azi

0

@clyde respiratory są. Tylko ludzi umiejących ich użyć nie ma.

Azi

9

@NeroTFP żeby szurać trzeba mieć jaja

Azi

1

@Tomo_95 od dawna proponuję testy na inteligencję dla kierowców - od razu rozluźni się na drogach.

Azi

1

@Yoshi94 To dowodzi że koronka nie jest taka groźna czy potwierdza że Polacy są tragicznymi kierowcami?

Azi

16

Właśnie daliści dużej grupie osób dobry powód aby się dziś nawalić...

Azi

4

@Danchos Zakładam. Wczoraj było 6k dziś 8. Mogę już nie zakładać?

Azi

0

@against_modern_football 1. znajdź regulamin
2. przeczytaj regulamin

Azi

0

@SiSenior Wiem. Coś to zmienia?

Azi

0

@Jacu327 Znaczy złożył rezygnację? Czy tylko robisz nadzieję?

Azi

0

@SiSenior Zdania zaczynające się od "prawda jest taka" znaczą ostatnio "wymyśliłem taką bzdurę"

Azi

7

Umarł Bale, niech żyje Bale ;)

Azi

1

@NeroTFP "drugiego męża sąsiada"??? A Fuj!

Azi

2

@tobiasson92 Pewnie nie miał maseczki kryminalista!

Azi

4

@Zoker i zupa smakuje lepiej jak się jej nie przesoli ;)

Azi

1

@BarcaInfo Niech się skupią na składaniu dymisji. To byłaby jedyna rzecz za jaką można ich obecnie pochwalić.

Azi

7

@Wilczeq a naród sam zdecydował że on i Duda byli w II turze. Najwyraźniej Pan Porażka i Pan Długopis są tacy na jakich zasługujemy (sic!)

Azi

9

@Danny Gaucho Davies, Haaland a może Sancho?

Azi

1

@MESSIah16 Za to maleje % zakażonych na test (z 15% do 12%)

Azi

0

Azi

3

@sebasek99 Wreszcie jakaś męska decyzja!

Azi

10

@katalonczyk987 Mnie boli jak czytam po raz tysięczny "Boli Was X?". Serio wydaje Ci się zę dowcip powtarzany tyle razy jest śmieszny?

Azi

5

@maroon To mniej więcej ta sama logika co ograniczanie liczby osób na weselach przy jednoczesnym organizowaniu wieców wyborczych (wielokrotnie liczniejszych).

Azi

1



Pięknie załatwili tą drogową łajzę :D
Oby więcej takich akcji. Może się idioci nauczą. A jak nie to przynajmniej fajne filmiki będą :)

Azi

0

@mr_robot a co? Wojna z zawodnikami, zadłużenie klubu, wydanie gigantycznej kasy na marne wzmocnienia i przeciętne wyniki sportowe z kilkoma historycznymi wtopami w LM włącznie. To za mało? Dorzućmy do tego płacenie z kasy klubu za hejt zawodników i ludzi nieprzychylnych zarządowi. A teraz próby powstrzymania całkowicie legalnego procesu zdymisjonowania ich - z donosami włącznie. Przekręty przy transferach (kreatywna księgowość). Ale ogólnie to wszystko cacy...

Azi

2

Lewy prawie się połamał przy cieszynce :D

Azi

1

Dobrze że u nas nie ma takiej obrony jak w BiH. Pięciu typa stoi i się patrzą jak klepią w ich polu karnym...

Azi

0

Boniek myślami już na Twitterze

Azi

1

a co on dostał ta żółta?

Azi

0

@macio_944 bidulek się zmęczył czy o co chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?