Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ProMILs To jest konkurs "kto mocniej dokopie obywatelowi". A biorą udział prawdziwi zawodowcy w robieniu kuku ludziom...
0
@clyde respiratory są. Tylko ludzi umiejących ich użyć nie ma.
9
@NeroTFP żeby szurać trzeba mieć jaja
1
@Tomo_95 od dawna proponuję testy na inteligencję dla kierowców - od razu rozluźni się na drogach.
1
@Yoshi94 To dowodzi że koronka nie jest taka groźna czy potwierdza że Polacy są tragicznymi kierowcami?
16
Właśnie daliści dużej grupie osób dobry powód aby się dziś nawalić...
4
@Danchos Zakładam. Wczoraj było 6k dziś 8. Mogę już nie zakładać?
0
@against_modern_football 1. znajdź regulamin
2. przeczytaj regulamin
0
@SiSenior Wiem. Coś to zmienia?
0
@Jacu327 Znaczy złożył rezygnację? Czy tylko robisz nadzieję?
0
@SiSenior Zdania zaczynające się od "prawda jest taka" znaczą ostatnio "wymyśliłem taką bzdurę"
7
Umarł Bale, niech żyje Bale ;)
1
@NeroTFP "drugiego męża sąsiada"??? A Fuj!
2
@tobiasson92 Pewnie nie miał maseczki kryminalista!
4
@Zoker i zupa smakuje lepiej jak się jej nie przesoli ;)
1
@BarcaInfo Niech się skupią na składaniu dymisji. To byłaby jedyna rzecz za jaką można ich obecnie pochwalić.
7
@Wilczeq a naród sam zdecydował że on i Duda byli w II turze. Najwyraźniej Pan Porażka i Pan Długopis są tacy na jakich zasługujemy (sic!)
9
@Danny Gaucho Davies, Haaland a może Sancho?
1
@MESSIah16 Za to maleje % zakażonych na test (z 15% do 12%)
0
@ObywatelPL https://i.imgflip.com/4ikum7.jpg
3
@sebasek99 Wreszcie jakaś męska decyzja!
10
@katalonczyk987 Mnie boli jak czytam po raz tysięczny "Boli Was X?". Serio wydaje Ci się zę dowcip powtarzany tyle razy jest śmieszny?
5
@maroon To mniej więcej ta sama logika co ograniczanie liczby osób na weselach przy jednoczesnym organizowaniu wieców wyborczych (wielokrotnie liczniejszych).
1
Pięknie załatwili tą drogową łajzę :D
Oby więcej takich akcji. Może się idioci nauczą. A jak nie to przynajmniej fajne filmiki będą :)
0
@mr_robot a co? Wojna z zawodnikami, zadłużenie klubu, wydanie gigantycznej kasy na marne wzmocnienia i przeciętne wyniki sportowe z kilkoma historycznymi wtopami w LM włącznie. To za mało? Dorzućmy do tego płacenie z kasy klubu za hejt zawodników i ludzi nieprzychylnych zarządowi. A teraz próby powstrzymania całkowicie legalnego procesu zdymisjonowania ich - z donosami włącznie. Przekręty przy transferach (kreatywna księgowość). Ale ogólnie to wszystko cacy...
2
Lewy prawie się połamał przy cieszynce :D
1
Dobrze że u nas nie ma takiej obrony jak w BiH. Pięciu typa stoi i się patrzą jak klepią w ich polu karnym...
0
Boniek myślami już na Twitterze
1
a co on dostał ta żółta?
0
@macio_944 bidulek się zmęczył czy o co chodzi?