Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac TVN to stacja Discovery. Jeżeli ich korporacja ma interes w tym aby oklaskiwać Trumpa to nie ma w tym nic dziwnego.
0
@Bamboleo i pyk niezależnie od wyniku brameczka Suareza jest pewniakiem :)
1
@tobiasson92 Zabawne jest że PiS totalnie olewa pandemię a nawet tutaj sporo osób przeżywa jakby zaraz miał być koniec świata :D
2
Prawnicy są wszędzie tacy sami: gigantyczne mniemanie o sobie a w rzeczywistości zwykłe parobki jak każdy inny pracownik. Nie podejmują działań sami z siebie bez zgody i wiedzy przełożonych.
"Decyzji o zgłoszeniu tego policji nie podjął klub ani zarząd, tylko dział prawny Barcelony."
To nie znaczy że decyzja nie była zaakceptowana przez zarząd. Albo wręcz nie była ich inicjatywą. Puste słowa.
0
Nie (15 znaków)
0
@Lordzi Tak (15 znaków)
6
Bartomeu boi się że odpowie swoim majątkiem za swoje kretyńskie decyzje. Dlatego wzorem Morawieckiego powinien teraz przepisać majątek na żonę ;)
1
@pawelg9002 obawiam się że żona Krzysia miałaby coś przeciw ;)
0
@BarcaInfo Witamy w Barcelonie. Najwyraźniej Ronald zapomniał już jak to jest być w tym klubie :D
0
@Kwiatek67 A po co? O.o
2
@BarcaInfo Dembele najwyraźniej nie załapał, że klub próbuje się go pozbyć z gracją podobną do tej jaką stosował na Rakiticu rok temu... Bartomeu to jest taka żenada że każdy kolejny dzień z nim i jego zarządem to jest największa porażka w historii tego klubu.
4
@MESSIah16 Dlaczego mieliby się obawiać? Ludzie mają wywalone na koronkę już od bardzo dawna. Panikują tylko jakieś jednostki.
0
@lucas/catalan to za nakładają coraz to nowe obciążenia to nie znaczy że te obciążenia to podatki. To mogą być daniny i wszelakie inne opłaty. A to tak wielka różnica że w mordę jeża.
0
@NeroTFP Myślisz że czemu taki Super Ekspres albo inny Fakt tyle lat się sprzedają? :D
Albo dlaczego TVPropaganda ma taką oglądalność?
8
"Zarząd w żadnym momencie nie rozmawiał na temat dymisji."
Nikt się po Was honoru już nie spodziewa. Dlatego socios robią tą dymisję za Was :)
0
@Miszcz Textu FCB Prawda to jest taka, że jak z klubu zniknie Bartomeu to nikt nie będzie opłacał szmatławców z klubowej kasy...
36
@BarcaInfo Bez sensu był ten faul skoro za kilka kroków spokojnie by go wyprzedził. Głowa się Traore zagrzała chyba.
4
@cules_ Jeżeli nie rozumiesz kto jest źródłem tego typu artykułów o zawodnikach to lepiej dobrze się zastanów zanim coś napiszesz.
11
Ciekawe że MD nadal promuje hejt zawodników - i to wychodzący od Bartomeu skoro na dniach tego pseudo-prezydenta wykopią z klubu.
30
@BarcaInfo A Koeman był?
4
@arasz1819 Dlatego nikt normalny nie przejmuje się opiniami ludzi z LR ;)
2
@LucaBrasi Władze Katalonii same podpisały się pod tym wnioskiem :P
0
@BarcaInfo A dlaczego miałby nie trenować? To już taka sensacja że Dembeluś się na treningu pojawił? :P
0
@damianex10 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_qehFKmca4bNdpVfxbq813QFnl3MDResA.jpg
7
@Odcinkowy Makijażystka już tutaj nie pomoże. Tutaj trzeba prawdziwego speca od grubszej wylewki żeby przykryć wszystkie wały jakie narobili...
0
@Rewolucja123 Może być ale aż tak wymagający nie jestem ;)
25
@NeroTFP A ja chce lato i gorące laski w skąpych strojach ;)
0
Mają rację. Trzeba zrobić porządek w klubie. Niech się więc pakują i wypierdzielają!
3
@LucaBrasi Dokładnie. Posłów jest za dużo. Po 2-3 na województwo. I max 2 kadencje :)
0
@sokot To nawet nie jest "wydaje mi się".