Azi

1

@kerouac TVN to stacja Discovery. Jeżeli ich korporacja ma interes w tym aby oklaskiwać Trumpa to nie ma w tym nic dziwnego.

Azi

0

@Bamboleo i pyk niezależnie od wyniku brameczka Suareza jest pewniakiem :)

Azi

1

@tobiasson92 Zabawne jest że PiS totalnie olewa pandemię a nawet tutaj sporo osób przeżywa jakby zaraz miał być koniec świata :D

Azi

2

Prawnicy są wszędzie tacy sami: gigantyczne mniemanie o sobie a w rzeczywistości zwykłe parobki jak każdy inny pracownik. Nie podejmują działań sami z siebie bez zgody i wiedzy przełożonych.

"Decyzji o zgłoszeniu tego policji nie podjął klub ani zarząd, tylko dział prawny Barcelony."
To nie znaczy że decyzja nie była zaakceptowana przez zarząd. Albo wręcz nie była ich inicjatywą. Puste słowa.

Azi

0

Nie (15 znaków)

Azi

0

@Lordzi Tak (15 znaków)

Azi

6

Bartomeu boi się że odpowie swoim majątkiem za swoje kretyńskie decyzje. Dlatego wzorem Morawieckiego powinien teraz przepisać majątek na żonę ;)

Azi

1

@pawelg9002 obawiam się że żona Krzysia miałaby coś przeciw ;)

Azi

0

@BarcaInfo Witamy w Barcelonie. Najwyraźniej Ronald zapomniał już jak to jest być w tym klubie :D

Azi

0

@Kwiatek67 A po co? O.o

Azi

2

@BarcaInfo Dembele najwyraźniej nie załapał, że klub próbuje się go pozbyć z gracją podobną do tej jaką stosował na Rakiticu rok temu... Bartomeu to jest taka żenada że każdy kolejny dzień z nim i jego zarządem to jest największa porażka w historii tego klubu.

Azi

4

@MESSIah16 Dlaczego mieliby się obawiać? Ludzie mają wywalone na koronkę już od bardzo dawna. Panikują tylko jakieś jednostki.

Azi

0

@lucas/catalan to za nakładają coraz to nowe obciążenia to nie znaczy że te obciążenia to podatki. To mogą być daniny i wszelakie inne opłaty. A to tak wielka różnica że w mordę jeża.

Azi

0

@NeroTFP Myślisz że czemu taki Super Ekspres albo inny Fakt tyle lat się sprzedają? :D
Albo dlaczego TVPropaganda ma taką oglądalność?

Azi

8

"Zarząd w żadnym momencie nie rozmawiał na temat dymisji."
Nikt się po Was honoru już nie spodziewa. Dlatego socios robią tą dymisję za Was :)

Azi

0

@Miszcz Textu FCB Prawda to jest taka, że jak z klubu zniknie Bartomeu to nikt nie będzie opłacał szmatławców z klubowej kasy...

Azi

36

@BarcaInfo Bez sensu był ten faul skoro za kilka kroków spokojnie by go wyprzedził. Głowa się Traore zagrzała chyba.

Azi

4

@cules_ Jeżeli nie rozumiesz kto jest źródłem tego typu artykułów o zawodnikach to lepiej dobrze się zastanów zanim coś napiszesz.

Azi

11

Ciekawe że MD nadal promuje hejt zawodników - i to wychodzący od Bartomeu skoro na dniach tego pseudo-prezydenta wykopią z klubu.

Azi

30

@BarcaInfo A Koeman był?

Azi

4

@arasz1819 Dlatego nikt normalny nie przejmuje się opiniami ludzi z LR ;)

Azi

2

@LucaBrasi Władze Katalonii same podpisały się pod tym wnioskiem :P

Azi

0

@BarcaInfo A dlaczego miałby nie trenować? To już taka sensacja że Dembeluś się na treningu pojawił? :P

Azi

7

@Odcinkowy Makijażystka już tutaj nie pomoże. Tutaj trzeba prawdziwego speca od grubszej wylewki żeby przykryć wszystkie wały jakie narobili...

Azi

0

@Rewolucja123 Może być ale aż tak wymagający nie jestem ;)

Azi

25

@NeroTFP A ja chce lato i gorące laski w skąpych strojach ;)

Azi

0

Mają rację. Trzeba zrobić porządek w klubie. Niech się więc pakują i wypierdzielają!

Azi

3

@LucaBrasi Dokładnie. Posłów jest za dużo. Po 2-3 na województwo. I max 2 kadencje :)

Azi

0

@sokot To nawet nie jest "wydaje mi się".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?