Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedne powołania na mecz w zasadzie towarzyski i populacja kibiców Koemana zmniejszyła się znacznie :D
14
@kewin ktoś jeszcze to śledzi? Większość społeczeństwa już dawno olała. Patrząc po tym jak się zachowują posłowie to oni też...
0
@soczeq u mnie wszystko pyka.
0
@capoN A jakie ma znaczenie jaki to etap? Jeżeli trochę już ją zna i jeżeli chce ją wyrwać to niech jej zasugeruje (delikatnie!) że jest 2-3 a nawet 4 w kolejności.
Baby mają coś takiego że nawet jak są średnio zainteresowane to włącza im się jakiś tryb "nie będę gorsza od jakiejś ździry" ;)
0
@NeroTFP Dobry wariat. Kiedyś koleżanka mi opowiadała że u nich jest taki listonosz bajerant co to jest pewnie ojcem połowy dzieciaków na osiedlu :D
0
@ranger3120 Powiedz jej że pisałeś z taką gorącą laską i nie mogłeś się rozpraszać.
0
@Volk nie martwi Cię że fantazjujesz o stających ludziach?
0
@EsTut Legia do dzieła!
2
"Inną strategią może być jednak zmobilizowanie swoich zwolenników do wzięcia udziału w referendum."
Cała 3 jest już zaangażowana.
0
@pax Na tą chwilę to trzeba sprzedać/wypożyczyć 7 zawodników bo kadra liczy 32 graczy.
Umtiti, Todibo, Miranda, Semedo/Wague, Oriol, Fernandes Rafa + Vidal
W kadrze zostanie i tak 24 zawodników. Przynajmniej o 1 za dużo (Braithwaite). I potrzebujemy 4 stopera - chyba że Umtiti zostaje (sic!) albo Todibo jednak dostanie szansę.
MatS/Neto/Pina
S. Roberto/Wague
Pique/Araujo
Lenglet/???
Alba/Firpo
FdJ/Busi/Pjanic/Alena/Puig
Trincao/Dembele/Fati
Griezmann/Coutinho/Pedri
Messi/Suarez
Przydałby się Garcia albo zdrowy Umtiti.
0
@Rudi35 14 lat benzyniakiem i 2 rok diesel. Do benzyny nie wrócę, chyba że będę potrzebował auta do jazdy wyłącznie po mieście. Ale to i tak prędzej elektryka/hybrydę wybiorę.
1
@Bykunn Faktycznie nie ma powodów aby tak robić...
https://stejk.org/img/252e730851c3d51aa2c40b96bd238058.jpg
0
@Rudi35 Ale to chyba trzeba je jeść :P
0
Myślałęm że takie nieroby to tylko na Wiejskiej :D
1
@Danny Gaucho Dla mnie to zawsze będzie "Prawdziwy Ronaldo" :)
2
@Ghotti Tłumacząc na język zwykłych ludzi: za Semedo dostaniemy z 8-12 mln Euro i nie starczy to nawet na Garcie o Depayu nie wspominając.
3
@konrad1661 W skrócie: gospodarka jest w fatalnym stanie. Nie ma na nic pieniędzy i nie ma ich komu zabrać. Dług jest gigantyczny i trzeba kogoś obciążyć odpowiedzialnością za kretyńskie decyzje w czasie pandemii. Mówiąc krótko: trzeba się ewakuować z tonącego okrętu. Co z tego że samemu się odpowiedzialnym za to że tonie?
PiS chce teraz wkurzyć wszystkich - szczególnie swój elektorat. Tak aby dostać jakiś sensowny wynik i nie wypaść ze sceny ale jednak władzy nie utrzymać. Teraz siedzenie i krzyczenie "a my to zrobiliśmy tak dobrze a wy wszystko psujecie" jest o wiele wygodniejsze niż próby ratowania tego co jeszcze zostało.
0
@barcelonaLM PiS ewidentnie chce oddać władzę
0
@AlwaysBlaugrana Ludzie się cieszą bo spadliśmy na dno a Bartomeu zaczął nas jeszcze wkopywać głębiej. Jakakolwiek zmiana może nam wyjść już tylko na dobre bo ciężko sobie wyobrazić aby mogło być jeszcze gorzej.
2
@Grubson06 a po polsku?
1
Bartomeu przygotowałem sobie muzykę. Nie pozwól nam czekać ze świętowaniem! :D
3
@RobsonPL "Jeżeli wniosek zostanie zatwierdzony, komisja musi zorganizować głosowanie nad odwołaniem zarządu nie wcześniej niż 10 dni i nie później niż 20 dni po przyjęciu wniosku. Władze mogą zostać odsunięte, jeżeli 2/3 głosujących socios tak postanowi, przy czym liczba osób popierających odwołanie zarządu musi wynosić co najmniej 10% wszystkich socios klubu. Przy wspomnianych wcześniej przypadkach nie udało się odwołać Laporty i Núñeza. Teraz jednak wydaje się, że byłoby niezwykle trudno uratować się Bartomeu i spółce, biorąc pod uwagę wielką mobilizację socios."
https://www.fcbarca.com/96505-rac1-zebrano-juz-wymagana-liczbe-podpisow-pod-wnioskiem-o-wotum-nieufnosci.html
Polecam czytać główną
4
Dziś może być zwycięstwo o wiele większe niż wygrana w LM :)
#bartomeudimision
11
No kto by się spodziewał że rewolucja Bartomeu się nie powiedzie? Szook! ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RosjaninBut To czemu zadajesz mi głupie pytania? O.o
Pożaliłeś się publicznie, więc pytam czy osiągnąłeś pożądany efekt. A Ty mi zadajesz dziwne pytania...
0
@kuz A jak w zespole będzie jeszcze Firpo i Semedo to coś dobrego z tego wyniknie?
0
@RosjaninBut A co mi miało ulżyć?
0
@konrad1661 Barcelona Bartomeu. Taka piękna :)
0
@RosjaninBut Ulżyło Ci jak to napisałeś?