Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Cycaty ten jego syn. Biodra też takie całkiem kobiece. I jeszcze sukienka. No ja nie wiem co na to liczni (choć niezbyt) wyborcy Bosaka.
1
@MSN30 nie przesadzajmy że za darmo odchodzą. Za Rakietę było 1,5 bańki ;)
I może coś za Vidala wpadnie? Przy odrobinie szczęścia dobijemy do 5 milionów. Tylko żeby nie wydali tej kasy na głupoty...
0
@robsesh - Dom się pali!!!
- Nie siej defetyzmu...
2
@maatiixx z czego 9 jak już wygra ZP...
1
@FCBleo Nawet 275 i Neymara. Gotówką!
6
Dziwnie tak będzie bez Rakiety. Powodzenia chłopie. Zdobądź coś z Sevillą. Tylko nie zabierajcie nam punktów! ;)
2
@kkbarca Z klubu strumieniem płyną informacje, że Suarez jest na wylocie a Ty oczekujesz, że w takich warunkach kluby będą chciały wydawać kasę na transfer?
1
@dorkizos Ale przecież to był kop w twarz. On powinien być zdyskwalifikowany!
2
@escarabajo Nie wiedziałem że wszystkie kluby robią rewolucję w składzie i zapewne będą grały inną piłkę niż w poprzednich sezonach, co nierozłącznie wiąże się z koniecznością ogrania nowych schematów itp.
Nie no spoko - rywale w ogóle nie będą chcieli tego wykorzystać. Przestraszą się nazwisk. Tylko nie wiem których.
2
Fajny ten terminarz. Taki nie za łatwy dla drużyny z której odszedł najlepszy zawodnik, zmienił się trener, nie rozegrano kilku/kilkunastu sparingów a w klubie jest wojenna atmosfera.
Pytanie czy w takich warunkach w listopadzie Koeman będzie jeszcze trenerem? Nie zazdroszczę facetowi. Ktoś może napisać, że lubi wyzwania. Ale to nie jest wyzwanie. To atak szpadą na czołgi...
3
@krajana "W jaki sposób chce odejść"? Miał zapis w umowie, że może rozwiązać umowę? Zapewne miał bo raczej w kulki sobie nie leci. Może ma sam sobie zorganizować pożegnanie w klubie? No bez jaj...
Messi nie jest własnością Barcelony. Nie wiem jakie ma/miał dokładnie zapisy w umowie ale z pewnością nie uwierzę w wersję podawaną przez media kontrolowane przez Bartomeu.
4
@krajana A co Leo robił przez ostatnie 6 lat? O.o
0
@FATIlity31 On jest asystentem Koemana czy odwrotnie? A może Bartomeu uznał ze model z jednym szkoleniowcem się nie sprawdza i teraz chce mieć dwóch? ;)
1
@MESSIah16 Jeżeli ktoś obserwuje klub przez ostatnie 6 lat i nadal ma wiarę w Bartomeu to podziwiam :D
3
@covidout "Na ławeczkę w Barcy to trzeba sobie zasłużyć." o Messim...
:D :D :D
Nie no spoko. Kolega jest po prostu wymagający :D
0
https://generator.memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=Kiedy+liczysz+miliony+przychodu+z+transfer%C3%B3w&insbox2=Ale+potrafisz+tylko+odda%C4%87+zawodnika+za+darmo.....++++++++++++++i+to+nie+zawsze...+++++++++++++++&insbox3=19650&fin=1
0
@Jordi10 Moja znajoma (po przeszczepie nerki) niedawno trafiła do szpitala i leżała tam dwa miesiące. W tym czasie wycięli jej (jak się potem okazało niepotrzebnie) tą przeszczepioną nerkę, co tydzień zmieniali diagnozę i metody leczenia a po miesiącu zaczęli jej sugerować żeby wypisała się na żądanie bo oni nie wiedzą co jej jest...
Ja doceniam pracę lekarzy ale serio to co się czasem dzieje to jest totalne przegięcie. A do tego masakryczna biurokracja. Jak idziesz do lekarza to bada Cię 2 min. a 15 wypełnia druczki. To chyba nie powinno tak wyglądać.
1
@payn100 Albo przeciek kontrolowany albo pracownicy klubu są już tak zdegradowani że sami sprzedają wszystko prasie.
0
@NemeZis93 Jaki zarząd taka sytuacja w klubie.
0
Kto jest pierwszym szkoleniowcem? Koeman czy Setien? :D
3
@BarcaInfo Może dla odmiany ktoś inny na prawej obronie?
0
@AlexDark00 jeżeli ma prawników od rozliczania podatków to wcale się nie dziwię :D
0
@DanielOOL najwyraźniej Leo i jego prawnicy uważają inaczej.
0
@Pelart2 to za trudna kwestia do ogarnięcia dla niektórych :D
0
@FCMichalo niech upublicznia umowę to każdy sobie przeczyta jak jest naprawdę :p
2
@DanielOOL bo skorzystał z opcji zakończona umowy i prawdopodobnie jego zdaniem nie jest już piłkarzem Barcelony?
0
@Bykunn kto tak napisał? Jak zwykle intepretujesz sobie jak chcesz...
Leo zarabia nie tylko na umowie. Ma też swoje biznesy. I na pewno sam tym nie zarządza. Wątpię aby wiedział kiedy i ile wpływa na jego konto.
3
@DanielOOL co robi Leo? A organizacja pożegnania leży chyba w gestii klubu?
0
Co jest zapewne sprzeczne z przepisami federacji - przynajmniej tak rozumiem ten artykuł o kontrakcie Leo.
Jak dla mnie to klauzula nie ma jednak znaczenia. Zdaje się że Leo odnosi się do zapisów skrócenia umowy (albo jej nie przedłużania o kolejny rok) a nie o rozwiązaniu umowy.
1
@messi564 Skoro uważa że umowa została rozwiązana to wynagrodzenia też raczej nie oczekuje. Ale szczerze wątpię aby Leo wiedziała ile zarabia :D