Azi

0

@Bykunn Pewnie Leo na niego nakablował? ;D

Azi

0

@masq Będę tak robił dalej bo zwykle wychodzi na to że mam rację. Ale jak chcesz to sobie łykaj dalej.

Azi

2

@Mazi Wymień okienko od przejęcia rządów przez Bartomeu kiedy klub sprzedał szybko i drogo zbędnych zawodników i szybko tanio pozyskał niezbędnych.

A jak już takiego nie znajdziesz to zacznij się zastanawiać dlaczego oczekujesz że w tym okienku cokolwiek się w Barcelonie zmieni pod tym względem?

Azi

1

@lj89 Rosell. Dobry kolega Bartomeu ;)

Azi

2

@Bykunn Napisz to w zrozumiałym języku

Azi

1

@wyrek Hmmm... do tej porty z klubu wyciekało tyle brudów że to na pewno tym razem nie oni tylko Leo. Tak - to bardzo prawdopodobne...

Azi

11

@BarcaInfo Zarząd Bayenru ma jaja. Lewy się skarżył że nie ma transferów to go sprowadzili do parteru. Nie ugięli się presji i wygrali LM w tym roku. A Bartomeu? Nic nie zrobił a jak jest źle to cała wina na Leo. To jest różnica między dobrym zarządzaniem klubem a byciem pierdołą która klub niszczy.

Azi

0

@masq Czekaj na konferencję Verattiego w takim razie :D

Azi

0

@Kortezzz A którym biznesie jak prezes dosłownie rozpierdzieli firmę to trzyma się uparcie stołka i zwala winę na wszystkich dookoła? Chyba tylko polityczni tak robią...

Azi

27

@ProMILs To jego wina że klub z miejsca sprzedał newsa do prasy?

Azi

0

@masq Tak to jest jak się łyka wszystko co prasa pisze :D

Azi

1

@Barca1992 Mnie się kojarzy pewne określenie związane z dzbanem ;)

Liczba takich typów tutaj jest zatrważająca.

Azi

0

@Rust_Cohle Serio nie domyśliłeś się z miejsca?

Azi

0

Azi

2

@TheNekro94 To ciekawe że dla niektórych Messi nie jest legendą klubu a produktem. Dużo to mówi o wypowiadającym podobne kwestie.

Azi

17

Zarząd bez krzty honoru :(

Azi

0

@VENOMStyle Spoko niech odejdzie. Postawi mu się pomnik za zasługi i będzie git. Ale niech klub zachowa się z klasą i pożegna wreszcie w godny sposób swoje gwiazdy. Bo za Bartomeu to odstawiana jest taka żenada że to tylko załamać ręce.

Azi

0

@VENOMStyle To może trzeba było mieć jakiś długofalowy plan i nie przedłużać umów z tymi zawodnikami? Bez jaj to wszystko to są zadania zarządu! Kto ma nad tym panować Messi? On jest TYLKO zawodnikiem.

Azi

4

Azi

1

@RosjaninBut Leo jak chce to niech sobie idzie. Ale klub zostaje i trzeba go ratować. Nie kosztem Messiego. On zasłużył sobie na pomnik przed stadionem. Od legendy nie można tylko wymagać - trzeba też jej oddać szacunek.

A ja wolę Xaviego niż Koemana. Tyle że to nie o "ja wole to a ja tamto chodzi" tylko o długofalowy plan budowy drużyny. Bartomeu takiego nie miał i nadal nie ma. Wiec niech przekaże klub komuś kto taki plan ma.

Azi

4

@Fawrf


Ten również. Trzeba przyznać żę Kaczyński ostro się samozaorał :D

Azi

0

@VENOMStyle To są właśnie zadania zarządu. Popatrz że w innych klubach sobie z tym radzą. Ale to pewnie też wina zawodników...

Azi

3

@RosjaninBut
"Jak bardzo naiwnym trzeba być, żeby nie rozumieć jak ważną zmianą jest zakończenie cyklu starych i posadzenie ich na ławce"
Trzeba było to zrobić jak przychodził Valverde. Jeżeli nie dał on rady to trzeba było go wymienić po 1 sezonie. Ale to musi zrobić zarząd a nie piłkarze.

"Tego zarządu już prawie nie ma, wydał tylko ostatnie tchnienie, akurat tym razem pozytywne."
Odejście nejlepszego piłakrza w historii nazywasz pozytywnym tchnieniem zarządu? Lol :D

"On już ma dość porażek, a Barca potrzebuje zmian."
Dokładnie. Trzeba zacząć od wywalenia zarządu z Bartomeu na czele. Bez tego nie poprawi się nic. strata kolejnego roku.

Azi

0

@RKS1979 "Czy nie wydawaliśmy wielkich pieniędzy na transfery" - niestety wydawaliśmy. Tyle że to nie o wydanie gigantycznej kasy chodzi ale żeby wydać ją z sensem.
"Czy nie zatrudnialiśmy trenerów których chcieli piłkarze" - a zatrudnialiśmy? Zdaje się że piłkarze chcieli aby został Valverde a zarząd dał im Setiena.

Azi

1

@July_6_BcN Typowa "logika" na LR: Bartomeu popsuł klub? Pozbądźmy się najlepszego zawodnika - to na pewno pomoże :D

Azi

4

@RosjaninBut Jak bardzo naiwnym trzeba być aby po 6 latach rządów Bartomeu uważać że oni mają jakikolwiek projekt na ten klub? :D

Azi

5

@MesQueUnClub_87 Białoruś w Barcelonie ;)

Azi

1

@MichVeB Tyle że ludzie którzy tak piszą zwykle nie zwracają głównej uwagi na poziom sportowy a na fakt, że Leo nie ma a burdel i wojna w klubie zostaje. I w takich warunkach nie da się zbudować sensownej drużyny.

Pominę oczywisty fakt, że Leo nie było w pojedynczych meczach a żeby awansować do LM to pewnie trzeba mieć średnią około 2 pkt. na mecz.

Azi

2

"Bartomeu chce, by piłkarz wyjaśnił kibicom powody odejścia i sposób, w jaki to ogłosił."

Trzeba być idiotą aby nie rozumieć powodów Leo...

"Prezydent Bartomeu nie poddaje się i podkreśla, że liczy na Argentyńczyka i zrobi wszystko, co możliwe, by zmienił on zdanie."

Niech zacznie od wywalenia siebie i swojej świty z Barcelony. Bez tego na pewno nic nie osiągnie. Ale to kolejne puste słowa, więc na pewno nie zrobi nic. Tak jak przez ostatnie 6 lat...

Azi

0

@HansLanda Ludzie są tacy głupi że to jest przerażające. Uwierzą w każdą bzdurę. Ała....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?