Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Zarząd będzie do 30 czerwca. W marcu są tylko wybory, które mogłyby się odbyć nawet jutro i nic to nie zmieni co do daty urzędowania Bartomeu.
Zawodnicy zawsze brali porazki na siebie ale sygnałów że w klubie jest źle nie brakowało. Zaczynając choćby od Neymara wyzywającego Bartomeu na odchodnym (wiedział co mówi).
Mamy tak:
Porażka z Romą - zawodnicy biorą winę na siebie. W klubie nie ma zmian.
Porażka z LFC - zawodnicy biorą winę na siebie. W klubie nie ma zmian.
Porażka z Bayernem. Pique pierwszy wypala że może odejść. Po kilku dniach wiadomo że w klubie nie będzie zmian.
Od lat to samo. Szambo w klubie wywaliło. Trenera wybiera zarząd, nowe umowy podpisuje zarząd a odpowiedzialność za efekty to już piłkarze a nie osoby decyzyjne. Pełen brak logiki.
4
@kolo123 dziś ;)
0
@Encore Klub wymaga czystki. To było wiadome już za Lucho. Neymar odchodząc zwyzywał Bartomeu (wtedy ku zdziwieniu wielu osób) ale okazuje się że zawodnicy już wtedy wiedzieli że jest źle. Między zarządem a piłkarzami była przepaść a dziś już nie ma żadnej więzi. Tutaj żaden transfer niczego nie zmieni.
1
@Encore Zarządzanie klubem nie pykło. Bo że ktoś pięknie pływa w basenie nie znaczy że się nie utopi jak wskoczy do bagna.
1
@Trepyveb To będzie cyrk. Przepychanka w sądach o zapisy umowy Leo. Sezon miał się skończyć w maju i wtedy Leo miał się określić. Skoro sezon się nie skończył w maju to Leo mógł się określić później. Z drugiej strony data zapisana to jednak data zapisana. Ale okoliczności są wybitnie nadzwyczajne, więc werdyktu pewnym być nie można.
Moim zdaniem Leo odmówi gry w klubie. I podobnie zrobi przynajmniej połowa składu.
1
@Bykunn Nie widzę żadnego związku między Suarezem a odejściem Leo. Samo to domniemanie jest przejawem idiotyzmu. Serio to tak jakbyś zakładał że oni serio lubią zaliczać taki wpierdziel co sezon w LM...
Czemu deklaracja wpłynęła dziś a nie tydzień temu? Bo tydzień temu ludzie się jeszcze łudzili że zarząd poda się jednak do dymisji. A czemu nie w sobotę? Nie wiem - zapytaj się prawników Leo.
0
@justfootball Bartomeu wydał prawie miliard euro na transfery przez te 6 lat. Jaką masz poprawę za jego rządów? To nie kasa jest tutaj ważna ale to kto podejmuje decyzje.
1
@Bykunn o pozbycie się Bartomeu z klubu?
Ale nie... Leo lubi jak taki Bayern gwałci jego i Suareza na wizji i po prostu szuka kozła ofiarnego.
0
@lencka Bo Roma wydawała się jednorazową wpadką. LFC spowodował zamęt i wydawało się że będą w końcu zmiany - a dziś wiemy że zmian nie było. Więc z dzisiejszej perspektywy łatwo jest napisać "czemu nie było zadymy wtedy". Ale wtedy nikt nie mógł założyć że zarząd Bartomeu będzie aż tak beznadziejny jak okazał się być.
0
@AlwaysBlaugrana Ała... Masz jakieś mądrzejsze pytania?
5
4763 cules i strona znowu śmiga :)
1
@norbi77 a potem słoneczko wzejdzie na zachodzie...
0
@AlexDark00 Ta jasne. A do tej porty to Valverde i Setien decydowali...
0
@AlwaysBlaugrana I jakie ma znaczenie w jakim miesiącu są wybory skoro liczy się to kiedy kończy się kadencja? Serio chłopie myśl!!! Kadencję ma do końca czerwca więc wybory może zrobić nawet dzisiaj i NIC to nie zmieni.
Nowy zarząd wejdzie do klubu w lipcu i zanim cokolwiek ogarnie to minie trochę czasu.
1
@Encore A kto nie jest? O.o
Serio Semedo jest żywym pomnikiem nieudolności zarządzania tym klubem przez Bartomeu. Z pozoru pięknie ale jak się zaczynasz przyglądać to tylko się załamuje ręce.
0
@Marcello porządne wiarygodne źródło fake newsów
0
@Encore "a od Semedo póki co nie ma lepszego w klubie."
Nie wiem co ćpiesz ale skończ bo szkoda niszczyć dalej mózg
1
@Hushovt czego się spodziewałeś? Przecież ta gnida nie odejdzie sam z siebie. Liczę tylko na to, że reszta zarządu postawi go jutro pod ścianą.
5
@KmN piwo dla tego pana a dla Leo i Puyola po całej beczce :)
0
@AlwaysBlaugrana Jakie wybory wcześniej? Wybory będą dokładnie wtedy kiedy miały być. Chłopie myśl zanim coś napiszesz...
6
@Encore Pique i Alba? Serio? :D
Skład z Semedo i stwierdzenie "nie ma tragedii" wywołują ból głowy.
14
Z klubu za gigantyczną kasę odszedł Neymar i zarząd z Bartomeu na czele totalnie zmarnował tą kasę. A teraz kiedy Leo może odejść (zakładając że za wielką kasę) są tutaj ludzie którzy myślą że TEN SAM ZARZĄD nagle zrobi porządek w klubie.
Ja rozumiem że rok 2020 jest dość trudny ale to jest tak głupie że nie da się z takich ludzi nie śmiać :D
4
@itmustbejoke Serio trzeba być tępakiem aby stwierdzić że Leo broni Suareza a nie dobra klubu :D
0
@AlwaysBlaugrana https://www.fcbarca.com/84480-obecny-zarzad-wystawi-swojego-kandydata-w-nastepnych-wyborach-na-prezydenta-fc-barcelony.html
"(...) Josepa Marię Bartomeu. Jego kadencja zakończy się 30 czerwca 2021 roku..."
0
@Fenelon Nie mam pojęcia. Ale Bartomeu mam już tak serdecznie dość że jest mi to szczerze obojętne.
0
@Pilka_jest_okragla jego tam nawet nie było. Może go nie zaprosili? Wiadomo że nie zrezygnuje sam z siebie.
0
@Fenelon W marcu są wybory a prezydent zacznie kadencję latem a więc trener (wtedy nie było pewne że to będzie Koeman) dostałby i tak cały sezon. Nie mógł przecież przewidzieć tego co się wydarzyło dzisiaj.
0
@marcin000019 Cza się było umieć języków w szkole! :P
Ale podpinam się pod prośbę :D
4
@robsesh "Dymisja Bartomeu teraz, to nie będzie nic dobrego"
i dalej nie ma sensu czytać...
1
@Cochise Przecież Leo się nie miesza. Trzyma gębę na kłódkę i odzywa się tylko wtedy gdy jest już naprawdę źle. Serio - podziwiam Leo za cierpliwość bo ja bym nie wytrzymał i po Romie a najdalej Liverpoolu otwarcie powiedział kto rozp.... popsuł ten klub!