Azi

0

@22_LR "Przecież 90% użytkowników tutaj piała z zachwytu kiedy przychodził Setien, Dembele, Coutinho, Arthur, Umtiti i inni. A teraz nagle to wina zarządu!"
A czyja? Ludzi z LR? Co to za pokrętna logika?

"Sytuacja finansowa wynika z tego że Bartomeu bierze pieniądze do własnej kieszeni? Czy dlatego że piłkarze zarabiają kosmiczne pieniądze? "
A kto się zgadzał na te podwyżki? Na jakiej planecie Ty żyjesz?

"Zobaczysz, po zmianie zarządu nie będzie lepiej i obyś miał tyle odwagi żeby się przyznać do błędu."
Gdybu, gdybu, gdyb!

Azi

1

@BarcaInfo Powdzenia. Aczkolwiek Munira pięknie załatwili :D

https://www.transfermarkt.pl/munir-el-haddadi/nationalmannschaft/spieler/223725

A Fati też ma możliwość zagrania w innej kadrze ;)

Azi

1

@Huberc1kk transfermarkt sprawdź

Azi

1

@IronSanHybrid i tak Bartomeu zwolnić nie może :(

Azi

0

Lucho wrócił do kadry a Alba nie dostał powołania. Czyżby dawno skrywana uraza nie dawała spokoju? :D
Jest za to Busi.

Azi

0

@abram3k za gościa z rocznym kontraktem i gigantyczną pensją? Ktoś bardzo naiwny może kupić takiego newsa.

Wątpię aby Ajax dał radę skusić Suareza nawet gdyby mógł odejść za darmo.

Azi

0

@Mario96w No spoko. Zobaczmy sezon wcześniej. Valencia 4 miejsce, Gaya 1,5x wiecej rozegranych minut i... 4 asysty (w zasadzie 3 bo jedna to wywalczenie karnego). Szacunek ;)

Azi

0

@marcin62 To z jakiegoś bonusowego odcinka tylko dla dorosłych? :P

Azi

0

@Rewolucja123 Bartomeu to niech lepiej rezygnację wyczaruje...

Azi

0

@BarcaInfo a to niespodzianka...

Azi

0

@Rewolucja123 Ja też. Ale skąd mielibyśmy mieć kasę? Grimaldo ma jeszcze umowę na 3 sezony więc za 1,5-2 lata będzie do wyciągnięcia o ile nie przedłuży umowy w tym czasie.

Azi

2

@SamuraJack W tym sezonie całe oszołamiajace 2 asysty a to mniej niż zaliczył Semedo - rozegrali podobną liczbę spotkań.

Jeżeli Semedo faktycznie nie jest na sprzedaż to Gaya idealnie pasuje do koncepcji zespołu Bartomeu :D

Gaya i Semedo razem mają mniej asyst niż Alba, którego odejścia życzy sobie tutaj dużo luda. Ot logika LR :D

Azi

4

@22_LR Taaa... Bartomeu narzeka na wysokie płace zawodników a sam podpisał wszystkie obowiązujące umowy. Trener, trener do spraw przygotowania fizycznego, fizjoterapeuci i lekarze a także dyrektor ds. sport. zli - a kto ich wybrał i zatrudnił? Brak długoterminowej wizji rozwoju klubu - może inaczej - takiej logicznej i sensownej. Fatalna sytuacja finansowa klubu. Ale nie - to nie wina zarządu...

Żeś się chłopie nie popisał myśleniem.

Azi

0

@Witam https://www.fcbarca.com/48335-oficjalnie-neymar-pilkarzem-barcy.html

Proszę. Poczytaj bo nic takiego więcej się nie wydarzy.

Azi

1

@blue_shark do 5 października

Azi

0

@FilipeX a według mnie Bartomeu. I to nowy trener powinien powiedzieć kto ma zostać a kto może odejść. Trener, który ma pomysł na kilka sezonów a nie ściągany na szybcika żeby ratować prezesa...

Azi

3

Bartomeu narzekający na budżet płacowy... A kto podpisał WSZYSTKIE obowiązujące umowy jak nie jego zarząd? No bez jaj - przepłacane umowy są tylko i wyłącznie winą zarządu a nie zawodników. Wiadomo, że każdy człowiek chce zarobić więcej niż mniej. Ale to nie do zawodników należy zastanawianie się czy nas na takie wynagrodzenia stać.

Azi

5

@abram3k Jaką widzisz tutaj sprzeczność? Jak ktoś jest kibicem Barcelony ale chce zostać prezesem klubu to ma życzyć złych wyników trenerowi? To byłoby strasznie Januszowe...

Azi

0

Azi

0

Ktoś rozumie o co tutaj chodzi?

Azi

2

@dawidor9 5 października w Hiszpanii

Azi

1

@shoZu masz na myśli wywalenie zarządu czy piłkarzy? Bo w pierwszym przypadku pewnie coś by się znalazło - w drugim szczerze wątpię aby wywalenie połowy składu i zastępowanie ich niezgranymi zawodnikami mogło dać jakikolwiek pozytywny efekt. Drużynę się przebudowuje stopniowo.

Azi

2

Te same osoby które hejtowały Valverde i domagały się jego zwolnienia jako panaceum na wszystkie problemy Barcelony teraz domagają się spalenia na stosie Busiego. I znowu to ma być panaceum na problemy Barcelony...

Taaaa. Na piwno!

Bartomeu doprowadził klub do ruiny zarówno sportowej jak i finansowej a LR wini za to Busiego.
https://img3.wikia.nocookie.net/__cb20141213174216/creepypasta/pl/images/e/ee/SpongeBob-says-fuck-logic_large.jpg

Azi

3

@Kuracjusz pewnie oglądali nasze mecze z jego udziałem :D

Azi

0

Podsumowanie 60 minut w meczu Legii

https://www.flashscore.pl/mecz/boVnZQcQ/#komentarz-live;1

(otwórzcie ważne akcje)

Azi

0

@barcelonaLM Stawiaj chałupę. Lato jest - w razie czego nie zmarzniesz pod mostem :P

Azi

0

@barteq Tyle że Abidal miał stanowić pomost między zawodnikami a zarządem z uwagi na bardzo napięte relacje. I dlatego dostał tą robotę. Zupełnie inną kwestią jest to, że zadanie go przerosło ale nie wiem czy jest taki człowiek, który dałby radę pogodzić zarząd Bartomeu z szatnią. Akurat w tym wypadku fakt, że był ważnym zawodnikiem i miał już zbudowane relacje z zespołem - był bardzo istotny.

Azi

0

@barteq Ty popatrz! Monchi który robi genialne transfery do Sevilli też zawodnikiem...

Azi

1

@Janiama do pierdla?

Azi

32

@BarcaInfo "Niewielkie zaufanie" - ciekawe stwierdzenie na "nie chce pracować z łajzami rujnującymi ukochany klub"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?