Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti a czego się spodziewałeś skoro reakcją zarządu było wywalenie Setiena i rezygnacja Abidala a nie wykopanie Bartomeu? Że nagle Ci sami ludzie zaczną robić porządną robotę? Weź nie żartuj...
0
@barcelonaLM TVP tworzy nową historię ;)
0
@Pilka_jest_okragla kurcze a mnie nie szkoda. Zły człowiek ze mnie...
0
@NeroTFP ale czekać do marca...
0
@badej60 Nie. 2.04
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMjM0Njc3MjIwMTpMfqLmhZvXpu6TTVQ%3D&kind=M
1
@badej60 Jeżeli kiedyś spotkamy się na jakimś zjeździe/wyjeździe to przypomnij mi żebym Ci postawił browarka ;)
0
Panie Włochu kończ Pan ten mecz!
0
@cchesterr43 Bartomeu. Niestety.
6
@ranger3120 Też mam nadzieję że Lewy jeszcze strzeli :)
0
@tbas Widzisz jakie znaczenie ma ta kropka... ;)
0
@prokofiew Moja żona kojarzy PSG tylko z tego jak niemal płakałem ze szczęścia po 6:1 :D
1
@Emial22 rekin biznesu :D
1
@Barcaa12 chyba nas finansowo ;P
0
Znacie jakieś kody na przeniesienie zawodników z Bayernu do Barcelony? Prosiłbym o Daviesa i Kimmicha
1
@Coutinho007 Ciekawe że narodowość nie była problemem kiedy sprowadzał Ballou Tabla... Na usprawiedliwienie że urodził się on w Wybrzeżu Kości Słoniowej
5
Ale byśmy wzieli takiego Daviesa. Szkoda że to Kanadyjczyk :(
0
LR 1,5h temu: "Ten Coman to bez sensu" ;)
1
@Coutinho007 przecież to TVP :D
0
PSG przydałby się taki Suarez na 9 :D
0
@PatrychoO to w gruncie rzeczy Brazylijczyk więc na pewno chodzi o kasę ;)
1
Lewy zabił T. Silve?
0
Ile lat ma Di Maria? Czemu nie chcemy go sprowadzić? ;)
1
Uuu kibice PSG już zaczęli płakać.
Co jak co ale Lewy złożył się do tego strzału fantastycznie.
0
@dafik85 Taką miał klauzulę.
1
Ale się Neymar odbił od Lewego :D :D :D
0
@FranzMaurer Neymar by to strzelił :P
1
@Encore bardziej czytelnie nie dało się tego zagrać
0
@Herato ze 100 razy odświeżałem aż się strona załadowała. Potem drugie tyle aż udało się odpalić transmisję.
0
@Herato odświeżaj do skutku
0
@rayan_7 mnie nie działa
e: po 100 odświeżeniu strona się załadowała ale transmisja już nie