Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Ja nie jestem kibicem Messiego. Jak dla mnie może odejść - nic mi do tego.
Ja jestem kibicem Barcelony. I tak samo jak wiedziałem że wywalenie Valverde nie uzdrowi Barcelony, nie zrobiło tego przyjście ofensywnego Setiena i nie zrobi tego Koeman jeżeli w klubie będzie wojna na linii zarząd - zawodnicy (w tym byli zawodnicy). Jaki zespół chcesz zbudować w atmosferze nienawiści i podkopywaniu sobie dołków. Tutaj tylko rezygnacja zarządu może w jakimś stopniu poprawić sytuację. To jest czysto logiczne i pragmatyczne podejście.
0
@Lordzi A dlaczego miałby nie mieć wolnej ręki? Zakładanie że ktoś hamowałby Koemana to właśnie byłoby domniemanie.
0
@AlwaysBlaugrana Nic takiego nie powiedział. A przynajmniej ja czegoś takiego nie widziałem. Nikt normalny nie zwolni Koemana przed końcem sezonu - chyba że wyniki będą tak beznadziejne, że zwolni się nimi sam.
0
@Bykunn Jeżeli na takich domniemaniach opierasz decyzję w swoim życiu to żal mi Ciebie kolego.
0
@AlwaysBlaugrana Skąd taki wniosek?
0
@Bykunn Bartomeu rządzi 6 lat. Ile miał czasu na zmiany? I co zrobił? I co - nagle będą cuda w Barcelonie?
1
@Lordzi Oczywiście że 1.
Odejście Brtomeu zakończy wojnę z zawodnikami. A Koeman i tak będzie miał wolną rękę do budowania zespołu. Jeżeli Leo to nie pasuje to za rok kończy umowę i może iść gdzie sobie tylko chce - jego sprawa.
Opcja 2 niczego nie zmienia. Musiałbyś wywalić z klubu całą starą gwardię ale to też nic nie zmieni bo całe otoczenie klubu, byli piłkarze itp. i tak będą toczyć wojnę z Bartomeu. W takich warunkach nie da się nic zbudować.
1
@kamiVeB Zaczekaj na fajerwerki w grudniu ;)
1
@Mr8lack No co Ty. Powinien utonąć godnie w tym szambie. Nie wiem gdzie tutaj byłby interes dla klubu albo dla niego ale widać niektórzy tak właśnie to widzą.
0
@Kamiloza91 Myślisz że Koeman dziś podjąłby decyzję o odejściu z kadry, gdyby wiedział w jakie szambo się wpakuje? Szczerze wątpię.
1
@szkutnik91 Zawodnicy już 3 lata temu widzieli gdzie to zmierza. W sumie to dziwię się że się nie ewakuowali. Z drugiej strony Iniesta np. odszedł choć spokojnie mógł zostać w mniejszej roli. Zapewne nie żałuje tej decyzji.
Ale to wszystko się sprowadza do jednego człowieka, który dewastuje ten klub.
0
@JORD10 Po 2:8 przy ponad 5000 osób nie dało się wejść na stronę. Wczoraj było prawie 6500 więc i tak jest lepiej.
Serio nie wiem jak można oczekiwać że strona to pociągnie skoro normą jest około 2000. Po co inwestować w serwery, które pociągną np. 10k skoro takie wejścia na stronę zdarzają się bardzo, bardzo rzadko a kosztują zapewne dużo, dużo więcej.
1
@Lama20 Można by było zrobić takie badanie. Tylko po co? ;)
Ci ludzie nie wyciągają logicznych wniosków. Chcieli wywalić EV bo to uzdrowi zespół ale jak nie uzdrowiło to żaden się nie zastanowił czy to faktycznie EV był problemem. Teraz chcą wywalić zawodników i efekt będzie dokładnie taki sam. Ci co zostaną nadal będą pływać w szambie przed wyjściem na boisko. Tylko po odejściu Leo kłótnie w klubie to już nie będą przepychanki a czysta wojna. W takich okolicznościach budować zespół? Żal mi Koemana w tym momencie. Bo to na nim skupi się cała nienawiść tych ludzi. A szanse że coś z tego zbuduje w tych warunkach są żadne.
1
@D10SLEO Miał 6 lat żeby coś zmienić. Same złe decyzje i teraz nagle cud będzie? Trzeba być bardzo naiwnym aby sądzić że tak się stanie.
0
@damianex10 Spoko decyzja.
11
W sumie podchodząc do tego z dystansem i szukając pozytywów to będę miał mega ubaw (z tych, którzy dziś trzymają stronę Bartomeu i jaką po Leo) jak przyjdzie pierwsza wtopa w lidze i całe szambo wywali.
Wtedy sobie zrobię popcorn, usiądę wygodnie i będę się delektował tymi mądrościami LR :)
4
@Lama20 Ci sami ludzie pisali że wystarczy wywalić Valverde i gra cudownie się poprawi. Pewnie teraz oczekujesz że nagle tym osobom wzrośnie IQ albo że zaczną brać odpowiedzialność za to co wcześniej pisali? :D
1
@Peqaz "-od kilku sezonów jest budowany skład pod Messiego - po co?"
Zapytaj zarząd i Bartomeu. Przecież to oni za to odpowiadają.
"-od kilku sezonów kurczowo trzymają się tutaj piłkarze wypaleni tylko dlatego, że są funflami Messiego,"
To samo.
"-gość ma wahania nastroju jak baba w ciąży,
Szkoda komentować takie żenujące teksty.
"-nosi opaskę kapitańską w ogóle na nią nie zasługując,"
Zgadzam się. Leo nie nadaje się na kapitana - szczególnie patrząc na to jak tą rolę spełniał Puyol. Ale co to zmienia?
0
@Bykunn Jak widać po przykładzie Leo mają dość siedzenia tutaj...
1
@Kettger Zastanawiam się skąd się biorą takie typy jak Ty.
Masz prezesa wielkiego klubu. To on i zarząd podejmuje decyzje czy przedłużyć komuś umowę czy nie. To on decyduje jakie transfery zrobić i kto ma być trenerem. Może wybrać taką osobę, która będzie miała w głębokim poważaniu gwiazdy klubu. Może nie przedłużać z nimi kontraktów.
I rządzi sobie taki koleś 6 lat. W tym czasie decyduje o wszystkim.
Ale jak jest źle i okazuje się że klub jest ruiną to winni są nie oni ale zawodnicy. No pełna logika chłopie.
0
@masq Gdybu gdybu gdyb!
0
Semedo i "spora konkurencja". Taaaaaaak.
1
@BarcaInfo A potem Bartoemu sprawił że Leo żałował, oj żałował...
2
@Chakalaka Chyba po 7 miejsce w lidze.
A Pique, Alba, Vidal, Rakitic i Busi to grzecznie będą grali dalej jak gdyby nigdy nic :D
0
@Chaoss Daj znać czy tak jest dobrze ;)
3
@Jaca27 Wystarczy zakazać wjazdu do PL obywatelom Cypru w ramach koronki i awans w kieszeni ;)
2
Messi pakuj się. Mamy już Semedo na Twoje miejsce.
Normalnie [CENZURA] to Bartomeu dewastuje ukochany klub. Czy naprawdę trzeba palić do samej ziemi aby coś odbudować? :'(
2
@MesQueUnClub_87 a co napisać o użytkownikach fcbarca którzy go jeszcze bronią? O.o
4
@Adey a obecnie które miejsce zajmujemy?
0
@IronSanHybrid Nie widzę w tym nic nie fair. Moim zdaniem robi to co musi. Jeżeli zarząd nie potrafi sam odejść to ktoś musi im pomóc. Smutne jest tylko to, że tym kimś jest Leo :(