Azi

0

@cules100pro mam nadzieję że Leo nie przyjdzie pijany

Azi

2

@D8360 przypomnij mi kiedy ostatnio Kaczyński zwalniał premiera i zatrudniał nowego, który już zaczął formować sobie rząd a w tym czasie stary nie dostał jeszcze oficjalnego wypowiedzenia? ;)

Azi

3

@SelloutCrowd Stawiam 100 zł że jeszcze przed wyborami trzeba będzie szukać nowego szkoleniowca ;)

Azi

1

@DaPi I Barcelona w plecy bo będą musieli płacić całą pensję jak Real Baleowi :D

Złoty interes. Typowy dla Barotmeu.

Azi

3

@daro22 Nawet jeżeli widziałem go w jakimś meczu to tego nie pamiętam.

Azi

0

@saviolagzk tylko że teraz nie ma co gdybać, bo równie dobrze koledzy z zespołu mogli go namawiać aby nim został a Leo wcale nie chciał. Tajemnica szatni.

Azi

0

@saviolagzk Zgadza się - nie powinien przyjmować tej funkcji. Tylko co ta wiedza zmienia?

Azi

0

@Coutinho007 Nie mówię że nie.

Azi

0

@Grubson06 No spoko. Ciekawe że przy tym w ostatnim sezonie ligowym (mało udanym) zalicza bramkę średnio co 125 min. a bramkę/asystę co 83 min. To lepszy wynik od będącego w formie Benzemy :D
Przebija go tylko Leo z 63 min.

Azi

0

@Coutinho007 skończy się na tym że Leo odejdzie za darmo.

Azi

0

@masq Co chcesz przekazać tym tekstem? Bo tutaj brakuje jakiegoś meritum.

Azi

1

@potrojnakorona Szoook!

Azi

8

Witamy w naszym cyrku. Powodzenia chłopie. Będę trzymał kciuki za to, żebyś odniósł sukces.

Azi

0

@RosjaninBut Tak. Dlaczego miałbym sobie nie wyobrażać? O.o

Azi

0

@SuperPatsonFCB Leo robi konferencję. Wychodzi i mówi: tak wysłałem taki fax. Zapewne odchodzę. Nie wiem gdzie. Nic więcej nie mogę zdradzić. Do widzenia.

No mega pomysł :D

Azi

1

@bartulek98 Nie. W kilku walutach - może. Pytanie co chcesz osiągnąć i czemu w innej walucie? Jeżeli chcesz uniknąć inflacji - to moim zdaniem niewiele to da.

Azi

0

@itmustbejoke Oni jeszcze nie zdążyli zwolnić Setiena a Ty chcesz transfery robić? Serio?! :D

Azi

4

@Danny Gaucho Dobre pytanie! Ten zarząd to taka porażka że aż głowa mała :D

Wygląda na to że w tej chwili klub prowadzi duet Setien - Koeman. Kapitanem jest Messi, który nie chce grać już w klubie. Na trybunach pustki a pod bramami hordy wściekłych kibiców oraz stragany socios zbierających podpisy pod wotum nieufności.

Tymczasem LR liczy dni od łomotu jaki nam spuścił Bayern i pyta czemu nie ma jeszcze transferów.

To już nie jest cyrk. Cyrk wbrew pozorom jest jakoś tam zorganizowany. To jakaś karuzela przy czym część chce się kręcić w lewo, cześć w prawo a inna część demontuje śrubki.

Azi

2

@JimMorrisonFCB Na to wygląda

Azi

6

@Kamiloza91 Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie

Azi

0

Nie ma opcji aby to się udało :(

Azi

1

@Suzu Dajcie jakiś link do tej umowy Leo - ja też bym się chętnie zapoznał z jej treścią...

Azi

0

@Danny Gaucho Co to za różnica kiedy są wybory? Mogą być nawet jutro. Kadencja kończy się 30 czerwca tak czy inaczej.

Azi

0

@Danny Gaucho Projekt sportowy to nie jest plan na najbliższe kilka miesięcy. A kadencja obecnego zarządu kończy się 30 czerwca i wtedy wjedzie na stół zupełnie nowy projekt sportowy. Zapewne już bez Koemana (o ile będzie jeszcze w klubie).

W takich warunkach jak dziś nie ma mowy o żadnych projektach sportowych. To jest jakaś pseudo rewolucja bez ładu i składu robiona na łapu capu. Tak to przynajmniej z zewnątrz wygląda.

Azi

1

@Danny Gaucho Patrz, że ja też nie wierzę w ten projekt sportowy i prezydenta... :D

Azi

0

@Ghotti Przynajmniej presezon mógłby przepracować z nowym trenerem.

Azi

1

@BarcaInfo Wiadomo że Leo nie odpowie na te głupie insynuacje Bartomeu. Wybranie jednej z opcji byłoby oddaniem inicjatywy zarządowi. A jeżeli odejdzie bez wyboru żadnej z nich to zarząd stanie pod ścianą z pytaniem: "dlaczego nic nie zrobiliście jak Leo odchodził?"

Azi

0

@AlwaysBlaugrana Chciałbym ale na tą chwilę nic na to nie wskazuje.

Azi

3

@karabast99 Tak jest od 6 lat przecież :D
No może za wyjątkiem Leo, choć też różnie bywało...

Azi

0

@RosjaninBut Przecież nadal jest zawodnikiem Barcelony. Jeszcze nie podpisał umowy z żadnym nowym klubem, więc ponawiam pytanie: CO MA OGŁASZAĆ?

Weź opanuj swój ból tyłka. Jak będzie coś ustalone to stosowna informacja na pewno się pojawi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?