Azi

0

@IronSanHybrid A co Leo zrobił? Powiedział że odchodzi z końcem sezonu. Wszystko pozostałe to są już wasze domysły.

Azi

1

@Coutinho007 Panie przeca tera to się zmieni! Kurła będą supe transfery tylko tego złego Messiego wywalą ;)

Azi

0

@Pyziol "Junior jak przychodził, to też każdy tutaj był zadowolony"

To nie są wybory do sejmy albo prezydenckie. To nie jest demokracja. To jest ogromny klub piłkarski. Osoby które nim zarządzają mają podejmować dobre decyzje. I brać za nie odpowiedzialność. Jeżeli ktoś uznał że może płacić XX mln. euro Leo rocznie to to jest jego wina a nie zawodnika. Leo ma grać w piłkę a nie zastanawiać się czy jego pensja czasem nie nadwyręża budżetu klubu.

Azi

0

@Dejvo Jest otwarta wojna na linii zawodnicy - zarząd. Możesz nazywać zawodników świętymi krowami ale ja wolę nawet święte krowy niż typa który dosłownie rujnuje mój ukochany klub.

Azi

1

@Coutinho007 No co Ty! Teraz jak Bartomeu sprzeda Leo to dopiero zrobi porządek w klubie! Czemu nie zrobił tego przez te 6 lat? E tam! Kto by się nad tym zastanawiał...

Azi

0

@AlexDark00 a do tej pory co robili? Kupowali tenerom zbędnych zawodników. Dlaczego uważasz że nagle miałoby się to zmienić? Bo pojawił się 4 kolejny trener? I nagle będzie cud?

Azi

0

@IronSanHybrid A co by dała konferencja? Leo ma doradców którzy pomagają mu podjąć takie decyzje. Zaliczył już spinę z Abidalem i co z tego wyszło? Co ta konferencja zmieni skoro Bartomeu trzyma prasę za jaja? Nic.

Azi

0

@szela1899 Dlaczego łączysz wywalenie Bartomeu z pozostawieniem tych samych zawodników? Gdzie tutaj jest jakiś związek przyczynowo-skutkowy?

e: przecież Bartomeu rządzi od 6 lat. I przez cały ten czas szkielet zespołu jest ten sam. I co? To Bartomeu ma być nagle tym, który ten szkielet zmieni? Skoro nie zrobił tego przez ostatnie 6 lat? Z jakiej racji to miałoby być prawdą?

Azi

0

@Dejvo Skąd taki wniosek?

Azi

4

@VenoM Jestem idiotą skoro oczekiwałem że potrafisz cokolwiek zrozumieć...

Azi

0

@IronSanHybrid Leo robi to co musi. Trzeba się pozbyć człowieka który niszczy klub więc Leo wystawia siebie. I po reakcjach byłych zawodników widać że oni to rozumieją. Myślisz że Leo nagle zapałał chęcią całkowitego odmienienia swojego życia? Przeprowadzką po 20 latach w Barcelonie?

Azi

0

@puyol_presidend5 Kto podpisał Leo taką umowę? Sam sobie Messi ją podpisał? No weź zacznij myśleć chłopie...

Azi

8

@VenoM Weź się zastanów kto podejmuje decyzje. Zawodnicy czy zarząd? I czy zawodnicy wychodząc na boisko zapominają o tym jaka atmosfera panuje w klubie? Że wszystko wypływa do mediów? Czy może ma to jednak wpływ na postawę na boisku?

Azi

0

@robsesh I może czystka w składzie zrobiłaby się samoistnie. A może wyszłoby jeszcze gorzej. Zarząd jest od tego żeby podejmować decyzje. Czasem bardzo trudne. Oni mają dbać o interes klubu a nie zawodników. I interes długofalowy a nie tylko co będzie jutro.

Azi

1

@IronSanHybrid A kto mówi że Leo jest nieomylny? To tylko chore wizje Święcickiego. Ktoś inny tak twierdził?

Azi

1

@puyol_presidend5 Jest mi szczerze obojętne nawet to czy Leo zostanie. Ja nie jestem kibicem Messiego. Jestem kibicem Barcelony. Wisi mi i powiewa czy Leo jest na boisku czy go nie ma. Ja chcę oglądać fajną piłkę - a najlepiej jak będzie przy tym wynik. Dlatego zakochałem się w Barcelonie.

Sytuacja wygląda tak: że Bartomeu przejął klub w 2014 kiedy należało zacząć myśleć o zmianach w kadrze. I zmarnował 6 lat a efekt jest taki, że dziś mamy wojnę totalną na linii zawodnicy - zarząd. Taka była już 3 lata temu, kiedy odchodził Neymar. Nie przypadkiem zwyzywał na odchodnym Bartomeu. W takich warunkach nie da się grać ładnej piłki - nie bądzmy naiwni, że zawodnicy to roboty, które z szatni wychodzą na boisko i zapominają o tym, że grają w burdelu a nie klubie porządnie zarządzanym.

Azi

0

@Triv44 cooo? 15151515

Azi

1

@IronSanHybrid Nie jestem kibicem Messiego tylko Barcelony. I widzę że Bartomeu nie zrobił dla klubu nic dobrego. Zmarnowaliśmy 6 lat na odświeżenie zespołu. Tylko idiota dziś stoi po stronie Bartomeu.

Azi

4

@Pablit ja bym jednak wywalił zarząd i pozwolił Koemanowi stworzyć faktycznie coś nowego w oparciu o Leo. Bez wojny zarząd - zawodnicy.

Azi

3

@IronSanHybrid Święcicki ma wyraźniej jakiś kompleks Messiego.

Azi

0

@AlexDark00 I na jakiej podstawie twierdzisz że teraz będzie inaczej?

Azi

0

@Pyziol Bezowocne transfery Barotmeu. Hmmm.... Griez, Malcom, Semedo, Braithwaite, Junior, Deulofeu, Gomes, Paco, Arda, Alex Vidal no i oczywiście Douglas.

Faktycznie prawie nikt ;)

Nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem. Wyobrażasz sobie tylko tyle: że zawodnik wychodzi na boisko i zapomina o całym burdelu jaki panuje w klubie.

Azi

1

@Lordzi Nie wiem czy zaczną grać. Ale jestem pewien że łatwiej się gra w piłkę kiedy wychodzi się na boisko z czystą głową a nie z bagna Bartomeu. Ja nie mam wątpliwości że kadra potrzebuje zmian (nikt chyba nie ma takich wątpliwości). Ale nie podlega dyskusji fakt, że między zawodnikami a zarządem od dawna toczy się wojna. I na pewno nie pozostaje ona bez wpływu na to jak drużyna wygląda na boisku.

Azi

0

@student97r Jaki nowy zarząd? Bartomeu nie podał się do dymisji po 2:8. Nie podał się też wczoraj. Nie zrobi tego dzisiaj ani jutro. Wybory są w marcu. A nowy zarząd kadencję zaczyna w lipcu. Pytanie czy wtedy będzie co ratować czy to będzie budowanie klubu od zera :(

Azi

2

@Dejvo Nie da się budować drużyny jeżeli nie ma zrozumienia na linii zarząd - zawodnicy. Sorry ale jeżeli mam wybierać kto chce lepiej dla Barcelony (Leo czy Bartomeu) to wybór jest oczywisty.

Azi

2

@Adamski69 Naprawdę myślisz że sprawy pozaboiskowe nie przekładają się w żaden sposób na grę zawodników? Jak to możliwe że ściągamy graczy, którzy błyszczą w innych klubach a u nas nie dają rady? Naprawdę myślisz, że w atmosferze nieustannej wojny między zarządem a piłkarzami jest realna szansa na piękną grę w piłkę?

Ja mam olbrzymi szacunek do naszych zawodników że w takich okolicznościach wygrali ile wygrali. Ale po 2:8 przyszedł czas na zmiany. Zmiany nie tylko w kadrze ale przede wszystkim w zarządzie. Aby nowe pokolenie mogło skupić się na grze w piłkę.

Azi

0

@Adamski69 "Jest nowy trener i liczmy na to, że dobrze to poukłada."
Przerabiali to z Valverde. Przerabiali to też z Setienem.

Bez zmian w zarządzie nie zmieni się nic.

Azi

0

@mistermajkel Naprawdę sądzisz że w szatni Barcelony nic się teraz nie dzieje? Że tak sobie wyjdą na pierwszy trening i potem będą grali sezon jakby nigdy nic? Serio?

Azi

3

@Woland10 nie znamy zapisów umowy Leo ale mam nadzieję że tak będzie.

@MichuAir Leo działa na korzyść klubu - nikt nie wierzy aby chciał odejść. To jest szach dla Bartomeu. A pozbycie się go, nawet kosztem utraty Leo, to zawsze coś dobrego dla Barcelony.

Więc tak - będąc kibicem Barcelony trzeba trzymać stronę Leo.

Azi

0

Ludzie szukają powiązania między wczorajszą deklaracją Leo a Suarezem a moim zdaniem nie ma tutaj żadnego związku.

Widać wyraźnie że to nie jest emocjonalna zagrywka Leo. To jest wyrachowany ruch - wyraźnie dokładnie przemyślany przez Leo i jego doradców (w tym zapewne prawników). Przecież Leo nie zakomunikował "mam dość - rezygnuje!". Nie pisał tweetów jak z Abim czy nie rzucał że rezygnuje z kadry - jak z Argentyną.

On postawił sprawę jasno: mieliśmy czas do końca sezonu na podjęcie decyzji czy gram dalej w Barcelonie: sezon się skończył - decyzja jest taka, że nie gram. To jest istny szach mat dla Bartomeu. Nie znam zapisów umowy Messiego ale patrząc na wybitnie nadzwyczajne okoliczności i to jak wielki miało to wpływ na piłkę - nie zdziwiłbym się gdyby znalazł się sąd, który przyznałby rację zawodnikowi (zakładając że w umowie jest mowa o końcu sezonu i wpisana data).

Dlaczego więc to się dzieje teraz? Bo za parę dni zaczynają się przygotowania do sezonu i wtedy zawodnicy nie będą mieli już głowy do buntów. Taki lepiej zrobić zanim zepsuje się presezon. A jestem pewien że większość drużyny poprze Leo - to zresztą widać po tym jak wielu piłkarzy popiera jego decyzję. Ciekawi mnie postawa przede wszystkim MatSa i kto wyjdzie na pierwszy trening jeżeli sytuacja się do tego czasu nie unormuje (w sensie zarząd nie poda się do dymisji - a nie oszukujmy się Bartomeu sam z siebie nie zrezygnuje).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?