Azi

2

@HansLanda To jest tak naiwne podejście że tylko załamać się można.

Hokus pokus czary mary nagle wszystko zaczyna śmigać tylko żaden poprzedni trener nie wpadł na takie rozwiązanie.

A nie... Leo im nie pozwolił.

Azi

1

@RosjaninBut Co za brednie.......

Azi

12

Takie pytanie: po co Leo był potrzebny w umowie zapis, że może odejść rok przed końcem umowy? Przecież to musiał być jego warunek. Wniosek może być tylko jeden: Messi podpisując w listopadzie 2017 roku nową umowę (a więc już po odejściu Neymara) dał szansę temu zarządowi i Bartomeu. I oni tej szansy nie wykorzystali. W zasadzie teraz chcą skorzystać na tym, że sezon skończył się w innym terminie niż powinien i siłą chcą zmusić Messiego do pozostania w klubie.

Ale MESSI TO NIE BARCELONA. To (choć brzmi to paradoksalnie) tylko jeden zawodnik. Warto się tutaj zastanowić DLACZEGO Leo chce odejść. Cześć pseudo-ekspertów twierdzi że to Messi rządzi tym klubem. A to istna bzdura. Ten zapis wyraźnie pokazuje że Leo chciał się zwyczajnie zabezpieczyć na wypadek gdyby zarząd okazał się tak beznadziejny jaki się okazał. I dziś mamy tego efekt.

Czy Messi niszczy Barcelonę odchodząc? Na pewno nie. Klub niszczy Bartomeu. Messi ma zwyczajnie dość firmowania tego nieudacznika swoim nazwiskiem. I ja go rozumiem. Choć kocham Barcelonę ale nie kocham Messiego. Bo to co zrobił z tym klubem Bartomeu przechodzi ludzkie pojęcie. Messi popełnił tylko jeden błąd - że podpisał nowy kontrakt w tym 2017...

Azi

8

@Coutinho007 a MatS nie przedłużył jeszcze umowy

Azi

0

@joloskyy na stronie na pewno jest gdzieś prawda ;)

Azi

18

LR: Jak Messi odejdzie będą hajsy na wypasione transfery!!
Bartomeu: Oto Maxi Gomez!

Azi

1

@kolo123 wszystkie filmy mega. Polecam i życzę udanego seansu :)

Azi

1

@kolo123 osobne

Azi

1

@busquets5 Serio? Czy to taki słaby trolling?

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@Jordi10 Wątpię aby był strajk. Co to Leo da? W klubie już teraz jest mega rozłam a Leo nigdy nie zrobił nic na szkodę klubu, więc wątpię aby nagle zaczął szkodzić.

Zupełnie inną kwestią jest to czy Koeman da rade cokolwiek zbudować w takich warunkach gdzie piłka nie jest pierwszą rzeczą o której myślą zawodnicy, pracownicy klubu i kibice. Szczerze wątpię.

Azi

0

@robsesh bez Messiego to będziemy walczyć o LE

Azi

0

@Cochise wybory są w marcu ale kadencja Bartomeu kończy się 30 czerwca. Wybory mogą być nawet we wrześniu - nic to nie zmieni.

Azi

0

@Ingiel a gdzie tu jest mowa o lidze?

Klauzula jest wymagana przez związek hiszpański.

Azi

0

@Ingiel wczoraj to zrobił. Kiedy graliśmy ostatni mecz?

Azi

0

@sonek nie mam pojęcia. Pytaj prawników.

Azi

0

Puste gadanie o klauzuli 700 baniek. Każdy nie hiszpański klub może wykupić dziś Leo za równowartość jego rocznego kontraktu. Z jednej strony mało za takiego zawodnika drugiej dużo.

Leo nie zarabia 100 baniek więc nie róbcie sobie nadziei ;)

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Prawo_Webstera

Azi

0

@DonMatteo901 Messi to raczej taki drobny facet jest ;)

Azi

2

Bartomeu trzyma media za jaja. Co innego mają napisać żeby usprawiedliwić zachowanie tej żenady prezesa?

Azi

0

@AlwaysBlaugrana No i słusznie. Tak robi prezes ze swoim planem na przyszłość. Jeżeli wygra wybory - niech podejmuje decyzje jakie uważa. Potem się go za te decyzje rozliczy zależnie od tego czy były dobre czy złe.

Bartomeu nie umiał podjąć takich decyzji. Kiedy odszedł Lucho i Neymar aż prosiło się o zmiany w klubie. Odświeżenie kadry. I co? Podjął wtedy trudne decyzje? Coś się w klubie zmieniła na plus? Ale pewnie to Leo wina...

Azi

0

@DonMatteo901 A kiedy to napisał te merytoryczne posty? :D

Azi

0

@Bykunn Ja nie jestem kibicem Messiego. Jak dla mnie może odejść - nic mi do tego.

Ja jestem kibicem Barcelony. I tak samo jak wiedziałem że wywalenie Valverde nie uzdrowi Barcelony, nie zrobiło tego przyjście ofensywnego Setiena i nie zrobi tego Koeman jeżeli w klubie będzie wojna na linii zarząd - zawodnicy (w tym byli zawodnicy). Jaki zespół chcesz zbudować w atmosferze nienawiści i podkopywaniu sobie dołków. Tutaj tylko rezygnacja zarządu może w jakimś stopniu poprawić sytuację. To jest czysto logiczne i pragmatyczne podejście.

Azi

0

@Lordzi A dlaczego miałby nie mieć wolnej ręki? Zakładanie że ktoś hamowałby Koemana to właśnie byłoby domniemanie.

Azi

0

@AlwaysBlaugrana Nic takiego nie powiedział. A przynajmniej ja czegoś takiego nie widziałem. Nikt normalny nie zwolni Koemana przed końcem sezonu - chyba że wyniki będą tak beznadziejne, że zwolni się nimi sam.

Azi

0

@Bykunn Jeżeli na takich domniemaniach opierasz decyzję w swoim życiu to żal mi Ciebie kolego.

Azi

0

@AlwaysBlaugrana Skąd taki wniosek?

Azi

0

@Bykunn Bartomeu rządzi 6 lat. Ile miał czasu na zmiany? I co zrobił? I co - nagle będą cuda w Barcelonie?

Azi

1

@Lordzi Oczywiście że 1.

Odejście Brtomeu zakończy wojnę z zawodnikami. A Koeman i tak będzie miał wolną rękę do budowania zespołu. Jeżeli Leo to nie pasuje to za rok kończy umowę i może iść gdzie sobie tylko chce - jego sprawa.

Opcja 2 niczego nie zmienia. Musiałbyś wywalić z klubu całą starą gwardię ale to też nic nie zmieni bo całe otoczenie klubu, byli piłkarze itp. i tak będą toczyć wojnę z Bartomeu. W takich warunkach nie da się nic zbudować.

Azi

1

@kamiVeB Zaczekaj na fajerwerki w grudniu ;)

Azi

1

@Mr8lack No co Ty. Powinien utonąć godnie w tym szambie. Nie wiem gdzie tutaj byłby interes dla klubu albo dla niego ale widać niektórzy tak właśnie to widzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?