Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HansLanda To jest tak naiwne podejście że tylko załamać się można.
Hokus pokus czary mary nagle wszystko zaczyna śmigać tylko żaden poprzedni trener nie wpadł na takie rozwiązanie.
A nie... Leo im nie pozwolił.
1
@RosjaninBut Co za brednie.......
12
Takie pytanie: po co Leo był potrzebny w umowie zapis, że może odejść rok przed końcem umowy? Przecież to musiał być jego warunek. Wniosek może być tylko jeden: Messi podpisując w listopadzie 2017 roku nową umowę (a więc już po odejściu Neymara) dał szansę temu zarządowi i Bartomeu. I oni tej szansy nie wykorzystali. W zasadzie teraz chcą skorzystać na tym, że sezon skończył się w innym terminie niż powinien i siłą chcą zmusić Messiego do pozostania w klubie.
Ale MESSI TO NIE BARCELONA. To (choć brzmi to paradoksalnie) tylko jeden zawodnik. Warto się tutaj zastanowić DLACZEGO Leo chce odejść. Cześć pseudo-ekspertów twierdzi że to Messi rządzi tym klubem. A to istna bzdura. Ten zapis wyraźnie pokazuje że Leo chciał się zwyczajnie zabezpieczyć na wypadek gdyby zarząd okazał się tak beznadziejny jaki się okazał. I dziś mamy tego efekt.
Czy Messi niszczy Barcelonę odchodząc? Na pewno nie. Klub niszczy Bartomeu. Messi ma zwyczajnie dość firmowania tego nieudacznika swoim nazwiskiem. I ja go rozumiem. Choć kocham Barcelonę ale nie kocham Messiego. Bo to co zrobił z tym klubem Bartomeu przechodzi ludzkie pojęcie. Messi popełnił tylko jeden błąd - że podpisał nowy kontrakt w tym 2017...
8
@Coutinho007 a MatS nie przedłużył jeszcze umowy
0
@joloskyy na stronie na pewno jest gdzieś prawda ;)
18
LR: Jak Messi odejdzie będą hajsy na wypasione transfery!!
Bartomeu: Oto Maxi Gomez!
1
@kolo123 wszystkie filmy mega. Polecam i życzę udanego seansu :)
1
@kolo123 osobne
1
@busquets5 Serio? Czy to taki słaby trolling?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jordi10 Wątpię aby był strajk. Co to Leo da? W klubie już teraz jest mega rozłam a Leo nigdy nie zrobił nic na szkodę klubu, więc wątpię aby nagle zaczął szkodzić.
Zupełnie inną kwestią jest to czy Koeman da rade cokolwiek zbudować w takich warunkach gdzie piłka nie jest pierwszą rzeczą o której myślą zawodnicy, pracownicy klubu i kibice. Szczerze wątpię.
0
@robsesh bez Messiego to będziemy walczyć o LE
0
@Cochise wybory są w marcu ale kadencja Bartomeu kończy się 30 czerwca. Wybory mogą być nawet we wrześniu - nic to nie zmieni.
0
@Ingiel a gdzie tu jest mowa o lidze?
Klauzula jest wymagana przez związek hiszpański.
0
@Ingiel wczoraj to zrobił. Kiedy graliśmy ostatni mecz?
0
@sonek nie mam pojęcia. Pytaj prawników.
0
Puste gadanie o klauzuli 700 baniek. Każdy nie hiszpański klub może wykupić dziś Leo za równowartość jego rocznego kontraktu. Z jednej strony mało za takiego zawodnika drugiej dużo.
Leo nie zarabia 100 baniek więc nie róbcie sobie nadziei ;)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Prawo_Webstera
0
@DonMatteo901 Messi to raczej taki drobny facet jest ;)
2
Bartomeu trzyma media za jaja. Co innego mają napisać żeby usprawiedliwić zachowanie tej żenady prezesa?
0
@AlwaysBlaugrana No i słusznie. Tak robi prezes ze swoim planem na przyszłość. Jeżeli wygra wybory - niech podejmuje decyzje jakie uważa. Potem się go za te decyzje rozliczy zależnie od tego czy były dobre czy złe.
Bartomeu nie umiał podjąć takich decyzji. Kiedy odszedł Lucho i Neymar aż prosiło się o zmiany w klubie. Odświeżenie kadry. I co? Podjął wtedy trudne decyzje? Coś się w klubie zmieniła na plus? Ale pewnie to Leo wina...
0
@DonMatteo901 A kiedy to napisał te merytoryczne posty? :D
0
@Bykunn Ja nie jestem kibicem Messiego. Jak dla mnie może odejść - nic mi do tego.
Ja jestem kibicem Barcelony. I tak samo jak wiedziałem że wywalenie Valverde nie uzdrowi Barcelony, nie zrobiło tego przyjście ofensywnego Setiena i nie zrobi tego Koeman jeżeli w klubie będzie wojna na linii zarząd - zawodnicy (w tym byli zawodnicy). Jaki zespół chcesz zbudować w atmosferze nienawiści i podkopywaniu sobie dołków. Tutaj tylko rezygnacja zarządu może w jakimś stopniu poprawić sytuację. To jest czysto logiczne i pragmatyczne podejście.
0
@Lordzi A dlaczego miałby nie mieć wolnej ręki? Zakładanie że ktoś hamowałby Koemana to właśnie byłoby domniemanie.
0
@AlwaysBlaugrana Nic takiego nie powiedział. A przynajmniej ja czegoś takiego nie widziałem. Nikt normalny nie zwolni Koemana przed końcem sezonu - chyba że wyniki będą tak beznadziejne, że zwolni się nimi sam.
0
@Bykunn Jeżeli na takich domniemaniach opierasz decyzję w swoim życiu to żal mi Ciebie kolego.
0
@AlwaysBlaugrana Skąd taki wniosek?
0
@Bykunn Bartomeu rządzi 6 lat. Ile miał czasu na zmiany? I co zrobił? I co - nagle będą cuda w Barcelonie?
1
@Lordzi Oczywiście że 1.
Odejście Brtomeu zakończy wojnę z zawodnikami. A Koeman i tak będzie miał wolną rękę do budowania zespołu. Jeżeli Leo to nie pasuje to za rok kończy umowę i może iść gdzie sobie tylko chce - jego sprawa.
Opcja 2 niczego nie zmienia. Musiałbyś wywalić z klubu całą starą gwardię ale to też nic nie zmieni bo całe otoczenie klubu, byli piłkarze itp. i tak będą toczyć wojnę z Bartomeu. W takich warunkach nie da się nic zbudować.
1
@kamiVeB Zaczekaj na fajerwerki w grudniu ;)
1
@Mr8lack No co Ty. Powinien utonąć godnie w tym szambie. Nie wiem gdzie tutaj byłby interes dla klubu albo dla niego ale widać niektórzy tak właśnie to widzą.