Azi

2

@Kubsoleon Nom. Ja rozumiem że ludzie są rozgoryczeni ale poziom co poniektórych tutaj to jest dramat...

Azi

0

@Pilka_jest_okragla 15 to nie. Ale tak 22-24 to bym chciał :)

Azi

8

@BarcaInfo był szybszy tylko o 30 sekund. #tiki-taka rośnie w siłę! ;)

Azi

4

Tym razem będzie ciężko Bartomeu zmienić temat płacąc prasie za plotki z Neymarem :D

Azi

1

@marcin000019 no weź Bartomeu wypiera... ulotnij się prędko. I zabierz kolegów. Nie łam serca kibicom...

Azi

2

@Barca25 jezlek wypowiedziała umowę to nie jest już piłkarzem Barcelony. Dlaczego miałby przyjechać na testy i trenować w takim wypadku?

Tutaj pytaniem jest: czy Leo jest dziś wolnym piłkarzem czy nie? Fajnie byłoby znać odpowiedź ale Bartomeu nie przyzna się do porażki jeżeli Messi ma rację, więc niczego się nie dowiemy.

Azi

0

@RobsonPL mnie też to się nie podoba ale jeżeli skończy się to masowa dymisja Bartomeu i zarządu to gra jest warta świeczki.

Leo to tylko piłkarz a klub jest ważniejszy. Pożegnanie legendy jest mniej istotne niż wymiana zarządu na ludzi bardziej kompetentnych.

Azi

1

@NeroTFP nie wiemy czy sytuacja nie jest jasna. Bez przeczytania umowy to można sobie gdybać. Możliwe że Leo całkowicie zgodnie wypowiedział umowę a zarząd robi cyrk w mediach bo zdają sobie sprawę że odpowiadają swoimi majątkami za zadłużenie klubu. Więc nie tylko wywiozą ich na taczkach ale jeszcze przy okazji ograbia (nie to żeby było mi ich szkoda).

Azi

0

@blaugrana1980 czytaj Barcelona Bartomeu. Kurde Neymar wiedział co robi...

Azi

1

@RobsonPL sposób odejścia jest ewidentnie wymierzony w zarząd

Azi

0

@RosjaninBut do tej pory była jakaś dobra atmosfera w klubie?

Azi

0

@kiper09 czeka aż kibice wywiozą z klubu Bartomeu i zarząd to wtedy nagle podpisze nowa umowę z klubem ;)

Azi

0

@kiper09 "Ile dałbym by zapomnieć cię,wszystkie chwile te które są na nie, bo chcę nie myśleć o tym już zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz tak już po prostu nie pamiętać sytuacji w których serce klęka, wiem nie wyrwę się chociaż bardzo chcę, mam nadzieję, że to wiesz i ty"

Azi

1

@BarcaInfo smacznego. Myślałem że czyhasz pod bramą na Leo ;)

Azi

2

Bartomeu i eksperci z LR będą zwiedzeni ;)

Azi

3

@Bogan to jest właśnie strasznie śmieszne że ludzie kupują te bzdury od dziennikarzy a potem powtarzają tutaj jak prawdę objawioną :D

Jeżeli ta umowa jest powszechnie dostępna do wglądu to ja też chętnie rzucę na nią okiem. Już kilka razy prosiłem o link ale nikt nie chce mi podać :(

Azi

0

@Borneo ciekawe skąd wzięli umowę Leo ze się wypowiadają ci "rzekomi prawnicy" :D

Azi

2

@Bykunn z prawa dżungli

Azi

0

@l0Messini że w zarządzie od 6 lat szerzy się pandemia? Do tego nie trzeba testów ;)

Azi

2

@cules100pro okoliczności nadzwyczajne. Daj link do treści tej umowy. Chętnie się zapoznam

Azi

0

1:15 że przyjedzie i 1:15 że nie przyjedzie. Stawiamy do 10:00 :P

Azi

0

@Xxxbarca4ever "iech wyda oświadczenie że odchodzi"
Przecież wydał :D

Azi

3

@PieN a potem w łazience wytrzeć ręce w ściereczkę

Azi

0

@busquets5 Właśnie bardzo dobre. Są takie okoliczności w których nie można się trzymać sztywno zapisów umowy.

Azi

0

@busquets5 Rozumując w ten sposób nie dałoby się dokończyć ligi bo powinno być przecież latem Euro. Albo finał LM nie powinien zostać przeniesiony do Lizbony bo miał być w Stambule. A jakoś nie chce mi się wierzyć, że tam w umowach były zapisy typu "gdyby wystąpiła pandemia to możemy sobie żonglować terminami spotkań i miejscem ich rozegrania. Oraz formą rozgrywek".

Azi

2

@bari_94 Chcieli Setiena ale okazuje się że ciągle jest trenerem Barcelony...

Azi

20

@Janiama Próba użycia merytorycznych argumentów w kierunku balasów, którzy plują na największą legendę swojego ulubionego klubu. Szanuję podejście. Choć to naiwne z Twojej strony :)

Azi

3

@El dominatore Jest jakiś konkurs na najgłupszy post dnia? Bo dla mnie jesteś faworytem.

E: a nie przepraszam. Kolega niżej zdołał Cię przebić...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8918302#comment-8918302

Azi

3

@kewin Dlaczego miałby się nie pojawić?

Azi

1

@skakun95 Maxi Gomez przyjdzie ;)

@betonito Czego oczekujesz patrząc na skuteczność działąń Bartomeu w poprzednich 6 latach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?