Azi

0

@Joe_Pesci czyje to słowa?

Azi

4

@Miszcz Textu FCB Sprzedanie Semedo - akurat to jest bardzo sensowne rozwiązanie :D

Azi

0

@DonMatteo901 patrząc po wyświetlanych reklamach to my gramy u nas...

Azi

1

@VamosRakieta Bić łobuza!!

Azi

0

@masq Kutwa mam z roboty 20 biletów do CC/Multikina i nie mam kiedy iść...

Azi

1

Santi Cazorla w pierwszych 3 meczach strzelił 4 bramki i zaliczył 2 asysty. Ten 36 letni facet (no dobra ma 35 i urodziny w grudniu) przerasta o kilka poziomów miejscową ligę. Xavi pewnie zadowolony :)

Azi

0

@ProMILs Lepiej wyślij do Dudy wniosek o ułaskawienie ;)

Azi

1

@MichalRBB mnie się wydaje że zupa była za słona

Azi

2

@MichalRBB No to był przed treningiem 57 minut. W czym masz problem? O.o

Azi

2

@MichalRBB Może. W takim wypadku jeszcze większą głupotą byłoby karać kogoś za 3 minuty spóźnienia. Jeden potrafi się ogarnąć w 30 min a dla drugiego godzina to będzie mało. Tyle że to jest czyste gdybanie...

Azi

3

@Krzanu10 W kilku miejscach pracowałem i nigdzie mi nie kazali przychodzić godzinę przed robotą, więc strasznie głupie pytanie zadałeś.

Azi

7

Widzę same mądrale, którzy nigdy nie spóźnili się nawet minutę do roboty :D

Azi

8

Bez jaj jakby dostał za to karę za 3 minuty spóźnienia na godzinę nic nie robienia przed treningiem...

Azi

0

@pinasmeister Niech nie sprowadzają nikogo. W marcu są wybory, w czerwcu kończy się kadencja Bartomeu i w klubie pojawią się nowi ludzie. Wtedy zrobi się czystkę w kadrze. A tak to wydadzą kolejne miliony i potem nikt nie będzie chciał tych zawodników.

Ja bardzo lubię Thiago ale on się za często łamie aby opierać na nim grę Barcelony. Wijnaldum ma rocznikowo 30 lat co go przekreśla. Wystarczy że sprowadzili Pijanica...

Azi

1

@arasz1819 O naiwności.Na piwno są takie zapisy w umowie Koemana :D

Azi

11

@Tomo1989 To się nazywa chodzenie ze skrajności w skrajność. Jedni chcą wykorzystać sytuację i próbują robić atmosferę paniki a inni całkowicie odwrotnie - negują ewentualne zagrożenie.

Azi

1

Ostatni sezon z Bartomeu więc nie zostawi przecież klubu w spokoju tak żeby nowy zarząd mógł budować po swojemu. Zapewne znowu nasprowadzamy "szrotu", którego ciężko się będzie pozbyć :(

Tylko żeby sezon nie okazał się totalna klapą jeszcze. Choć jak będzie Leo to przynajmniej nie powinniśmy zejść z i tak niskiego poziomu z ostatnich lat.

Azi

1

Oglądaliście serial Cobra Kai (jest na Netflixie)? Jak wasze opinie?

Właśnie skończyłem 2 sezon. Na pewno nie będzie to sukces na miarę kultowego pierwowzoru (tak to nazwijmy z braku lepszego słowa) ale swój klimat ma. Historia trochę zbyt banalna i przewidywalna a postaci zbyt plastikowe i jednostronne (może za wyjątkiem postaci granej przez Williama Zabka). Ale na plus dla mnie sceny walki. Podobała mi się choreografia - nawet bardziej niż w Wiedźminie, gdzie w pamięć zapadła mi tylko pierwsza walka. No i walka z ostatniego odcinka 2 sezonu - z takim długim ujęciem bez cięć (choć wydaje się to nieprawdopodobne) a z dużą liczbą aktorów - to było mega.

Zastanawiałem się czy aktorzy czasem nie mają w życiorysie treningów bo nie wydają się (przynajmniej dla takiego amatora jak ja) sztuczni w walce.

No i świetna muzyka. Ten kawałek jest genialny:


Azi

0

@nitey coś sobie chłopak bredzi. Najlepiej zostawić w spokoju

Azi

1

@TheNekro94 Widzę że niektórzy tak się wkręcili w FMa że potem wydaje im się że tak się dzieje w rzeczywistym świecie :D

Azi

1

@Jakchcesz Najlepsi są goście którzy ostatnio wrzucają pseudonewsy jak to PSG chciało dać z 80 baniek za Rakitica 2 lata temu :D

Ludzie są tacy naiwni. Nie dziwię się że w dziennikach podają takie bzdury skoro nadal są ludzie, którzy są gotowi w to uwierzyć.

Azi

0

@SelloutCrowd to zależy do czego używasz kompa

Azi

3

@patry295 bo zaraz trzeba iść do szkoły ;)

Azi

0

@chudymc A potem budzik dzwoni i znowu musisz iść do szkoły?

Azi

5

@Adamski69 Szkoda ze nie w LM i LE. Drużyny z ekstraklasy miałby wreszcie realne szanse na awans.

Azi

0

@covidout Zakładaj byznes.

Azi

0

@FCBKasza Piękne i prawdziwe! :D

Azi

2

@DaPi Liechtenstein

Azi

2

@Wilczeq A ja myślę że w listopadzie będziemy szukać jego następcy. Pożyjemy zobaczymy.

Może dobrze że nie zwolnili Setiena. W razie czego będzie zastępstwo.

Azi

1

@BarcaInfo Neymar zdecydowanie przesadził. Żarty to są śmieszne. A Bartomeu... no cóż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?