Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@osa91 Zawsze mnie dziwią ludzie którzy próbują wpychać do kontaktu rzeczy do tego absolutnie nie przystosowane i są w szoku jak ich prąd porazi...
21
@Nano22 Żarty żartami ale widziałem statystyki policyjne z których wynika, że w latach 2011-2016 dokonano niespełna 50 pobić lub naruszenia nietykalności cielesnej osób LGBT. To daje mniej niż 10 na rok a statystyka zaliczała też przypadki niezgłoszone. Więcej było podobnych akcji z osobami starszymi a podobna liczba z innymi grupami etnicznymi.
Jak słyszę że osoby LGBT się uskarżają na agresję to to jest po prostu żałosne... Już osoby starsze mają gorzej. A szansa że dostaniesz w mordę niezależnie od orientacji seksualnej jest praktycznie taka sama dla każdej osoby.
0
@Coutinho007 Jak na mój gust to czeka na Garcie :)
2 dla prawego obrońcy
9 na nikogo nie czeka. To będzie pusta koszulka w tym sezonie.
Trochę dziwi mnie że Pena nie dostał 25. Czyżby miał grać w rezerwach? Araujo zapewne również będzie trenował z 1 drużyną a jeżeli nie zmieści się w składzie to pójdzie na mecz rezerw.
0
Jakie zostały wolne numery?
2, 4, 9 i 25?
0
Bardzo ciekawy materiał o blockbusterach.
0
@Cave Mówili że będą niskie podatki? Mówili. Nie dodali że będzie ich dużo. A słowo niskie można różnie intepretować.
2
@DzizuSS Semedo w wielu elementach był naprawdę wyróżniającym się zawodnikiem. Problem w tym, że jego walory nie były w stanie pokryć wad. Nie jest to pierwszy ani ostatni bardzo dobry piłkarz który pasuje do Barcelony jak pięść do nosa
0
@Nano22 Dwie klepki wystarczą aby minąć całą obronę rywala. Ale trzeba się dobrze ustawić. To raz. A dwa - po podaniu trzeba iść za piłką.
3
Pojazd po Suarezie, że gruby, że piłka się od niego odbija, że nie walczy, że wolno biega, że to, że tamto. I oddajemy go do Atletico. Do zespołu, który twardo walczy o każdą piłkę. Do Simeone. Simeone, który najwyraźniej nie widzi tych "wad". Piłkarza który gwarantuje 15+ bramek w sezonie. I jeszcze kilka asyst.
Żeby było zabawniej to zostajemy bez napastnika a na pozycji Suareza będzie grał Leo.
Nie jestem jasnowidzem i nie będę się bawił w strzelanie co może a co nie może się wydarzyć. Ale tak na logikę to Atletico zrobiło świetny interes. A my jesteśmy frajerami...
Ja rozumiem że Suarez dużo zarabiał ale został mu rok umowy i należało go albo oddać do klubu nie będącego naszym rywalem albo zostawić do końca umowy. Albo nie podpisywać z nim tak drogiej umowy...
6
@LuisSalvano Brawo @Jordi10 !
3
@Coutinho007 Nieeeeee. Skąd!?
No dobra. Zadowolony :D Teraz Bartomeu.
Tak swoją drogą: Bartomu powiedział kiedyś że Neymar zostaje i pyk. Nie ma Neymara. Z tydzień temu, może dwa, powiedział że Semedo nie jest na sprzedaż. Pyk. Magia. Ciekawe że mówił też np. że klub nie płaci/-ł za hejtowanie zawodników. Hmmm ;)
2
LR widzę siedzi na Transfermarkt :D
Top 10 wyszukiwanych:
1. Morata
2. Semedo
3. Suarez
4. Dest
5. Vidal
6. Sörloth
7. Aarons
8. Lewandowski
9. Pedro Tiba
10. Diego Llorente
1
Dawajcie Piszczka na rok :D
1
@kamiVeB Mecz z BVB z 27 listopada zeszłego roku.
Pierwsza połowa to był majstersztyk w wykonaniu Grubego.
Tutaj krótki opis ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7951208#comment-7951208
1
Powodzenia w nowym klubie! :)
4
@VamosRakieta Za trudne pytanie zadałeś :D
3
@JarekS Czekam na ogłoszenie tego transferu równie mocno jak na dymisję Bartka... Masakra!
1
@Coutinho007
:D
3
@VamosRakieta Już niedługo przyjedzie sushi :)
0
@Suzu Wystarczy 5 asyst ;)
3
@Jakchcesz i w złotówkach
1
@Chakalaka rodzin polityków Ci u nas dostatek...
2
@Coutinho007 Mnie też pasował do tej roli.
0
@zadafcb Coooo? Szacun że udało im się Czesia zakontraktować tak szybko. Inna sprawa że przydałby się jakiś tytan pracy pokroju Czeresowa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@emeu Ronaldo lubi to!
8
Nie mogę się doczekać
1
@lucca87 Od 6 lat czekam aż "wreszcie coś ruszy" ale nadal w klubie jest Bartomeu, więc dawno straciłem nadzieję...
0
Niech idzie na rok do... Kataru! Pogra z Cazorlą pod okiem Generała. A za rok dzieci Barcelony wrócą do domu :)
0
@LucaBrasi Nie ma szans w rywalizacji z Griezem ani Cou a w dodatku to też nie jest do końca jego pozycja. Do gry w drugiej linii w systemie 4231 się nie nadaje - tak jak napisałeś, więc ma chłopak przerąbane. Oby jednak został w klubie bo dni obecnego zarządu są policzone a nie wierzę aby Koeman osiągnął wyniki na tyle zadowalające aby zostać w klubie na dłużej niż jeden sezon. A Xavi przygarnie Puiga z radością. Może niech idzie do niego na wypożyczenie? :D