Azi

0

@osa91 Zawsze mnie dziwią ludzie którzy próbują wpychać do kontaktu rzeczy do tego absolutnie nie przystosowane i są w szoku jak ich prąd porazi...

Azi

21

@Nano22 Żarty żartami ale widziałem statystyki policyjne z których wynika, że w latach 2011-2016 dokonano niespełna 50 pobić lub naruszenia nietykalności cielesnej osób LGBT. To daje mniej niż 10 na rok a statystyka zaliczała też przypadki niezgłoszone. Więcej było podobnych akcji z osobami starszymi a podobna liczba z innymi grupami etnicznymi.

Jak słyszę że osoby LGBT się uskarżają na agresję to to jest po prostu żałosne... Już osoby starsze mają gorzej. A szansa że dostaniesz w mordę niezależnie od orientacji seksualnej jest praktycznie taka sama dla każdej osoby.

Azi

0

@Coutinho007 Jak na mój gust to czeka na Garcie :)
2 dla prawego obrońcy
9 na nikogo nie czeka. To będzie pusta koszulka w tym sezonie.
Trochę dziwi mnie że Pena nie dostał 25. Czyżby miał grać w rezerwach? Araujo zapewne również będzie trenował z 1 drużyną a jeżeli nie zmieści się w składzie to pójdzie na mecz rezerw.

Azi

0

Jakie zostały wolne numery?
2, 4, 9 i 25?

Azi

0



Bardzo ciekawy materiał o blockbusterach.

Azi

0

@Cave Mówili że będą niskie podatki? Mówili. Nie dodali że będzie ich dużo. A słowo niskie można różnie intepretować.

Azi

2

@DzizuSS Semedo w wielu elementach był naprawdę wyróżniającym się zawodnikiem. Problem w tym, że jego walory nie były w stanie pokryć wad. Nie jest to pierwszy ani ostatni bardzo dobry piłkarz który pasuje do Barcelony jak pięść do nosa

Azi

0

@Nano22 Dwie klepki wystarczą aby minąć całą obronę rywala. Ale trzeba się dobrze ustawić. To raz. A dwa - po podaniu trzeba iść za piłką.

Azi

3

Pojazd po Suarezie, że gruby, że piłka się od niego odbija, że nie walczy, że wolno biega, że to, że tamto. I oddajemy go do Atletico. Do zespołu, który twardo walczy o każdą piłkę. Do Simeone. Simeone, który najwyraźniej nie widzi tych "wad". Piłkarza który gwarantuje 15+ bramek w sezonie. I jeszcze kilka asyst.

Żeby było zabawniej to zostajemy bez napastnika a na pozycji Suareza będzie grał Leo.

Nie jestem jasnowidzem i nie będę się bawił w strzelanie co może a co nie może się wydarzyć. Ale tak na logikę to Atletico zrobiło świetny interes. A my jesteśmy frajerami...

Ja rozumiem że Suarez dużo zarabiał ale został mu rok umowy i należało go albo oddać do klubu nie będącego naszym rywalem albo zostawić do końca umowy. Albo nie podpisywać z nim tak drogiej umowy...

Azi

6

Azi

3

@Coutinho007 Nieeeeee. Skąd!?

No dobra. Zadowolony :D Teraz Bartomeu.


Tak swoją drogą: Bartomu powiedział kiedyś że Neymar zostaje i pyk. Nie ma Neymara. Z tydzień temu, może dwa, powiedział że Semedo nie jest na sprzedaż. Pyk. Magia. Ciekawe że mówił też np. że klub nie płaci/-ł za hejtowanie zawodników. Hmmm ;)

Azi

2

LR widzę siedzi na Transfermarkt :D

Top 10 wyszukiwanych:
1. Morata
2. Semedo
3. Suarez
4. Dest
5. Vidal
6. Sörloth
7. Aarons
8. Lewandowski
9. Pedro Tiba
10. Diego Llorente

Azi

1

Dawajcie Piszczka na rok :D

Azi

1

@kamiVeB Mecz z BVB z 27 listopada zeszłego roku.

Pierwsza połowa to był majstersztyk w wykonaniu Grubego.

Tutaj krótki opis ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7951208#comment-7951208

Azi

1

Powodzenia w nowym klubie! :)

Azi

4

@VamosRakieta Za trudne pytanie zadałeś :D

Azi

3

@JarekS Czekam na ogłoszenie tego transferu równie mocno jak na dymisję Bartka... Masakra!

Azi

1

Azi

3

@VamosRakieta Już niedługo przyjedzie sushi :)

Azi

0

@Suzu Wystarczy 5 asyst ;)

Azi

3

@Jakchcesz i w złotówkach

Azi

1

@Chakalaka rodzin polityków Ci u nas dostatek...

Azi

2

@Coutinho007 Mnie też pasował do tej roli.

Azi

0

@zadafcb Coooo? Szacun że udało im się Czesia zakontraktować tak szybko. Inna sprawa że przydałby się jakiś tytan pracy pokroju Czeresowa.

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

1

@emeu Ronaldo lubi to!

Azi

8

Nie mogę się doczekać

Azi

1

@lucca87 Od 6 lat czekam aż "wreszcie coś ruszy" ale nadal w klubie jest Bartomeu, więc dawno straciłem nadzieję...

Azi

0

Niech idzie na rok do... Kataru! Pogra z Cazorlą pod okiem Generała. A za rok dzieci Barcelony wrócą do domu :)

Azi

0

@LucaBrasi Nie ma szans w rywalizacji z Griezem ani Cou a w dodatku to też nie jest do końca jego pozycja. Do gry w drugiej linii w systemie 4231 się nie nadaje - tak jak napisałeś, więc ma chłopak przerąbane. Oby jednak został w klubie bo dni obecnego zarządu są policzone a nie wierzę aby Koeman osiągnął wyniki na tyle zadowalające aby zostać w klubie na dłużej niż jeden sezon. A Xavi przygarnie Puiga z radością. Może niech idzie do niego na wypożyczenie? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?