Azi

0

@Nocturno a przeczytałeś resztę wypowiedzi?

Azi

0

@Nocturno Co ma piernik do wiatraka?

Azi

0

@Nocturno Przeczytałem. Z przyjazdami karetek bywało różnie i przed epidemią. Teraz to mnie w ogóle nie dziwi że jest masakra. Nie wiem czy już wszedł nakaz selekcji w dyspozytorni czy po prostu jest tak mało dostępnych karetek, że ktoś musi mieć pecha. Ale wątpię aby maseczki miały z tym cokolwiek wspólnego.

Azi

0

@Katalończyk 99 Dawno nie widziałem tak genialnego zgaszenia kogoś :D

Azi

0

@mr_robot chyba masz o sobie za duże mniemanie. I gdzie to pytanie?

Azi

0

@kewin O ja pikole...

Azi

5

@joloskyy udało się - dzieli się! 8239,46 - JEST! :P

Azi

0

@Kettger pominąłem bo to są jakby dwie osobne definicje. Dlatego dałem link żeby nie cytować całości.

Azi

5

@kewin Myślę że jak rząd zaczyna się do czegoś dobierać to to coś źle kończy. Wyjątek stanowi wirus.

Azi

1

@barcelonistka1899 Tłumy są codziennie w godzinach kiedy ludzie wracają z roboty. Tego się nie da uniknąć bo tak jest zwyczajnie najwygodniej zrobić zakupy. To tak jakbyś chciał puścić dodatkowe 100 autobusów w nocy aby uniknąć tłumów w komunikacji w godzinach szczytu. Brak jakiejkolwiek logiki.

Azi

1

@barcelonistka1899 chodzę często do biedronki i to że muszę postać 5 minut w kolejce to nie są tłumy w sklepach...

Bez jaj. Wam się naprawdę w dupach poprzewracało jak konieczność postania raz na jakiś czas w kolejce stanowi problem.

Azi

0

@Kettger socjalizm (...) określenie stosowane niekiedy w charakterystyce ustroju społecznego tych krajów wysoko rozwiniętych (zwłaszcza europejskich), w których gospodarce rynkowej towarzyszy daleko posunięta redystrybucja dochodu narodowego i realizacja koncepcji państwa dobrobytu.

https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/socjalizm;3977113.html

Pasuje jak ulał.

Azi

0

@barcelonaLM To jest dokładnie odwrotność tego co ludzie gadali jak wprowadzali te wolne niedziele. Że firmy będą plajtować bo ludzie do sklepów nie będą chodzili. Nic takiego nie miało miejsca. Więc w drugą stronę też to nie zadziała.

W których sklepach masz te tłumy?

Azi

0

@barcelonaLM niby jak wzmocni? O.o

Azi

0

@barcelonaLM a po co? Bez jaj po tak długim czasie to chyba trzeba być prawdziwym nieograrem żeby nie przyzwyczaić się do tego że w niedzielę jest prawie wszystko pozamykane.

Azi

1

@ngif PiS cały swój plan opiera na programach socjalnych a jak się zastanowić to można pod to podpiąć nawet zawyżanie płacy minimalnej. Jednocześnie mają całkowicie gdzieś prywatnych przedsiębiorców co rusz obciążając ich nowymi podatkami (i synonimy podatków) i traktując ich jak skarbonkę i krwiożerczych kapitalistów - zresztą nie raz nawet taka propaganda była głoszona.

Ty mylisz to co PiS gada z tym co robi. A to są dwie zupełnie różne rzeczy.

Azi

3

@barcanawieki Ja tam bym zadzwonił/napisał do sklepu z takim pytaniem. Aczkolwiek na LR można znaleźć wszystko ;)

Azi

3

@ngif Tutaj jest zasadne inne pytanie: w którym miejscu PiS NIE jest socjalistyczny?

Azi

1

@hoeniker Jak to jest że socjaliści krzyczą, że nie ma zgody na lewactwo? O.o

Azi

0

@Yosemite I to mnie strasznie wkurzało :D

A nie pamiętasz w której wersji można było grać na hali? 96 mi się kojarzy.
Widzę że kolega @Chaoss już o to pytał :D

99 raczej nie - dużo w nią grałem.

Azi

1

@Yosemite To była fajna gra :)
Dobrze pamiętam że można bylo grać tylko reprezentacjami?

Azi

0

@NaFazieHitman "gdyby baba miała wąsy to by była wojewodą"

Azi

1

@xBoMBoWiECx "natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 105 osób."

Azi

0

@PatrykBarca Dyrektor sportowy to łącznik między drużyną a zarządem. Jeżeli między nimi toczy się wojna to trudno oczekiwać aby łącznik miał jakąkolwiek okazję do wykazania się.

Ja nie mówię że Abidal jest super dyrektorem sportowym. Tego nie wiem. Swoje za uszami też na pewno ma bo kto nie ma? On po prostu pracował w warunkach nie do zazdroszczenia i tak nienormalnych że ocenianie jego pracy nie jest przejawem inteligencji oceniającego.

Azi

0

@mr_robot skąd wiesz że nie żyjesz w Matrixie? Akurat po sensowności Twoich wypowiedzi to można mieć wątpliwości...

Azi

9

@mr_robot Skąd wiesz jakim dyrektorem był Abi skoro był kukiełką w rękach Bartomeu? Sorry bardzo ale przy takim kretyńskim zarządzie to nikt się nie sprawdzi. Zawsze "góra" wszystko popsuje.

Azi

3

@clyde na początku nie chciał tam jechać bo wie co zrobił z polską służbą zdrowia...

Azi

5

Azi

24

Więcej takich artykułów :)

Azi

0

@BarcaInfo Zdaje się że Lucho stawia dziś na bardzo bezpośrednią ekipę. Nie dziwi brak Busiego ani S. Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?