Azi

7

@BarcaInfo Przyczytałem "Leo Messi w Sopocie"... Pora się napić kawy...

Azi

1

@IronSanHybrid Zadziwiające. Wydawać by się mogło, że grając dwoma pivotami powinno być multum podań od stoperów do pomocników. Tymczasem takie relacje u nas w ogóle nie występują! Piłki przekazywane są niemal wyłącznie do wahadłowych. I to oni ewentualnie przekazują piłkę do rozegrania jeżeli nie da się jej zagrać do przodu. Wróży mi to problemy z wyprowadzaniem piłki w momencie gdy odetniemy Albę i S. Roberto od podań - przy rywalu stosującym wysoki pressing. Z drugiej strony nasi wahadłowi pasują do tej roli idealnie.

Widać też dobrą współpracę Busiego z Leo (oni chyba rozumieją się bez słów) ale dziwi mnie znikoma liczba podań na linii FdJ - Messi/Cou. Intuicyjnie podejrzewałem że z dwójki pivotów to Frankie dostanie więcej opcji do rozgrywania a nie Busi.

Azi

0

@damiano16398 Po również jest potrzebny. Ciekawe czy Dest do nas trafi? Może w przyszłym sezonie będzie kłopot bogactwa: Dest/Emerson? Fajnie by było tak dla odmiany mieć jakiegoś wartościowego wahadłowego z prawej strony :D

Azi

1

@barteq e tam. Stoper potrzebny w trybie pilnym. Na 9-ce gra Leo na razie.

Azi

1

@Ghotti Dobry pomysł choć zaczyna to też wyglądać na łatanie dziur.

Azi

0

@xVENUMx nie narzekamy. Brzęczek ostatnio notuje same pozytywne wyniki

Azi

0

@IronSanHybrid ale to trza otworzyć druga kartę i jeszcze samemu odejmować! Za dużo roboty...

Azi

4

@FCMichalo a ja uważam że spagetti jest lepsze od pasztetu.

Azi

0

@IronSanHybrid składam wniosek o podawanie różnicy w kursie danego dnia w odniesieniu do dnia poprzedzającego. Do tego przydałaby się prasówka.

Azi

0

Azi

41

Azi

0

@BarcaInfo który to już sezon oczekujemy $ za Rafę i nadal nikt nie chce za niego płacić?

Azi

1

@Demazo Liczy się efekt końcowy. Griez nie zagrał wczoraj źle. Prawa strona nie funkcjonowała prawie wcale a on i tak zaliczył gigantyczny udział przy dwóch pierwszych (a więc najważniejszych) bramkach.

Azi

13

Ludzie narzekający na Grieza: obejrzyjcie sobie skrót meczu i zobaczcie ile przy pierwszych dwóch bramkach zawodników ściągnął na siebie Francuz a ilu kryje Fatiego. Serio - jeżeli ktoś narzeka na Griezmanna bo ma mało kontaktów z piłką to ja dziękuję. Pokażcie mi u nas w drużynie drugiego zawodnika, który potrafi tak pracować aby ułatwić koledze wyjście na lepszą pozycję.

Azi

1

Faktycznie kupiliśmy 9-kę :D

Azi

0

@Ghotti On nawet grając w klapkach Kubota przerastałby tą ligę o dwie długości

Azi

0

Cou z lewej? Fati z prawej?

Azi

1

@BarcaInfo ja bym wystawił Dembele - Grieza - Trincao a przed nimi Leo ale ja nie jestem Koemanem (a szkoda;)

Azi

2

@BarcaInfo Przecież wiadomo że dziś skład Neto - S. Roberto, Pique, Lenglet, Alba, Busi, FdJ, Cou, Griez, Demblele, Messi

Azi

0

@macio_944 Mam go gdzieś. Tak jak całą ligę angielską ;)

Azi

0

@sergio5 Może jego Fanboye pójdą sobie kibicować wilkom? Ale to chyba złudna nadzieja...

Azi

7

@NeroTFP Mogę narzekać że Bartomeu nadal jest w klubie czy to jest zabronione? :D

Azi

2

@kiper09 przypominają mi się czasy Pepa jak wychodziliśmy mega wysoko (coś jak Bayern obecnie) i były pretensje że zbytnio skupiamy się na pressingu przez co dostajemy piłki za plecy.

Ale z dwojga złego wolę pressing. Nie ważne jest ile bramek stracisz jeżeli zawsze strzelisz jedną więcej :)

Azi

2

@MESSIah16 jeżeli dodamy do tego że wykrywany jest tylko znikomy procent (pewnie dużo mniej niż 10) zakażonych (nie mylić z chorymi) to śmiertelność jest znikoma. Im szybciej się odwoła pandemię (jednocześnie zalecając zachowanie środków bezpieczeństwa) tym lepiej się na tym wyjdzie gospodarczo.

Azi

0

@masq raczej Busi za Pjanica

Azi

0

@Ghotti typowa choinka zapewne. ZZ prawdopodobnie doszedł do wniosku że trzeba usprawnić standardową taktykę na wrzutkę w pole karne.

Chętnie bym obejrzał ten mecz ale nie mam jak :/

Azi

0

@socha nie

Znakiznakiznaki

Azi

0

@socha Co z tego ze tamci strzelili wszystkie bramki? My byliśmy lepsi! :)

Azi

4

Takiego problemu z pc jeszcze nie miałem. Odpaliłem starego kompa bo musiałem przekopiować pliki. Podczas kopiowania czytałem sobie artykuł z wywiadem Koeman. I nagle totalna zawiecha. Nic się nie dzieje. Nie da się ruszać myszka, zero reakcji na klawiaturę. Poczekałem parę minut i twardy reset. Win się uruchomił ale już antywirus nie zdążył - w pewnym momencie to samo. Znowu reset. Tym razem w czasie startu systemu niebieski oktan o jakimś błędzie i zbieraniu informacji ale widzę że znowu to samo. Po kolejnym resecie już się nawet bios nie odpalał. Ciekawe co padło? Wiem że zasilacz był do wymiany ale to praktycznie nieużywany pc więc nie wydawałem na niego kasy. A może płyta główna?

Azi

4

@ObywatelPL wszyscy umrzemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?