Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Właśnie włączyłem transmisję a tutaj takie gejowskie stroje... No masakra!
3
@VenoM przypuszczam że prawidłową odpowiedź to: bo przez ostatnie 3 sezony nasz jedyny nominalny prawy obrońca nie potrafił wywalczyć pierwszego składu. W takich warunkach nie pozbywasz się zawodników jeżeli miałbyś pozostać tylko z taką opcja jak Semedo.
0
@Suzu Za miesiąc będzie nowe kierownictwo i może się wszystko zmienić. Niech zostaje w klubie.
0
@BarcaInfo Niech miejscowe dziadki się wstydzą, że nie podejmują inicjatywy. Gość pokazał komu naprawdę zależy na dobru klubu :)
0
@Nihas No nie wiem - może jakiś sensowny prezydent a nie pan długopis albo pan idiota?
10
@Nihas W sensie Trzaskowsi? Taaaa. Bohater na jakiego nie zasługujemy :D
0
@DonMatteo901 W takim socjalistycznym kraju lewica nie może mieć sensowego poparcia.
1
Fakt, że udało się zebrać prawi 20% powinien dać do myślenia władzom klubu. Ale nie ma co liczyć na jakąś samokrytykę z ich strony :(
0
@DonMatteo901 Mogło? O.o
0
@pax żeby fanboye Semedo mieli na co narzekać ;)
0
@BarcaInfo Trochę zabraknie :/
2
Na tym zdjęciu wygląda jak Harry Potter po 4 części...
3
@xBoMBoWiECx Podziwiam ludzi, którzy liczą że Semedo odpali nagle w 4 sezonie albo że Bartomeu zrobi porządek w klubie :D
1
@Bobo25 W naszym cyrku został główny artysta, więc nie będzie aż tak źle. Ale cudów nie oczekuję. Przynajmniej nie do czasu aż wymienią się władze w klubie i zacznie się prawdziwa wymiana pokoleniowa.
0
Wague trenuje? 15 znaków
2
@FafitFCB przy 99% wyskakuje error ;)
0
@Derean Tak mi się wydawało że on powinien mieć z uwagi na najdłuższy staż w pierwszej drużynie ale nie przyuważyłem aby miał założoną
0
Kto ma opaskę kapitana?
0
@jedrek7000 Nie no spoko... Ciężko jest napisać spojlery a potem dodać komentarz do swojego posta tak żeby ktoś przypadkiem nie przeczytał?
5
@Patrykl145 Nie. To tylko wabik dla naiwnych. Ma przekonać choć część socios, że ludzie, którzy od 6 lat niszczą klub nagle zaczną podejmować racjonalne decyzje. Na szczęście większość nie daje sobie wcisnąć kitu.
0
@Ghotti a po co?
1
@Jakchcesz Zacne tytuły :D
9
@Ghotti Co pół roku rozpisujecie sobie to 4231 i nigdy tak nie graliśmy...
2
@cchesterr43 a na ławce Xavi Simons
0
@BarcaInfo Sprzedany!
12
@NaFazieHitman Po 6 latach Bartomeu w ogóle nie jestem zaskoczony takim transferem. Śmieszy tylko fakt, że niektórzy tutaj wierzą że może on zrobić porządek w klubie.
0
@masq apteka szpitalna nie jest prywatna?
1
@Coutinho007 słuszna uwaga - Garcia na tak :)
0
@Grubson06 Zdecydowanie nie kupować nowych zawodników
0
@Rewolucja123 Tylko przy koncie premium ;)