Azi

1

Właśnie włączyłem transmisję a tutaj takie gejowskie stroje... No masakra!

Azi

3

@VenoM przypuszczam że prawidłową odpowiedź to: bo przez ostatnie 3 sezony nasz jedyny nominalny prawy obrońca nie potrafił wywalczyć pierwszego składu. W takich warunkach nie pozbywasz się zawodników jeżeli miałbyś pozostać tylko z taką opcja jak Semedo.

Azi

0

@Suzu Za miesiąc będzie nowe kierownictwo i może się wszystko zmienić. Niech zostaje w klubie.

Azi

0

@BarcaInfo Niech miejscowe dziadki się wstydzą, że nie podejmują inicjatywy. Gość pokazał komu naprawdę zależy na dobru klubu :)

Azi

0

@Nihas No nie wiem - może jakiś sensowny prezydent a nie pan długopis albo pan idiota?

Azi

10

@Nihas W sensie Trzaskowsi? Taaaa. Bohater na jakiego nie zasługujemy :D

Azi

0

@DonMatteo901 W takim socjalistycznym kraju lewica nie może mieć sensowego poparcia.

Azi

1

Fakt, że udało się zebrać prawi 20% powinien dać do myślenia władzom klubu. Ale nie ma co liczyć na jakąś samokrytykę z ich strony :(

Azi

0

@DonMatteo901 Mogło? O.o

Azi

0

@pax żeby fanboye Semedo mieli na co narzekać ;)

Azi

0

@BarcaInfo Trochę zabraknie :/

Azi

2

Na tym zdjęciu wygląda jak Harry Potter po 4 części...

Azi

3

@xBoMBoWiECx Podziwiam ludzi, którzy liczą że Semedo odpali nagle w 4 sezonie albo że Bartomeu zrobi porządek w klubie :D

Azi

1

@Bobo25 W naszym cyrku został główny artysta, więc nie będzie aż tak źle. Ale cudów nie oczekuję. Przynajmniej nie do czasu aż wymienią się władze w klubie i zacznie się prawdziwa wymiana pokoleniowa.

Azi

0

Wague trenuje? 15 znaków

Azi

2

@FafitFCB przy 99% wyskakuje error ;)

Azi

0

@Derean Tak mi się wydawało że on powinien mieć z uwagi na najdłuższy staż w pierwszej drużynie ale nie przyuważyłem aby miał założoną

Azi

0

Kto ma opaskę kapitana?

Azi

0

@jedrek7000 Nie no spoko... Ciężko jest napisać spojlery a potem dodać komentarz do swojego posta tak żeby ktoś przypadkiem nie przeczytał?

Azi

5

@Patrykl145 Nie. To tylko wabik dla naiwnych. Ma przekonać choć część socios, że ludzie, którzy od 6 lat niszczą klub nagle zaczną podejmować racjonalne decyzje. Na szczęście większość nie daje sobie wcisnąć kitu.

Azi

0

@Ghotti a po co?

Azi

1

@Jakchcesz Zacne tytuły :D

Azi

9

@Ghotti Co pół roku rozpisujecie sobie to 4231 i nigdy tak nie graliśmy...

Azi

2

@cchesterr43 a na ławce Xavi Simons


Azi

0

@BarcaInfo Sprzedany!

Azi

12

@NaFazieHitman Po 6 latach Bartomeu w ogóle nie jestem zaskoczony takim transferem. Śmieszy tylko fakt, że niektórzy tutaj wierzą że może on zrobić porządek w klubie.

Azi

0

@masq apteka szpitalna nie jest prywatna?

Azi

1

@Coutinho007 słuszna uwaga - Garcia na tak :)

Azi

0

@Grubson06 Zdecydowanie nie kupować nowych zawodników

Azi

0

@Rewolucja123 Tylko przy koncie premium ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?