Azi

1

@BarcaInfo Wiadomo że Leo nie odpowie na te głupie insynuacje Bartomeu. Wybranie jednej z opcji byłoby oddaniem inicjatywy zarządowi. A jeżeli odejdzie bez wyboru żadnej z nich to zarząd stanie pod ścianą z pytaniem: "dlaczego nic nie zrobiliście jak Leo odchodził?"

Azi

0

@AlwaysBlaugrana Chciałbym ale na tą chwilę nic na to nie wskazuje.

Azi

3

@karabast99 Tak jest od 6 lat przecież :D
No może za wyjątkiem Leo, choć też różnie bywało...

Azi

0

@RosjaninBut Przecież nadal jest zawodnikiem Barcelony. Jeszcze nie podpisał umowy z żadnym nowym klubem, więc ponawiam pytanie: CO MA OGŁASZAĆ?

Weź opanuj swój ból tyłka. Jak będzie coś ustalone to stosowna informacja na pewno się pojawi.

Azi

6

@RosjaninBut Przecież wysłał do klubu oficjalne pismo że odchodzi. Co ma ogłaszać jeżeli nie podpisał jeszcze umowy z nowym klubem?

Azi

0

@AlwaysBlaugrana Też tak uważam. Przejęcie rozbitej psychicznie ekipy po największej wtopie w historii klubu, z której odszedł lider ciągnący na swoich plecach tą drużynę w ostatnich 15 latach i zapewniający jej multum bramek i asyst w każdym sezonie, to naprawdę coś innego niż prowadzenie Ajaxu, PSV, Evertonu czy choćby reprezentacji Holandii.

Jeżeli w takich warunkach dobije do 2,00 punktu na mecz to będzie oznaczało że jest to pierwszorzędny fachowiec.

Azi

1

@damianex10 No pewnie. Tylko zwykle w parku ciężko znaleźć miejsce gdzie można ją podłączyć...

Azi

0

Zerknąłem na średnią punktów na mecz w poprzednich klubach które prowadził Koeman. Porównałem średni wynik do tegorocznej tabeli LL i wygląda to mniej więcej tak:

Vitesse 99/00 - 01/02 - 71 spotkań/1,79 pkt na mecz - z taką średnią zająłby w tym sezonie 5 miejsce w la lidze
Ajax 01/02 - 04/05 - 151/2,07 - 3 miejsce
Benfica 05/06 - 05/06 - 45/1,89 - 3 miejsce
PSV Eindhoven 06/07 - 07/08 - 61/2,05 - 3 miejsce
Valencia CF 07/08 - 07/08 - 34/1,24 - 13 miejsce
AZ Alkmaar 09/10 - 09/10 - 23/1,48 - 6-7 miejsce
Feyenoord 11/12 - 13/14 - 118/1,93 - 3 miejsce
FC Southampton 14/15 - 15/16 - 91/1,64 - 5 miejsce
Everton 16/17- 17/18 - 58/1,48 - 5 miejsce

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że mistrz LL w ostatnich 5 latachzdobywał min. 2,29 pkt na mecz. Koeman nie dał rady dobić do takiego wyniku nawet prowadząc Ajax czy PSV. A dysproporcja w lidze holenderskiej między czołówką a pozostałymi ekipami jest większa niż w LL.

Azi

1

@Comentateiro Tylko tak mnie się wydaje że wyników nie będzie... Ale zobaczymy.

Oj chciałbym się mylić. Choć taka nadzieja przeczy logice :(

@pawelfcb2010 Już to kiedyś słyszałem :D
"Ktokolwiek za Valverde i gra będzie śmigać". A potem szoook i zdziwienie ;)

Azi

2

@Ghotti wstawaj zesrałeś się!

Azi

0

@IronSanHybrid Zgadzam sie z tym co było w podcascie - Leo nadaje się na kapitana równie mocno jak do zawodowej gry w siatkę. Swoją drogą dziwi mnie że zgodził się pełnić tą funkcję skoro kiedyś trzeba było go spić żeby powiedział parę słów po wygraniu ligi (o ile mnie pamięć nie zawodzi).

https://www.fcbarca.com/96221-un-toc-de-la-rambla-19-messi-chce-odejsc-trzesienie-ziemi-w-barcelonie.html

Azi

0

@IronSanHybrid Przypomnij mi kiedy ostatnio Leo się zdecydował na jakieś publiczne przemówienie?

Azi

6

@Kusco15 Rozumiem że masz głęboką potrzebę zaistnienia na LR?

Azi

1

Azi

0

@dominik127pl chyba żałośnie?

Azi

2

@panczo Zastanawiam się po co takich ludzi jak Ty uczy się w ogóle pisać...

Azi

2

@LuisSalvano Ty mi lepiej powiedz po co Ci 2 konto? I jeszcze lajki rozdajesz na lewo i prawo ;)

Azi

2

Pierwszy podcast jaki odsłuchałem. Godny polecenia. Postaram się zagospodarować czas tak aby spokojnie odsłuchać kolejne.

Azi

1

@BarcaInfo ale nie zawadzi jednak sprawdzić czy przypadkiem Leo nie zmieni wtedy zdania. I tak żadna strata dla klubu ;)

Azi

3

Azi

6

Mundo natomiast podaje że w Rosario jest sobowtór, który ma za zadanie zmylić Barotmeu. Sobowtór widziany był też w Mińsku i Berlinie.

Azi

27

Bartomeu nie pytaj tylko działaj :D

Azi

1

@Pawlak1992 Zapewne skrót myślowy. Wiadomość o tym faksie nie została zdementowana a jest zbyt poważna aby to po prostu zignorować. Więc zapewne klub w jakiejś formie taką wiadomość od Leo faktycznie otrzymał.

Azi

1

@Odcinkowy Dokładnie. Ta cała otoczka jaka jest przy tym budowana - te naskoki na Leo to jest trochę chore.

OK. Ja bym chciał aby grał w Barcelonie do końca kariery ale jeżeli on już nie ma na to siły - to uszanuję jego decyzję. Dla mnie i tak będzie najlepszym piłkarzem w historii.

Azi

1

@NeroTFP Zakładając że ten faks miał faktycznie miejsce to odchodzi. Po co miałby mówić że odchodzi skoro nie odchodzi?

Azi

0

@Gall Gdzie ja napisałem że Bartomeu jest tylko czarny? :D

Zapewne chodzi Ci o to zdanie:
"A po tym fakcie Leo podpisał nową umowę gdzie zabezpieczył się na wypadek gdyby Bartomeu nie zbudował w klubie nic dobrego."

Tyle że to zdanie znaczy tyle co: po odejściu Neymara Leo podpisał (listopad 2017 roku) nową umowę bo (w przeciwieństwie do Brazylijczyka) zaufał Bartomeu że może w tym klubie zrobić coś dobrego. Zabezpieczył się jednak zapisem w umowie (nie mam pojęcia jak on brzmi bo umowy nie widziałem) że może odejść rok przed końcem umowy, więc to zaufanie takie duże to nie było.

No i dziś widać jak wygląda Barcelona. Messi zwyczajnie chce skorzystać z zapisu umowy, który wtedy wynegocjował. Nic więcej i nic mniej. To jego prawo. OK - sytuacja wygląda tak jak wygląda - nie dało się przewidzieć pandemii, więc decyzja jest w sierpniu a nie w maju/czerwcu. Moim zdaniem nic to jednak nie zmienia. Nie jest to jednak powód aby Leo wyzywać bo to jest ikona Barcelony. A decyzje może podejmować jakie chce - dla dobra siebie i swojej rodziny. Wyzywanie Leo albo zarzucanie mu, że "kapitan tak się nie zachowuje" jest absolutnie nie na miejscu.

Azi

0

@Gall Na pewno się dobrze zastanowiłeś przed napisaniem tego? :D

Azi

0

@VenoM Kadencję ma do 30 czerwca więc długie jakieś te pół roku.

I co to za idiotyczne pytanie? " Messi gra dla Bartomeu"

Azi

0

@Bykunn



To na cześć Twojego intelektu :)

Azi

0

@IronSanHybrid Tak to piszą jakieś dzbany tylko.

np.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8904556#comment-8904623

Wiadomo że żaden piłkarz nie gra z takich powodów. To zawód jak każdy inny. I każdy chce zarobić jak najwięcej. Tyle że to nie ma żadnego związku z sytuacją Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?