Azi

2

@TheGoldenEleven Niech się skupi na graniu w piłkę a nie marzeniu o grze w kolejnych klubach ;)

Azi

1

To jest śmieszne żeby na liście stoperów był Fabio Cannavaro, Koeman, Desailly czy Sammer a nie było na niej Puyola. Carles niszczy większość stawki wynikami w klubie, w kadrze a umiejętnościami na pewno nie odstaje. To jest żart...

Lew Jaszyn, Claudio Gentile, Franz Beckenbauer, Carles Puyol, Roberto Carlos (choć tutaj postawiłbym ewentualnie na Niltona Santos, który wygrał 2x MŚ)

Azi

3

@Comentateiro Moim zdaniem gramy zbyt schematycznie blisko naszej bramki. W zasadzie tylko S. Roberto po podaniu od razu wychodzi na wolne pole aby dostać piłkę zwrotną. Alba i Pique dobrze się ustawiają ale brakuje im wiecznie przynajmniej jednego zawodnika więcej do rozegrania. Frnakie niepotrzebnie przetrzymuje piłkę i wyraźnie brakuje współpracy z Busim.


Trzeba im dać czas ale na razie ciężko oczekiwać jakiegoś przełomu. Troszkę brakuje mi alternatywnego planu na wypadek, gdyby rywal grał tak jak Sevilla. Może taki jest tylko nie jest gotowy? Zobaczymy.

e: bardzo mi się też nie podoba Leo wracający się po piłkę. Kiedy widzę Messiego w linii z Busim i FdJ to dostaje nerwicy. Ja rozumiem że Leo musi mieć piłkę bo inaczej jest nieszczęśliwy ale grając w tłoku i dając mu piłkę na wysokości środka boiska wręcz prosimy się o stratę.

@Bogan ja nikogo nie zwalniam. Nawet nic takiego nie sugeruję :P

Azi

0

@GIGAKOKS Rozumiem że dzielisz wszystkie wydarzenia na takie które są niemożliwe i takie które są pewne?

Azi

3

MastS/Neto - Dest/S. Roberto - Pique/Araujo - Lenglet/Umtiti - Alba/Firpo - Busi/Pjanic - Frankie/Alena/Puig - Fati/Dembele - Cou/Pedri - Griez/Trincao - Messi/Braithwaite

23 zawodników. Kadra nie jest zła chyba że uświadomimy sobie że Umtiti nie gra w piłkę i nie wiadomo czy będzie grał. A Braithwaite raczej nie powącha murawy do czasu PK. Ale i tak 21 zawodników to nie jest za mało o ile nie przytrafi się szpital w zespole.

Trochę gorzej z jakością. Zespół nie poradził sobie z pressingiem Sevilli. Zgodnie z przewidywaniami nasze wyprowadzanie piłki jest bardzo czytelne. Każda piłka idzie od stperów do bocznych obrońców a wiec odcinając S. Roberto i Albę od podań rywal ma niemal gwarancję że będzie dzida do Ansu. Natomiast jeżeli już udaje się wyprowadzić piłkę to nasza gra nie wygląda tak źle. Zobaczymy jak to będzie wygląało dalej ale obawiam się że plan z dwoma pivotami posypie się przy pierwszej poraźce.

Azi

0

@Qexi To nie jest pewność. Ale tak będzie zwyczajnie logicznie.

Azi

20

"Mamo! On chce nas odwołać!

Azi

0

@fmX Dlaczego więc na Transfermarkt nie na zaznaczonego tego transferu? Moder jest zawodnikiem Lecha czy nie?

Azi

0

@Qexi Do tego czasu będzie nowy zarząd i ani nie przyjdzie Depay (ale powinien wrócić Garcia) ani nie odejdzie Messi.

Azi

1

Azi

3

Autentycznie trzeba było brać na wypożyczenie Milika. Może grałby tyle co Braithwaite ale przynajmniej byłby show w polskich mediach ;)

Azi

1

@PaPo Jego decyzja. Przekaz dostał jasny. Zresztą to już nie pierwszy raz jak siedzi na ławie albo ląduje w rezerwach. I nie pierwszy trener, który na niego nie stawia. Może Puig jest przereklamowany a może faktycznie jest zbyt wyszczekany? To wie raczej tylko szatnia. Jeżeli został w klubie to niech trenuje ostro - swoje okazje dostanie choćby w PK.

Azi

0

@LuisSalvano 21/22 Dembele blokuje Transfer Milika. LR wiwatuje...

Azi

0

@VeB77 Każda ekipa musi mieć swojego Douglasa ;)

Azi

0

Nie udało się sprzedać Rafy, Todibo, Umtitiego, Firpo, Braithwaite, Fernandesa, Oriola i Collado.

A nie przepraszam... Rafę sprzedali ale zapewne po zamknięciu okienka............

Brawo zarząd Bartomeu! :D

Azi

0

@szkutnik91 Nine pójdzie. Chyba że pójdzie.

Azi

1

@DejMian111
Jeden rabin powie tak, a inny powie nie

Azi

0

@BarcaInfo Nawet zakładając że Costa trafia w piłkę to jednak robi to przez nogę Leo...

Azi

0

@cchesterr43 I tak dobrze że nie ma newsów "Neymar leci do Barcelony!", "Ojciec Neymara ogląda domy na otodom", "Siostra Neymara ogląda programy o remontach. Transfer kwestią minut!"

Azi

2

Komentarz usunięty

Azi

0

@BarcaInfo No ja to wiem ale jednak bez przesady. Tam bardzo wyraźnie Costa spowodował upadek Leo. Ja rozumiem że sędzia tego nie wyłapał bo ja też nic nie widziałem w pierwszej chwili ale VAR mógł, a wręcz musiał sobie obejrzeć całość na spokojnie. I powtórki chyba nie pozostawiają złudzeń co do tego co się wydarzyło?

Azi

0

Dlaczego wczoraj nie było tego karnego?

Azi

1

Jak sędzia zagwizdał to pomyślałem "co oni znowu przerwę na wodę robią?" a tutaj 45 minuta. Zleciało moment.

Azi

3

Do porannej kawki czytam sobie prasówkę i zerkam na tabelę. Piękna jest bez Espanyolu :D

Czy Dest dostał powołanie? Coś ostatnio artykułów z powołaniami nie ma?

Azi

0

Azi

0

Ten koleś ma kobiecy głos...

Azi

0

Bayern, Barcelona, Atalanta, Marsylia

Azi

1

@TaKeSe Nawet jeżeli nie to producent już nie istnieje. Zostają ewentualnie zamienniki części a z tym może być różnie.

Azi

0

@BlaseR9 Dobrze że nie w różowym...

Azi

3

@_Szelu_17 Pedri stylem bardzo przypomina Inieste - jak się patrzy na jego grę to można wręcz odnieść wrażenie że to jakiś naśladowca, aczkolwiek różnice jednak są - moim zdaniem Pedri jest bardziej dynamiczny, bo Iniesta bardzo lubił zwolnić. Oceniam, że Pedri będzie się rozwijał jednak trochę inaczej niż Andres. Ale myślę że jest duża szansa, że w przyszłości będzie stanowił z RP silny duet w środku pola. Być może że to będzie nawet trójka: FdJ, Puig, Pedri - zobaczymy.

Trincao to skrzydłowy mocno ścinający do środka z dużym ciągiem na bramkę. Na tą chwilę pokazał że potrafi czytać grę i zarówno podać z klepki jak i strzelić. W mojej ocenie może też zagrać na 10 a kto wie czy nie na 8? Będąc na boisku trochę wchodzi w paradę Leo ale taki jest porządek świata, że prędzej czy później Messi będzie musiał delegować swoje zadania kolegom. Na plus dla mnie fakt, że nie ma syndromu "każda piłka do Messiego", który jest dość naturalny dla nowych zawodników Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?