Azi

1

@macio_944 Nie widze tutaj żadnych nawiązań do LGBT ale ta nowa ikona wygląda beznadziejnie. Ok - poprzednia była archaiczna ale ta jest kiczowata.

Azi

1

@macio_944 I ciągle wydzwania jakiś Paweł Sanepid i coś gada o Paulinie. Chyba trzeba gościowi łomot załatwić. A w ogóle to głupie ma nazwisko. Pewnie jakiś Żyd. Z masonerii!

Azi

1

@macio_944 Jak słyszę polityk to wkładam ręce do kieszeni sprawdzić czy mam jeszcze portfel i telefon.

Azi

25

Wygląda na to że piłkarze nie chcą zarządu, socios nie chcą zarządu, pracownicy nie chcą zarządu. I tylko zarząd nie widzi powodu do rezygnacji...

Azi

0

Nie wiecie czy tylko Ipla oferuje dostęp do LM?

Azi

1

@PatrykBarcelona Tak. Jakoś pod koniec zeszłego roku jak modernizowałem kompa to można jeszcze było zmienić win7 na win10 za darmoszkę. Jeżeli masz na jakimś zbędnym starmy kompie system to spróbuj odzyskać klucz (z 10 chyba nie da się tak zrobić) i zainstalować go na nowym pc. Oszczędzisz kilka stówek za które można kupić np. lepszą kartę graficzną albo ram.

Azi

0

@arkasath Jeszcze Leo z pozytywnym wynikiem może być

Azi

1

@Katalończyk 99 Za poprzednich restrykcji wszedłem do sklepu gdzieś o 9:30 ale miałem do zrobienia grubsze zakupy więc trochę czasu mi to zajęło (choć starałem się wyrobić przed 10). Jakieś parę minut po 10 stałem w kolejce do kasy ale przypomniałem sobie że jeszcze jakieś serki/śmietany będą potrzebne więc poszedłem do lodówek. Musiałem przejść przez cały sklep i całą drogę śledził mnie nienawistny wzrok emerytów licznie wypełniających sklep. Dramat ale w sumie zabawny :D

Zapłaciłem i wychodzę z supermaretu. Przed wejściem ochroniarz przekrzykuje się z jakimś dziadkiem (taki 90+). Nie chce go wpuscić bo dziadzio przyszedł z "wniusią-opiekunką" - taaa... (dziewczyna około 20 lat; w mini tak krótkiej że w zasadzie ciężko było stwierdzić czy ma coś na tyłku + oczywiście cyce wywalone). Dziadek bez dziewczyny nie chce wejść a z nią nie może. W sumie to mogłem zostać posłuchać tej sprzeczki bo zapowiadało się ciekawie. Chętnie bym się też dowiedział co ten dziadzio potrzebował tak pilnie kupić w tym sklepie :D

Azi

7

@Bobo25 Czyli jednak ktoś przestrzega tych godzin! Bohater na jakiego nie zasługujemy!

Azi

1

@Bobo25 Produkcja Fonopolis. Niestety nie będzie dokończona. Nie pamiętam czy skończyli na 2 czy na 3 tomie. Opowiadania są całe. Polecam też Trylogię Husycką.

Azi

9

Kiedy negocjacje w sprawie dymisji Bartomeu? Taczka rdzewieje z niecierpliwości!

Azi

6

@Chakalaka To już nie wypłaszczenie a wyraźny spadek. I dobry powód do imprezy :P

Azi

0

Azi

0

@tobiasson92 Czy on kilka dni temu nie mówił że sytuacja jest dobra i rozważają taki szpital tylko w razie konieczności w przyszłości? :D

Azi

5

Może czasem jakieś "Przepraszamy że znowu Was zawiedliśmy"?

Leo? Busi? Pique? S. Roberto? Fdj? Griez? Lenglet?
Do Dembele pretensji nie mam - jak na gościa który rok nie grał w piłkę to i tak nie wyglądał tak źle jak by mógł. A Dest i Pedri to dzieciaki. Trodno od nich oczekiwać aby brali na siebie odpowiedzialność za wynik z tak grajacym rywalem.

Azi

1

@nitey Tak naprawdę to jestem ich księgowym ale Ciiii bo inni się dowiedzą

Azi

2

@VenoM Bo Leo bez Suareza gra jak z Suarezem... Problem w tym że Leo nie może jednocześnie asystować i strzelać.

Azi

9

@Coutinho007 Chętnie ale stać nas tylko na Teodorczyka.

Azi

5

@Peciak Ja tam bym chciał zobaczyć 433 z Ansu, Leo i Dembele

Azi

3

Niech ktoś powie Leo że ma być napastnikiem. Kocham go ale kto ma strzelać bramki jak Leo jest głębiej niż Busi :(

Azi

1

@Coutinho007 Chciałoby się, chciało.

Formacja Nieżywych Schabuff śpiwała kiedyś taki kawałek: Klub Wesołego Szampana. Gdybym był kobietą to zacytowałbym refren :)

Azi

1

@Krychaaa10 Odwrotnie. Opinia a nie fakt.

Azi

0

@BarcaInfo Fakt

Azi

1

@Rewolucja123 Griez zaczyna przypominać Semedo. Zawsze ustawia się w innym miejscu niż by chcieli koledzy. Z drugiej strony jednak bez piłki wygląda nieporównywalnie lepiej od Portugalczyka bo jednak skupia na sobie rywali. Ale to za mało aby coś znaczyć w Barcelonie.

Azi

0

Jak się nie wykorzystuje okazji to rywal wygrywa. Psioczenie na sędziego nie pomoże. Karny może był a może go nie było (nie widziałem powtórki a nie bawię się w gdybanie). Griez dziś dał ciała marnując setkę. Do Dembusia pretensji nie mam bo jak na gościa, który rok nie grał w piłkę to nie wyglądał tak źle. Dobrze że Real przegrał bo nie mogą się z naś pośmiać ;)

Azi

1

@pax Możliwe. Ale ja chciałbym zobaczyć jakąś powtórkę na której widać kontakt z rywalem bo to co było zaprezentowane w czasie meczu nic mi nie mówiło.

Azi

3

@BarcaInfo też się zastanawiałem w czasie meczeu

Azi

0

@JurnyGerwazy - Hej Bartomeu. Cules zaczynają głośno gadać że nas projekt jest do dupy. Co robimy?
- Trza zmienić temat. Kupuj kogokolwiek o głośnym nazwisku!

Mniej więcej tak to zapewne wyglądało.

Azi

2

@NeroTFP Poczta polska jest sponsorem? Hmmm... Sasin lubi to!

Azi

0

@Aleks27 Najbardziej Powrór do przyszłości 3 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?